خانه » دسته‌بندی نشده » تحلیل آماری توسط تیم سنجش و اندازه گیری دانشگاه علامه طباطبایی
تحلیل آماری

تحلیل آماری توسط تیم سنجش و اندازه گیری دانشگاه علامه طباطبایی

مجموعه روان آموز همکاری خود را با جمعی از دانشجویان دکتری سنجش و اندازه گیری دانشگاه علامه طباطبایی آغاز کرده است. این متخصصان که در قطب سنجش و اندازه گیری کشور آموزش دیده اند قطعا بهترین همراهان شما در انجام تحلیل آماری مقاله، پایان نامه و طرح های پژوهشی خواهند بود. این گروه تاکنون تحلیل بیش از ۲۰۰۰ پایان نامه، مقاله و طرح پژوهشی را در سطح ملی و منطقه ای انجام داده اند. نتیجه تلاش هایتان در کار پژوهشی نهایتا منوط به یک تحلیل آماری صحیح خواهد بود، بنابراین لازم است که آن را تنها به عهده متخصص این امر بگذارید. امیدواریم که همکاری مجموعه روان آموز با این گروه بتواند در این زمینه شما را یاری کند.

اعضای تیم: طیبه دهقان، فاطمه پورخاقان، شیدا مرادی، زهرا طباطبایی

بخشی از فعالیت های این گروه عبارت است از: معادلات ساختاری، تحلیل مسیر، تحلیل عاملی، فراتحلیل، تحلیل کوواریانس، تحلیل واریانس، رگرسیون چندمتغیری، رگرسیون لجستیک

نرم افزارهایی که این گروه بر آن مسلط هستند عبارت است از: SPSS، LISREL، AMOS، R. CMA 

 

شیوه کار: یک ایمیل به ravanamooz@yahoo.com ارسال و با ذکر مشخصات موضوع کار خود را بیان می کنید. با توجه به موضوع متخصص مربوطه مشخص می شود و زمانی تعیین می گردد تا با وی طی یک تماس تلفنی صحبت کنید. هزینه و شیوه کار در تماس تلفنی مشخص می شود. در صورت توافق طرفین قراردادی بین دو طرف منعقد می گردد و روند کار از طریق ایمیل پیگیری خواهد شد. پذیرش از تمام نقاط کشور امکان پذیر است.

 

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

همچنین ببینید

logo-ZENDEGI

دوره جامع یکساله پژوهش-ویژه گروه روانشناسی

مرکز مشاوره زندگی اقدام به برگزاری دوره جامع یکساله پژوهش نموده است، این دوره شامل ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیگیری خریدهای انجام شده و ثبت سفارش تلفنی: 02125917744