خانه » آزمون دکترای روانشناسی » ثبت نام آزمون های آزمایشی مدرسان شریف با ۵۰ درصد تخفیف
modaresan

ثبت نام آزمون های آزمایشی مدرسان شریف با ۵۰ درصد تخفیف

مهلت این تخفیف به پایان رسیده است

بر اساس بررسی هایی که در سال های اخیر انجام داده ایم، آزمون های آزمایشی موسسه مدرسان شریف در رشته روانشناسی، از نظر کیفیت سوالات و تعداد شرکت کننده ها، نسبت به سایر موسسات، در جایگاه بالاتری قرار می گیرد. بنابر توافق انجام شده با موسسه مدرسان شریف، این امکان برای روان آموزی ها، ایجاد شد که از طریق ثبت نام گروهی از تخفیف پنجاه درصد در آزمون های آزمایشی برخوردار شوند.

جزئیات طرح به این شرح است:

آزمون های آزمایشی مقطع کارشناسی ازشد:

 • هزینه ثبت نام ۱۰ مرحله آزمون آزمایشی حضوری بدون تخفیف ۹۸۰ هزارتومان است که با تخفیف ۵۰ درصد هزینه ۴۹۰ هزارتومان می شود.
 •  هزینه ثبت نام ۱۶ مرحله آزمون آزمایشی (۱۰ مرحله حضوری + ۶ مرحله اینترنتی) ۱۰۵۰ تومان است که با تخفیف ۵۰ درصد هزینه ۵۲۵ هزارتومان می شود.
 • توجه: فقط در نمایندگی شهر تهران امکان ثبت نام ۱۰ مرحله آزمون حضوری وجود دارد و سایر شهرستانهای ایران امکان ثبت نام ده مرحله را به تنهایی نخواهد داشت و صرفاً ثبت نام ۱۶ مرحله آزمون برای آنها امکان پذیر خواهد بود.

آزمون های آزمایشی مقطع دکتری:

 • هزینه ثبت نام چهار مرحله آزمون شامل دو آزمون مرحله ای و دو آزمون جامع بدون تخفیف ۵۵۰ هزار تومان است که با تخفیف ۳۵ درصد هزینه ۳۵۸ هزار تومان می شود.
 • تمامی داوطلبان هنگام ثبت نام تصویر مدرک تحصیلی یا عکس کارت دانشجویی خود را به نمایندگی ثبت نامی باید تحویل دهند.

به منظور ثبت نام لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید، در این مرحله نیاز به پرداخت نیست، مهلت دوره سوم ثبت نام تا پایان مهر ماه ۹۷ است، در پایان هر ماه، درخواست در اختیار نمایندگی موسسه مدرسان شریف در شهر شما قرار می گیرد و از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا با مراجعه به نمایندگی از تخفیف مورد نظر برخوردار شوید.

اسامی ثبت نامی های تیرماه در اختیار موسسه مدرسان شریف قرار گرفت، برای هماهنگی های بیشتر از طریق این موسسه با آن ها تماس گرفته خواهد شد.

همچنین ببینید

8240052_262

زمان برگزاری آزمون ارشد ۹۸ به تعویق افتاد

بر اساس تصمیم شورای سنجش و پذیرش، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ به تعویق ...

۱۰ دیدگاه

 1. درود
  تخفیف مدرسان هنوز هم وجود داره
  اگر بله چطور باید اقدام کنم

 2. با سلام و وقت بخیر، اسامی ثبت نامی های مهرماه رو برای تخفیف پنجاه درصدی به موسسه ی مدرسان شریف ندادید؟

 3. سلام. وقتی مواد امتحانی آزمون های ازمایشی مدرسان رو دیدم حس کردم بیشتر متمرکز بر وزارت علومه. برای وزارت بهداشت هم همینقدر با کیفیته؟

 4. سلام و خسته نباشید فراوووون به شما.
  من یه سوالی دارم این که امتحان ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت و وزارت علوم جدا شده و مثل ۹۷ فقط یک آزمونه یا اینکه امتحانشون جداست.

 5. با عرض سلام و خسته نباشید
  در مورد ثبت نام با تخفیف ۵۰٪ چیزی در سایت مدرسان ذکر نشده ونمایندگی های استانها هم اطلاع نداشتند. اگر امکان دارد لینک از سایت مدرسان هم ارسال بفرمایید.

  • مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام، قرارداد ثبت نام با واحد مرکزی مدرسان شریف هست، در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه نیست و بعد از تکمیل اطلاعات و معرفی از طریق روان آموز، درخواست شما در اختیار آن موسسه قرار می گیرد و می توانید برای تکمیل ثبت نام به نمایندگی های مدرسان شریف مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *