خانه » آزمون دکترای روانشناسی » طرح تبسم ویژه کنکور دکتری روانشناسی وزارت علوم
1365263120_take-a-smile

طرح تبسم ویژه کنکور دکتری روانشناسی وزارت علوم

 

آنچه در این طرح دریافت می کنید به شکل خلاصه شامل موارد زیر است:

 • ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب (این برنامه در اختیار مشاور است اما کلیات آن در اختیار داوطلب قرار می گیرد)
 • ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت برای هر دو ماه که با جزئیات کامل در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در آخر دو ماه ارزیابی می شود.
 • ارایه برنامه ریزی هفتگی یا دوهفتگی و ارزیابی آن در انتهای هفته اول یا دوم (گرچه توصیه ما به ارزیابی هفتگی است، اما داوطلب تصمیم می گیرد که این ارزیابی هفتگی، یا دو هفتگی باشد – تماس برای ارزیابی هفتگی یا دو هفتگی از جانب داوطلب در ساعت توافق شده صورت می گیرد)
 • ۵۰ درصد تخفیف جهت تهیه جزوات و مجموعه های موجود در سایت روان آموز و فلش کارت های نرم افزار نارنگی

 

مدت زمان طرح: ابتدای خردادماه ۹۶ تا روز کنکور در نیمه اسفندماه ۹۶

مشاورین طرح:

زینب خجوی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی)- سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۰

فاطمه ابراهیمی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۱ ارشد روانشناسی بالینی) سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۲

ظرفیت طرح بسیار محدود است اما امسال با اضافه کردن مشاور دوم، داوطلبان بیشتری را پذیرش خواهیم کرد. پس از ارسال اطلاعات داوطلبان، مشاور به آنها تخصیص داده می شود.

کلیات اجرای طرح:

ماه اول برنامه:

 • ابتدا برنامه یک ماهه (برای خردادماه) داده می شود. ماه اول فرصتی است که هر دو طرف یکدیگر را بشناسند و به این نتیجه برسند که می توانند با هم کار کنند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد :
 • داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب، طرح پایان یابد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند.

نکته: لازم به ذکر است که آنچه از داوطلب انتظار می رود منظور اجرای منظم برنامه و انگیزه بالا برای کسب رتبه عالی است. در این طرح ما قصد نداریم داوطلبان را غربال کنیم و آنها را به دلیل وضعیت تحصیلی پایین قبلی یا هر دلیلی به جز تعهد به برنامه از طرح خارج کنیم.

 

 • برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند، در آخر خردادماه و بر اساس زمان بندی و شیوه برنامه ریزی مناسب برای داوطلب و با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است اما کلیات آن (برای مثال اینکه هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند.

 

ماه دوم به بعد:

 • از تیرماه، برنامه به شکل دوماهه به داوطلب داده می شود و در آخر دو ماه ارزیابی صورت می گیرد. هر دو ماه با توجه به تعهد داوطلب به اجرای برنامه و انگیزه او جهت ادامه راه، تصمیم گرفته می شود که داوطلب در طرح بماند یا طرح پایان یابد.
 • نکته اول: در طول مطالعه طبیعی است که برای داوطلبان هفته هایی پیش بیاید که نتوانند به دلیل مشکلی مطالعه کنند. در قرارداد چنین امری لحاظ شده است و منظور ما از عدم اجرای برنامه، این گونه موارد طبیعی نیست.

نکته دوم: مشاور به هیچ وجه به دلیلی به جز عدم اجرای برنامه منظم توسط داوطلب، طرح را در نیمه راه قطع نمی کند. تعهدات لازم از جهت مشاور در این زمینه داده شده که در قرارداد ذکر شده است.

 

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه برای هر جلسه مشاوره (مدت زمان ۱۵ دقیقه) ۲۰ هزار تومان است که به شکل زیر پرداخت می شود:

 • برای ماه اول، حتما نیاز است که هر هفته تماس صورت گیرد. ۸۰ هزار تومان در ابتدای ماه اول واریز می شود.
 • برای ماه های بعدی، هزینه در ابتدای هر دوره دوماهه دریافت می شود. داوطلبانی که دوهفتگی ارزیابی می شوند، ۸۰ هزار تومان و داوطلبانی که هر هفته ارزیابی می شوند، ۱۶۰ هزار تومان واریز می کنند.
 • مجموعه های روان آموز که در قسمت منابع معرفی شده اند، با ۵۰ درصد تخفیف در ابتدای ماه اول قابل خریداری هستند. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند و نیاز به مطالعه آنها باشد نیز با ۵۰ درصد تخفیف قابل خریداری خواهند بود.

 

چرا بهتر است که به جای مشاوره های تک جلسه ای در طرح مشاوره فوق ثبت نام کنیم:

 • درمشاوره تک جلسه ای هر بار خودتان نیاز دارید تماس می گیرید، بنابراین مشاور پیگیری لازم را بر روند مطالعه شما ندارد.
 • از آنجا که در مشاوره تک جلسه ای فاصله جلسات اغلب زیاد است، مشاور ممکن است شرایط و برنامه شما را فراموش کند.
 • در مشاوره تک جلسه ای به دلیل عدم پیگیری های هفتگی، مشاور شناخت کافی از شخصیت شما و مشکلات برنامه شما ندارد.
 • در مشاوره تک جلسه ای برنامه ریزی بلندمدت، ماهیانه و هفتگی صورت نمی گیرد و این امر به عهده خود شماست.
 • از تخفیفی برای خرید جزوات برخوردار نیستید.

شیوه ثبت نام: 

ثبت نام از ۲۲ اردیبهشت تا۲۹ اردیبهشت صورت می گیرد. این فرصت تمدید نمی شود. از آنجا که ظرفیت محدود است، برای داوطلبانی که رزرو آنها از سمت مدیر سایت  قطعی شود، قرارداد ارسال خواهد شد.

جهت ثبت نام در طرح فوق اطلاعات زیر را به ایمیل Ravanamooz@yahoo.com ارسال کنید. عنوان ایمیل را ثبت نام طرح تبسم ارشد بگذارید. لطفا حتما همه اطلاعات زیر را ارسال کنید.

نام و نام خانوادگی – سن- رشته تحصیلی کارشناسی – دانشگاه محل تحصیل هر دو مقطع قبلی – معدل هر دو مقطع قبلی-رتبه کنکور ارشد-  وضعیت اشتغال  و ساعت کار روزانه – وضعیت تاهل و تعداد فرزند – آیا یک حامی در خانواده برای مطالعه دارید یا خیر؟ – قبلا کنکور داده اید یا خیر، اگر داده اید چقدر مطالعه داشته اید و نتیجه آن چه بوده است؟ – اگر شرایط ویژه دیگری دارید لطفا ذکر کنید.

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

همچنین ببینید

nickpoor

دوره یک روزه جمع بندی گرامر زبان عمومی آزمون دکتری ۹۷

سوالات گرامر درس زبان عمومی دکتری، جز تعیین کننده ترین بخش های آزمون دکتری است ...

۳۱ دیدگاه

 1. با سلام
  ببخشید من میخوام با خانم خجوی ی مشاوره ی حضوری و یا تلفنی برای آزمون دکتری داشته باشم چکار باید بکنم؟

   
 2. سلام
  آیا سال ۹۶ علاوه بر اسفند، در ابان هم آزمون دکتری برگزار میشه؟

   
 3. با سلام و خدا قوت. خانم خجوی عزیز برای سال بعد هم این طرح رو برگزار میکنید و از کی شروع میشه ثبت نام. و اعلام آن چه زمانی هست
  با تشکر

   
 4. با سلام.
  میخواستم بدونم الان میشه برای طرح تبسم ویژه دکتری ثبت نام کرد؟

   
 5. با سلام من ارشد جامعه شناسی خوندم آیا می توانم در دکترای روانشناسی گرایش مشاوره شرکت کنم؟ آیا نام رشته ای که می خواهم در دوره دکترا شرکت کنم درست است ؟ لطفا منابع لازم برای طالعه را اعلام فرمائید باسپاس و احترام

   
  • ::مدیر سایت::
   ::مدیر سایت::

   سلام پست جدید سایت رو ببینید رشته های مرتبط با هر مجموعه روانشناسی رو ذکر کردیم. ما برای رشته مشاوره فعلا خدماتی نداریم

    
 6. باسلام و عرض ادب خدمت همه دست اندرکاران سایت روان آموز و خدا قوت میگم خدمت خانم دکتر خجوی.خانم دکتر یه سوال داشتم : بنده کارشناسی روانشناسی عمومی دارم و کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی شازمانی دارم به نظر شما کدام یک از گرایشات را می تونم شرکت کنم؟چون که ارشدم صنعتی است فکر کنم فقط میتونم عمومی شرکت کنم.هرچند از عمومی خیلی متنفرم.اما بیشتر به عصب شناختی گرایش دارم اما فکر نکنم بتونم شرکت کنم لطفا دراین مورد بنده را راهنمایی فرمایید .
  باتشکر

   
  • ::مدیر سایت::
   ::مدیر سایت::

   سلام شما میتونید عمومی شرکت کنید یا همون روانشناسی بدون گرایش مثل چیزی که تربیت مدرس داره، و در حیطه ای که دوست دارید و به رشته قبلیتون هم مربوطه کار کنید. الان اکثر بچه ها عمومی می خونند ولی در حیطه خودشون کار و پژوهش می کنند.

    
 7. سلام ممنون از پاسخگوییتان. من داوطلب مقطع دکترا هستم. آیا با این فاصله پنج ساله امکان قبولی هست؟ من ۱۵ مقاله ملی و بین المللی دارم.همچنین دانشجوی برگزیده سال ۸۸ هستم. سه سال هم دانشگاه تدریس کردم. از نظر مصاحبه چطور؟
  امکانش هست راجع به مشاوره هفتگی توضیح بدهید؟ تشکر.

   
  • ::مدیر سایت::
   ::مدیر سایت::

   سلام رزومه اتون خوبه خداروشکر، آزمون رو هم قطعا اگر برنامه ریزی خوبی کنید موفق میشین. تجارب مصاحبه ها رو نوشته بودم در سایت میتونید بخونید. بخش دکترای سراسری قسمت نکات مشاوره ای

    
 8. سلام وخسته نباشید
  خانم خجوی عزیز من میخواستم تلفنی مشاوره داشته باشم امکانش هست؟

   
 9. با عرض سلام و خداقوت. خانم خجوی من سال ۸۹ در رشته روانشناسی بالینی فارغ التحصیل شدم. سوالم این هست که با توجه به فاصله من از فارغ التحصیلی پکیج مشاوره روان آموز میتونه به من کمک کنه و مفید هست؟ و اینکه الان برای ثبت نام زمان هست؟ ممنون میشم پاسخ من رو بدید

   
  • ::مدیر سایت::
   ::مدیر سایت::

   سلام ظرفیت طرح تمام شده اما در مشاوره های هفتگی سایت در خدممتون هستیم..در مورد منابع و شروع هم دو پست رو بخونید در قسمت ارشد سراسرس فهرست بالای سایت : منابع – شروع اصولی کنکور در بخش نکات مشاوره ای

    
 10. سلام. با این تغییرات جدیدی که بوجود اومده، یعنی انتقال روانشناسی از وزارت علوم به وزارت بهداشت، بازم کنکور آبان و اسفند برگزار میشه به نظرتون؟!

   
  • ::مدیر سایت::
   ::مدیر سایت::

   سلام هیچ خبری در این باره منتشر نشده که ما برای شما اعلام کنیم. ما تنها اخباری رو موثق میدونیم و اعلام میکنیم که از سایت سنجش منتشر بشه.

    
 11. سلام
  کنکور آبان ماه برای بهمن پذیرش میکنه یا مهر ماه آینده؟

   
 12. به نام خدا
  سلام خانم دکتر. با توجه به صحبت هایی که شده است ایا مشخص شده که آزمون دکتری سراسری امسال چه ماهی برگزار خواهد شد؟
  در حال حاضر چه ماهی قطعی شده است؟

   
 13. با سلام
  آیا طرح مشابهی برای داوطلبان دکتری بهداشت هم وجود داره؟

   
  • ::مدیر سایت::
   ::مدیر سایت::

   سلام آقای غضنفری طرح مشابهی دارند که داوطلب رو پیگیری می کنند. به بخش مشاوره تحصیلی مراجعه کنید اطلاعاتشون رو ببینید.

    
 14. ایا امسال کنکور سراسری و ازاد تجمیع میشود؟در انصورت تکلیف منابع درسی چه می شود

   
 15. سلام ما حتما امسال دو مرحله کنکور داریم اسفند و ابان ؟اخه من میخوام برای اسفند بخونم قطعیه کنکور اسفند ؟فقط ابان نباشه؟

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیگیری خریدهای انجام شده و ثبت سفارش تلفنی: 02125917744