خانه » آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی » طرح تبسم ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم
1365263120_take-a-smile

طرح تبسم ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم

آنچه در این طرح دریافت می کنید به شکل خلاصه شامل موارد زیر است:

 • ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب (این برنامه در اختیار مشاور است اما کلیات آن در اختیار داوطلب قرار می گیرد)
 • ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت برای هر دو ماه که با جزئیات کامل در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در آخر دو ماه ارزیابی می شود.
 • ارایه برنامه ریزی هفتگی یا دوهفتگی و ارزیابی آن در انتهای هفته اول یا دوم (گرچه توصیه ما به ارزیابی هفتگی است، اما داوطلب تصمیم می گیرد که این ارزیابی هفتگی، یا دو هفتگی باشد – تماس برای ارزیابی هفتگی یا دو هفتگی از جانب داوطلب در ساعت توافق شده صورت می گیرد)
 • برنامه ریزی منطبق با آزمون های آزمایشی و بررسی روند داوطلب در آزمون ها
 • ۵۰ درصد تخفیف جهت تهیه جزوات و مجموعه های موجود در سایت روان آموز

 

مدت زمان طرح: ابتدای تیر ماه ۹۶ تا روز کنکور در نیمه اردیبهشت ۹۷

مشاورین طرح:

زینب خجوی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی)- سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۰

فاطمه ابراهیمی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۱ ارشد روانشناسی بالینی) سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۲

ظرفیت طرح بسیار محدود است اما امسال تلاش کرده ایم با اضافه کردن مشاور دوم، داوطلبان بیشتری را پذیرش کنیم. پس از ارسال اطلاعات داوطلبان، مشاور به آنها تخصیص داده می شود. لازم به ذکر است که روند برنامه شما با مشاورتان توسط مدیر سایت روان آموز در فاصله های مشخص چک و پیگیری می شود. 

کلیات اجرای طرح:

در زیر کلیات اجرای طرح نوشته می شود اما ریز جزئیات و همه نکات لازم در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

ماه اول برنامه:

 • ابتدا برنامه یک ماهه (برای تیرماه) داده می شود. ماه اول فرصتی است که هر دو طرف یکدیگر را بشناسند و به این نتیجه برسند که می توانند با هم کار کنند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد :
 • داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب، طرح پایان یابد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند.

نکته: لازم به ذکر است که آنچه از داوطلب انتظار می رود منظور اجرای منظم برنامه و انگیزه بالا برای کسب رتبه عالی است. در این طرح ما قصد نداریم داوطلبان را غربال کنیم و آنها را به دلیل وضعیت تحصیلی پایین قبلی یا هر دلیلی به جز تعهد به برنامه از طرح خارج کنیم.

 • برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند، در آخر تیرماه و بر اساس زمان بندی و شیوه برنامه ریزی مناسب برای داوطلب و با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است اما کلیات آن (برای مثال اینکه هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند.

 ماه دوم به بعد:

 • از مردادماه، برنامه به شکل دوماهه به داوطلب داده می شود و در آخر دو ماه ارزیابی صورت می گیرد. هر دو ماه با توجه به تعهد داوطلب به اجرای برنامه و انگیزه او جهت ادامه راه، تصمیم گرفته می شود که داوطلب در طرح بماند یا طرح پایان یابد

نکته اول: در طول مطالعه طبیعی است که برای داوطلبان هفته هایی پیش بیاید که نتوانند به دلیل مشکلی مطالعه کنند. در قرارداد چنین امری لحاظ شده است و منظور ما از عدم اجرای برنامه، این گونه موارد طبیعی نیست.

نکته دوم: مشاور به هیچ وجه به دلیلی به جز عدم اجرای برنامه منظم توسط داوطلب، طرح را در نیمه راه قطع نمی کند. تعهدات لازم از جهت مشاور در این زمینه داده شده که در قرارداد ذکر شده است.

 

آزمون های آزمایشی:

توصیه می شود داوطلب در آزمون های آزمایشی شرکت کند تا بتوانیم از آن طریق پیشرفت او را بررسی کنیم. برنامه ریزی به شکلی است که از زمان شروع آزمون آزمایشی با آن منطبق باشد. آزمون آزمایشی که ما توصیه می کنیم، آزمون های مدرسان شریف و در اولویت بعدی تعاونی سنجش است. اما اگر داوطلب تصمیم گرفت در آزمون دیگری شرکت کند مشاور بر اساس آن آزمون برنامه ریزی خواهد کرد.

 

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه برای هر جلسه مشاوره (مدت زمان ۱۵ دقیقه) ۲۰ هزار تومان است که به شکل زیر پرداخت می شود:

 • برای ماه اول، حتما نیاز است که هر هفته تماس صورت گیرد. ۸۰ هزار تومان در ابتدای ماه اول واریز می شود.
 • برای ماه های بعدی، هزینه در ابتدای هر دوره دوماهه دریافت می شود. داوطلبانی که دوهفتگی ارزیابی می شوند، ۸۰ هزار تومان و داوطلبانی که هر هفته ارزیابی می شوند، ۱۶۰ هزار تومان واریز می کنند.
 • مجموعه های روان آموز که در قسمت منابع معرفی شده اند و همچنین فلش کارت های نرم افزار نارنگی، با ۵۰ درصد تخفیف در ابتدای ماه اول قابل خریداری هستند. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند و نیاز به مطالعه آنها باشد نیز با ۵۰ درصد تخفیف قابل خریداری خواهند بود.

 

چرا بهتر است که به جای مشاوره های تک جلسه ای در طرح مشاوره فوق ثبت نام کنیم:

 • درمشاوره تک جلسه ای هر بار خودتان نیاز دارید تماس می گیرید، بنابراین مشاور پیگیری لازم را بر روند مطالعه شما ندارد.
 • از آنجا که در مشاوره تک جلسه ای فاصله جلسات اغلب زیاد است، مشاور ممکن است شرایط و برنامه شما را فراموش کند.
 • در مشاوره تک جلسه ای به دلیل عدم پیگیری های هفتگی، مشاور شناخت کافی از شخصیت شما و مشکلات برنامه شما ندارد.
 • در مشاوره تک جلسه ای برنامه ریزی بلندمدت، ماهیانه و هفتگی صورت نمی گیرد و این امر به عهده خود شماست.
 • از تخفیفی برای خرید جزوات برخوردار نیستید.

 

شیوه ثبت نام: 

ثبت نام از ۲۲ اردیبهشت تا ۲۶ خرداد صورت می گیرد. این فرصت تمدید نمی شود. از آنجا که ظرفیت محدود است، برای داوطلبانی که رزرو آنها از سمت مدیر سایت  قطعی شود، قرارداد ارسال خواهد شد.

جهت ثبت نام در طرح فوق اطلاعات زیر را به ایمیل Ravanamooz@yahoo.com ارسال کنید. عنوان ایمیل را ثبت نام طرح تبسم ارشد بگذارید. لطفا حتما همه اطلاعات زیر را ارسال کنید.

نام و نام خانوادگی – سن- رشته تحصیلی قبلی – دانشگاه محل تحصیل- معدل – وضعیت اشتغال  و ساعت کار روزانه – وضعیت تاهل و تعداد فرزند – آیا یک حامی در خانواده برای مطالعه دارید یا خیر؟ – قبلا کنکور داده اید یا خیر، اگر داده اید چقدر مطالعه داشته اید و نتیجه آن چه بوده است؟ – اگر شرایط ویژه دیگری دارید لطفا ذکر کنید.

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

همچنین ببینید

asib2banner

انتشار مجموعه آسیب شناسی روانی بر اساس DSM-5 (جلد دوم)

مجموعه آسیب شناسی روانی (۲) روان آموز شامل موارد زیر است: ✅شامل ۲۰۰ صفحه است ...

۱۹۰ دیدگاه

 1. سلام
  برای وزارت بهداشت طرح تبسم دارین؟؟

   
 2. سلام خانم دکتر
  طرح تبسم وزارت بهداشتتون کی شروع میشه.مشتاقم که زودتر کارمو با گروه شما شروع کنم

   
 3. سلام وقتتون به خیر
  من میخوام برای کنکور ارشد روانشناسی سال ۹۷ شرکت کنم منتها به دلیل اشتغال و تحویل دادن پایان نامه دیر اقدام به پیدا کردن مشاور کردم
  من از طرح مشاوره شما خیلی خوشم اومد
  میخواستم بپرسم واقعا امکان نداره الان ثبتنام کنم و به جای تیر از مرداد شروع کنم ؟ خواااااااهش میکنم 🙏😢

   
  • مدیر سایت

   سلام بحث تایم شروع نیست. اول مرداد هم موقع خوبی برای شروعهه………بحث پر شدن ظرفیت مشاوران هست. متاسفانه دیگه نمیتونیم ثبت نام کنیم.

    
 4. برای طرح نارنگی ،درس رشد pdf در تلگرام گداشتید باز نمیشه

   
 5. سلام خانم دکتر خجوی کتاب رشد نظریه رشد کرین کدوم نویسنده بگیرم؟؟؟؟
  روانشناسی بالینی فیرس ،کدوم نویسنده بگیرم؟؟؟

   
  • مدیر سایت

   سلام اسمشون رو خودتون فرمودین. نظریه های رشد نوشته کرین، روانشناسی بالینی فیرس و ترال. معروفن هر جا بگین میدونن چیه.

    
 6. سلام من رشتم آموزش زبان انگلیسیه میخوام روانشناسی بالینی بخونم میخواستم خواهش کنم منابع و جزوه های کارشناسی ارشد رو بهم معرفی کنید. درضمن من الان طرح تبسم رو دیدم ثبت نامش تموم شده چطور میتونم تو این طرح شرکت کنم و از برنامه ریزی های هفتگی استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

   
  • مدیر سایت

   سلام طرح تمام شده ظرفیتش. میتونید از مشاوره مشاوره تلفنی برای اطلاعات کلی شروع استفاده کنید. داخل سایت در بخش ارشد منابع رو کامل نوشتم همچنین پست های اخیر سایت همه براتون لازمه

    
 7. سلام
  وقت بخیر
  لطفا جواب منم بدین دفعه سومه دارم پیام میدم.
  من تغییر رشته ای هستم و میخوام بالینی شرکت کنم،اگه شروع کنم به خوندن اما چندماه بعد اعلام کنن که بالینی رو به وزارت بهداشت منتقل میکنن در این حالت باید چکار کنیم؟

   
 8. هاله واحدی لاریجانی

  مبلغ رو واریز کردم.فیش را برای خانم خجوی ایمیل کردم.لطفا اطلاع دهید.ممنون.

   
 9. سلام من توی طرح تبسم شرکت کردم. با این که گفته بودم می خوام مشاورم خانم زینب خجوی باشه ولی در. قرار داد خانم ابراهیمی ذکر. شده. چرا؟

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام دوست عزیز. بهتون گفته شد که مشاورتون چه کسی خواهد بود؟ خانم خجوی یا ابراهیمی؟ قرارداد هر کس که ارسال شده، و شما تکمیل کردید ثبت نام نهایی شما محسوب میشه……….ظرفیت طرح خانم خجوی امسال محدود بود و همان ابتدا تکمیل شد.

    
 10. سلام وقت بخیر من برای شرکت در طرح ایمیل زدم ولی هنوز ایمیلی از شما دریافت نکردم یک ایمیل با عنوان ارسال مجدد اطلاعات هم زدم ولی هنوز پاسخی نگرفتم ممنون میشم چک کنید

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام پاسخ داده شده اما دلیور نشده. من فکر میکنم ایمیل شما مشکلی داره چون یک بار دیگه هم برای تعیین وقت مشاوره به همین مشکل خوردیم. میتونید با ایمیل دیگری بفرستید؟

    
 11. سلام وقتتون بخیر من ایمیل درخواست شرکت در طرح تبسم ارشد براتون ارسال کرده بودم و در جواب واسم قرارداد ارسال شد. میخواستم بدونم با توجه به اینکه من از شهریور ماه میتونم مطالعه رو شروع کنم اگه هزینه طرح رو طبق قرارداد از همون تیرماه پرداخت کنم آیا امکانش هست طرح برای من از شهریور ماه شروع بشه؟ (هم توی ایمیل درخواست اولیه هم بعد از ارسال قرارداد توی یه ایمیل جداگانه این سوالو پرسیده بودم که متاسفانه جواب ندادید،خواهش میکنم اینجا دیگه جواب بدید)

   
 12. سلام
  دیگه امکانش نیست که تو این طرح شرکت کرد ؟

   
 13. سلام میشه چند روز دیگه ثبت نام طرح تبسم تمدید کنید؟ خواهش میکنم

   
 14. ببخشید برای مشاوره با چه شماره ای میتونم تماس بگیرم؟؟

   
 15. سلام خانم خجوی، خسته نباشید، میخواستم ببینم تا کی ثبت نام طرح تبسم هست؟؟ به جز طرح تبسم طرح های دیگه ای هم برای مشاوره دارین، منظورم این که اگه تو این طرح شرکت نکنیم میتونیم هر وقت احساس نیاز کردیم و احتیاج به مشاور داشتیم تماس بگیریم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام بله میتونید از مشاوره های نهایتا سه هفتگی استفاده کنید، چون بیشتر از اون برنامه از دست مشاور خارج میشه. برای شروع تماس بگیرید راهنماییتون میکنم.

    
 16. سلام خواهشا دیدگاهمو تایید کنید تا بدونم چیکار باید بکنم این چندمین باره که پیام میدم
  میخواستم ببینم کسی که میخواد توی هر دو کنکور بهداشت و علوم شرکت کنه باید تو کدوم طرح شرکت کنه ؟
  آیا اصلا صلاح هست خوندن برای این ۲ کنکور ؟

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام طرح ما برای علوم هست. بعد از کنکور بهداشت از ابتدای مرداد برای بهداشت هم احتمال زیاد با رتبه برتر بهداشت طرح خواهیم داشت خانم صدیق پور. ولی فعلا دقیق مشخص نیست…………میتونید روی هر دو سرمایه گذاری کنید اما زمان زیادی لازم داره و بهتره که یکیش اولویت داشته باشه

    
 17. باسلام.من میخوام در طرح تبسم شرکت کنم و جزو طرح دوهفتگی باشم. باید هر دوماه یه بار ۸۰ تومن پرداخت کنم؟ درست متوجه شدم یا خیر؟

   
 18. سلام خسته نباشید جواب همه داده شده به جز من . اگر ممکنه بگید که من چیکار کنم ؟ میخوام هم بالینی وزارت بهداشت امتحان بدم هم وزارت علوم . باتوجه به اینکه برنامه هاش جداست باید چیکار کنم ؟ لطفا جواب بدین . من دایم میام چک میکنم ولی شما جواب همه رو دادید الا من .

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام ما مشاوره هامون برای علوم هست و برای همزمان علوم و بهداشت مشاوره ای نداریم متاسفانه. چون برنامه ریزی برای این امر خیلی باید دقیق باشه و کسی باشه که خودش هم بهداشت رو تجربه کرده باشه کنکورش رو. توصیه من اینه که با مشاور بهداشت سایت هم صحبت کنید و نظر ایشون رو بپرسید. نهایتا باید برنامه ای بریزید که هم مشاور بهداشت تایید کند هم علوم. ولی توصیه شخصی من اینه که نمیشه در هر دو همزمان عالی بود. باید یکی اولویت داشته باشه.

    
 19. سلام. طرحی که از مهر شروع بشه ندارید؟ و اگر نه به چه دلیل؟

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام خیر. چون برنامه بلندمدت باید ریخته بشه و اون موقع برای شروع این ارزیابی ها و برنامه ریزی ها دیره. البته بستگی به داوطلب داره اگر قوی باشه اون موقع هم میتونه شروع کنه ولی برنامه ای که ما میریزیم از اون موقع ریختنش سخته.

    
 20. سلام،هزینه طرح چقدر میشه؟

   
 21. سلام و خسته نباشید .

  طرح تبسم ویژه ارشد از تیر ماه شروع میشه ، تو این یک ماه خرداد پیشنهادتون چی هست که یک شروع و گرم شدنی باشه برای برنامه ریزی ای که قرار هست از تیر ماه انجام بشه ؟

  چون من شاغل هستم و میخوام خرداد رو ازدست ندم .

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام. از اونجا که شاغل هستید شاید بهترین انتخاب این باشه که یکی از دروسی که حجم بالا دارند رو زودتر شروع کنید.

    
 22. سلام من تاحالا چندتا ایمیل زدم جوابی نگرفتم.واسه طرح مشاوره تبسم.

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام ایمیل های طرح تبسم ارشد هنوز پاسخ داده نشده است برای هیچ کس. تا هفته اخر خرداد قرارداد برای کسانی که اطلاعاتشون رو فرستادن ارسال میشه.

    
 23. سلام لطفا. پاسخ بدین روانشناسی. بالینی رو از کدوم منابع. بخونم بهداشت یا علوم. می خوام از مشاور های شما انتخاب. کنم

   
 24. سلام وقت بخیر. تشکر از شما. خواستم بپرسم طرح قیمت کلی نداره مثل پارسال؟ و هزینه ها فقط هزینه های مشاوره هست؟
  در صورت امکان لطفا هزینه کلی طرح رو بفرمایید. ممنون

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام خیر به شکل کلی نیست امسال و به همون شکلی که نوشته شده دریافت میشه،،هزینش هم برای هر جلسه همون هزینه مشاوره های تک جلسه ای سایت هست ، برای برنامه ریزی ها هم هزینه ای دریافت نمیشه.

    
 25. سلام برای خوندن روانشناسی بالینی باید منابع. علوم رو خوند یا بهداشت؟ الان این طرح رو ثبت نام کنم؟

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام هم علوم هم بهداشت روانشناسی بالینی دارند. شما باید ببینید کدوم رو میخاید شرکت کنید….طرح تبسم برای علوم فعلا شروع شده ، برای بهداشت اعلام خواهد شد.

    
 26. سلام این طرح برای بهداشت هم هست؟

   
 27. سلام .طرح رو شروع نمی کنید؟؟

   
 28. سلام این طرح برای بهداشت هم هست؟از کی ثبت نام شروع میشه؟

   
 29. برای کنکور سال بعد هم این طرح هست؟از کی شروع میشه؟

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *