خانه » آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی » طرح تبسم ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم
1365263120_take-a-smile

طرح تبسم ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم

آنچه در این طرح دریافت می کنید به شکل خلاصه شامل موارد زیر است:

 • ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب (این برنامه در اختیار مشاور است اما کلیات آن در اختیار داوطلب قرار می گیرد)
 • ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت برای هر دو ماه که با جزئیات کامل در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در آخر دو ماه ارزیابی می شود.
 • ارایه برنامه ریزی هفتگی یا دوهفتگی و ارزیابی آن در انتهای هفته اول یا دوم (گرچه توصیه ما به ارزیابی هفتگی است، اما داوطلب تصمیم می گیرد که این ارزیابی هفتگی، یا دو هفتگی باشد – تماس برای ارزیابی هفتگی یا دو هفتگی از جانب داوطلب در ساعت توافق شده صورت می گیرد)
 • برنامه ریزی منطبق با آزمون های آزمایشی و بررسی روند داوطلب در آزمون ها
 • ۵۰ درصد تخفیف جهت تهیه جزوات و مجموعه های موجود در سایت روان آموز

 

مدت زمان طرح: ابتدای تیر ماه ۹۶ تا روز کنکور در نیمه اردیبهشت ۹۷

مشاورین طرح:

زینب خجوی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی)- سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۰

فاطمه ابراهیمی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۱ ارشد روانشناسی بالینی) سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۲

ظرفیت طرح بسیار محدود است اما امسال تلاش کرده ایم با اضافه کردن مشاور دوم، داوطلبان بیشتری را پذیرش کنیم. پس از ارسال اطلاعات داوطلبان، مشاور به آنها تخصیص داده می شود. لازم به ذکر است که روند برنامه شما با مشاورتان توسط مدیر سایت روان آموز در فاصله های مشخص چک و پیگیری می شود. 

کلیات اجرای طرح:

در زیر کلیات اجرای طرح نوشته می شود اما ریز جزئیات و همه نکات لازم در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

ماه اول برنامه:

 • ابتدا برنامه یک ماهه (برای تیرماه) داده می شود. ماه اول فرصتی است که هر دو طرف یکدیگر را بشناسند و به این نتیجه برسند که می توانند با هم کار کنند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد :
 • داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب، طرح پایان یابد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند.

نکته: لازم به ذکر است که آنچه از داوطلب انتظار می رود منظور اجرای منظم برنامه و انگیزه بالا برای کسب رتبه عالی است. در این طرح ما قصد نداریم داوطلبان را غربال کنیم و آنها را به دلیل وضعیت تحصیلی پایین قبلی یا هر دلیلی به جز تعهد به برنامه از طرح خارج کنیم.

 • برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند، در آخر تیرماه و بر اساس زمان بندی و شیوه برنامه ریزی مناسب برای داوطلب و با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است اما کلیات آن (برای مثال اینکه هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند.

 ماه دوم به بعد:

 • از مردادماه، برنامه به شکل دوماهه به داوطلب داده می شود و در آخر دو ماه ارزیابی صورت می گیرد. هر دو ماه با توجه به تعهد داوطلب به اجرای برنامه و انگیزه او جهت ادامه راه، تصمیم گرفته می شود که داوطلب در طرح بماند یا طرح پایان یابد

نکته اول: در طول مطالعه طبیعی است که برای داوطلبان هفته هایی پیش بیاید که نتوانند به دلیل مشکلی مطالعه کنند. در قرارداد چنین امری لحاظ شده است و منظور ما از عدم اجرای برنامه، این گونه موارد طبیعی نیست.

نکته دوم: مشاور به هیچ وجه به دلیلی به جز عدم اجرای برنامه منظم توسط داوطلب، طرح را در نیمه راه قطع نمی کند. تعهدات لازم از جهت مشاور در این زمینه داده شده که در قرارداد ذکر شده است.

 

آزمون های آزمایشی:

توصیه می شود داوطلب در آزمون های آزمایشی شرکت کند تا بتوانیم از آن طریق پیشرفت او را بررسی کنیم. برنامه ریزی به شکلی است که از زمان شروع آزمون آزمایشی با آن منطبق باشد. آزمون آزمایشی که ما توصیه می کنیم، آزمون های مدرسان شریف و در اولویت بعدی تعاونی سنجش است. اما اگر داوطلب تصمیم گرفت در آزمون دیگری شرکت کند مشاور بر اساس آن آزمون برنامه ریزی خواهد کرد.

 

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه برای هر جلسه مشاوره (مدت زمان ۱۵ دقیقه) ۲۰ هزار تومان است که به شکل زیر پرداخت می شود:

 • برای ماه اول، حتما نیاز است که هر هفته تماس صورت گیرد. ۸۰ هزار تومان در ابتدای ماه اول واریز می شود.
 • برای ماه های بعدی، هزینه در ابتدای هر دوره دوماهه دریافت می شود. داوطلبانی که دوهفتگی ارزیابی می شوند، ۸۰ هزار تومان و داوطلبانی که هر هفته ارزیابی می شوند، ۱۶۰ هزار تومان واریز می کنند.
 • مجموعه های روان آموز که در قسمت منابع معرفی شده اند و همچنین فلش کارت های نرم افزار نارنگی، با ۵۰ درصد تخفیف در ابتدای ماه اول قابل خریداری هستند. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند و نیاز به مطالعه آنها باشد نیز با ۵۰ درصد تخفیف قابل خریداری خواهند بود.

 

چرا بهتر است که به جای مشاوره های تک جلسه ای در طرح مشاوره فوق ثبت نام کنیم:

 • درمشاوره تک جلسه ای هر بار خودتان نیاز دارید تماس می گیرید، بنابراین مشاور پیگیری لازم را بر روند مطالعه شما ندارد.
 • از آنجا که در مشاوره تک جلسه ای فاصله جلسات اغلب زیاد است، مشاور ممکن است شرایط و برنامه شما را فراموش کند.
 • در مشاوره تک جلسه ای به دلیل عدم پیگیری های هفتگی، مشاور شناخت کافی از شخصیت شما و مشکلات برنامه شما ندارد.
 • در مشاوره تک جلسه ای برنامه ریزی بلندمدت، ماهیانه و هفتگی صورت نمی گیرد و این امر به عهده خود شماست.
 • از تخفیفی برای خرید جزوات برخوردار نیستید.

 

شیوه ثبت نام: 

ثبت نام از ۲۲ اردیبهشت تا ۲۶ خرداد صورت می گیرد. این فرصت تمدید نمی شود. از آنجا که ظرفیت محدود است، برای داوطلبانی که رزرو آنها از سمت مدیر سایت  قطعی شود، قرارداد ارسال خواهد شد.

جهت ثبت نام در طرح فوق اطلاعات زیر را به ایمیل Ravanamooz@yahoo.com ارسال کنید. عنوان ایمیل را ثبت نام طرح تبسم ارشد بگذارید. لطفا حتما همه اطلاعات زیر را ارسال کنید.

نام و نام خانوادگی – سن- رشته تحصیلی قبلی – دانشگاه محل تحصیل- معدل – وضعیت اشتغال  و ساعت کار روزانه – وضعیت تاهل و تعداد فرزند – آیا یک حامی در خانواده برای مطالعه دارید یا خیر؟ – قبلا کنکور داده اید یا خیر، اگر داده اید چقدر مطالعه داشته اید و نتیجه آن چه بوده است؟ – اگر شرایط ویژه دیگری دارید لطفا ذکر کنید.

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

همچنین ببینید

100p

پاسخ تشریحی سوالات روانشناسی رشد آزمون ارشد ۹۶

از آنجا که بسیاری از شما معتقد بودید سوالات رشد آزمون ارشد ۹۶ سخت بوده ...

۱۴۴ دیدگاه

 1. سلام لطفا. پاسخ بدین روانشناسی. بالینی رو از کدوم منابع. بخونم بهداشت یا علوم. می خوام از مشاور های شما انتخاب. کنم

   
 2. سلام وقت بخیر. تشکر از شما. خواستم بپرسم طرح قیمت کلی نداره مثل پارسال؟ و هزینه ها فقط هزینه های مشاوره هست؟
  در صورت امکان لطفا هزینه کلی طرح رو بفرمایید. ممنون

   
  • ::مدیر سایت::

   سلام خیر به شکل کلی نیست امسال و به همون شکلی که نوشته شده دریافت میشه،،هزینش هم برای هر جلسه همون هزینه مشاوره های تک جلسه ای سایت هست ، برای برنامه ریزی ها هم هزینه ای دریافت نمیشه.

    
 3. سلام این طرح برای بهداشت هم هست؟

   
 4. سلام .طرح رو شروع نمی کنید؟؟

   
 5. سلام این طرح برای بهداشت هم هست؟از کی ثبت نام شروع میشه؟

   
 6. برای کنکور سال بعد هم این طرح هست؟از کی شروع میشه؟

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *