خانه » آزمون دکترای روانشناسی » کلاس آنلاین استعداد تحصیلی دکتری
Untitled-1

کلاس آنلاین استعداد تحصیلی دکتری

درس جی مت یا استعداد تحصیلی از آن درس های شیرین، اما مظلوم است که مخصوصا در رشته های علوم انسانی، خیلی ها غافل از این که چه فرصت بزرگی را از دست می دهند، همان اول قید آن را می زنند. یکی از دلایل کم توجهی به درس استعداد تحصیلی، این است که  فریب ضریب ۱ این درس را در مقابل ضریب ۴ درس های تخصصی می خوریم.

بیایید، همین اول کار با حساب و کتاب طلسم این فریب را باطل کنیم. آزمون دکترای روانشناسی در کل شامل ۳۰ سوال زبان، ۳۰ سوال استعداد تحصیلی و ۸۰ سوال مربوط به درس های تخصصی است، برای محاسبه نمره نهایی، درصد درس های اختصاصی ضربدر چهار می شود و با درصد درس های زبان و استعداد تحصیلی جمع می شود. با فرض ۱۰۰ زدن همه درس ها حداکثر نمره آزمون، ۶۰۰ است، که سهم هر کدام از ۸۰ سوال اختصاصی، ۵ نمره، و سهم هر کدام از ۳۰ سوال استعداد تحصیلی  و زبان انگلیسی ۳٫۳ نمره است. شگفت انگیز است، نه؟ می بینیم که ارزش هر سوال استعداد تحصیلی در نتیجه نهایی آزمون، تفاوت چندانی با درس های تخصصی ندارد، ماجرا زمانی جالب تر می شود که بدانید، اگر نمره ای بالای ۲۵۰ بیاورید، جزو ۱۰۰ نفر اول کنکور دکترای روانشناسی هستید و میانگین ده نفر اول هم حدود ۳۵۰ نمره است و در آن جاست که حتی ۱ نمره می تواند، چند نفر رتبه شما را جابه جا کند. با کلیک بر دکمه زیر، می توانید هم به طور مفصل با نحوه نمره دهی آزمون دکتری آشنا شوید و هم چند نمونه کارنامه دکترای روانشناسی ببینید و هم به صورت آنلاین نمره ها و درصد را تغییر دهید، تا تاثیر آن را در نمره کل ببینید.

محاسبه آنلاین نمره کل کنکور دکتری روانشناسی

اما پیشنهاد ما برای آشتی با شیرینی های درس استعداد تحصیلی دکتری، کلاس استعداد تحصیلی آنلاین استاد عرفانیان است که به حق جزو بهترین اساتید حال حاضر، این درس در ایران هستند. این دوره که با همکاری موسسه روان آموز برگزار می شود، شامل ۴۰ ساعت است، تمامی تکنیک‌ها و نکته‌های  بخش‌های مختلف آزمون استعداد تحصیلی دکتری (درک مطلب، تحلیلی، کمیتی، منطقی)، به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره، علاوه بر ارائه طرح درس برای تمام بخش‌ها، شامل رفع اشکال آنلاین نیز خواهد بود.

سعی مابر این است که کیفیت این دوره، همانند کلاس‌های حضوری باشد و امید داریم دانشجویان شرکت‌کننده در این کلاس از همه نقاط کشور، بتوانند از مزیت‌های  کلاس های حضوری با اساتید برجسته بهره ببرند و امیدواریم که این دوره بتواند تاثیر شایسته ای بر نمره کل شما در آزمون دکتری داشته باشد. زمان برگزاری کلاس دوشنبه ها از ساعت ۱۶:۰۰ تا  ۲۰:۳۰ است، دوره در ۹ جلسه برگزار می شود و اولین جلسه کلاس دوشنبه سوم مهرماه خواهد بود.

هزینه ثبت نام این دوره ۴۴۰ هزار تومان هست، اما دو نکته را مد نظر داشته باشید، اول این که ظرفیت کلاس ۳۵ نفر است و دوستانی که زودتر ثبت نام کنند، در اولویت هستند و نکته دوم این که دوستانی که قبل از عید غدیر (۱۸ شهریور) ثبت نام نمایند، با درج کد eydtaeyd می توانند از بیست درصد تخفیف (۳۵۲ هزارتومان) برخوردار شوند.در صورت تمایل از طریق لینک زیر می توانید، پرداخت و ثبت نام را انجام دهید.

ثبت نام در کلاس استعداد تحصیلی دکتری

به منظور آشنایی با فضای کلاس آنلاین و نیز آشنایی بهتر با درس استعداد تحصیلی می توانید کارگاه استعداد تحصیلی دکتری که اخیرا توسط استاد عرفانیان برگزار شده است، را مشاهده نمایید.

 

به این مطلب امتیاز دهید

همچنین ببینید

-----97[1]

دوره حضوری آمادگی زبان عمومی آزمون دکتری ۹۷

درس زبان عمومی آزمون دکتری، از چندین جنبه اهمیت به سزایی دارد، اول این که ...

۲ دیدگاه

  1. سلام
    لطفا بفرمائید نسخه های الکترونیکی جزوات چه فرمتی دارند و قابل چاپ هستند؟ یا به صورت نرم افزاری یا شکل خاصی هستند که قابل چاپ نیستند؟

     

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیگیری خریدهای انجام شده و ثبت سفارش تلفنی: 02125917744