با سلام به همگی

خوب نتایج دکتری هم اومد و روانشناسی سلامت دانشگاه تهران پذیرفته شدم.

گرچه اوج خوشحالی همین روزهای اول قبولیه و کم کم رنگ می بازه اما امیدوارم که بتونم با کمک به سایر داوطلبان کنکور دکتری این خوشحالی رو پایدارتر کنم.

کارنامه دکتری را می توانید در زیر مشاهده کنید. یک نمونه از روزمه ای که برای مصاحبه دکتری آماده کرده بودم را نیز می توانید از اینجا دانلود کنید.

 

Untitled

 

اشتراک
به من خبر بده
14 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

سلام. میشه ایمیل یا اگه راه ارتباطی دیگه ای از خانم خجوی دارید در اختیارمون بزارید ازشون راهنمایی بگیریم؟

سلام ممنون.نفرمودین امار چی خوندیدن؟؟و بیشتر امار خوندین یا روش؟؟ن

سلام خانم خجوی میشه درصدهایی تخصصیتون را به تفکیک بنویسید؟؟خصوصا آمار؟؟آمار چی خوندیدن و چندتا از امار را زدین غیر از روش ؟؟

سلام و خسته نباشید
اگه امکانش هست کارنامه رتبه های مختلف قبول شدگان دکتری قرار بدین مثلا کارنامه های رتبه های ۲۰ و ۴۰ و اخرین افراد قبول شده تا ارزیابی بهتری ازدرصد قبولی و اختلاف درصد ها ی رتبه شما با رتبه های آخر که قبول شدن داشته باشیم

سلام تبریک می گم خانم دکتر
امیدوارم منم بتونم سال ۹۴ قبول شم
من در مورد ساعت های مطالعه برای آزمون دکتری مشکل دارم، چون صبح ها می رم سر کار و سه روز تو هفته هم عصرها کلاس زبان می رم
الان فعلاً یه روز در میان می رم سرکار اما سردرگمم نمی تودونم چه جوری برا دکتری بخونم و چقدر زمان بذارم. می شه لطفاً کمکم کنید؟

سلام خانم خجوی میشه رزومه خودتونو بنویسید ؟رتبه کارشناسی ۲رتبه ارشد۳وببخشید من هنوز بین عمومی وبالینی مرددم ومیدونم خیلی ها هم مثل من هستن میشه تو یه پست توصیح کامل بدید درمورد تفاوتها .به گفته ی بعضی از اساتید این رشته و بخی از بچه ها این رشته تو ایران زیاد تفاوت ماهوی نداره و فقط چند واحد اختلاف داره خصوصا تو کارشناسی و اونایی که میخان واقعا بالینی کار کنند باید برن کارگاههای خارج از دانشگاه شرکت کنند و عمومی وبالینی تو ایران زیاد تفاوت نداره وفقط اسم بالینی گنده تر وبیشتره ؟نظر شما چیه؟

تبریک میگم خانم خجوی
آفرین به شما که با این سن کم دانشجوی دکتری شدید.
شاد و سلامت باشید.