دراین پست نظر خود را راجع به آزمون ارشد بنویسید، به محض این که سوالات به دست ما برسد، پاسخ تشریحی آزمون امسال در این قسمت قرار می گیرد.

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
به من خبر بده
guest
10 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
زهره

دقیقا !! و دیگه اینکه بابا دیگه سوالی نمونده! ۴۰، ۵۰ ساله تو این مملکت داره کنکور اجرا میشه، در نتیجه هی سوالا تکرار میشه، منتها با پیچوندن های خاص، مثلا اصطلاحی رو شاید واقعا بلدی، منتها از کلمات هم معنیش استفاده میکنن که به چشمت ناآشنا بیاد، من این موردو زیاد دیدم تو کنکورای سالهای اخیر!!

حمید

ظاهرا هر سال که از کنکور ارشد میگذره طراحان محترم با خودشون میگن ( خب ؛ اینا که سادس ؛اینا رو که همه میخونن ؛ اینا رو هم که بالاخره بلدن و … ) نهایتا به یک سری سوالات تخیلی که به نظرشون مبهم هم باشه تا ساده به نظر نرسه میرسن ( این روند رو به وضوح از سوالات کنکور ۱۵ سال پیش تا همین امسال در همه ی دروس ) میشه دید ؛ سوالات به شدت به ظاهر پیچیده اما سطحی که چند جواب داره و سوالات غیر تخصصی و سلیقه ای .

نرجس

سوالات کیفیت و استاندارد لازم رو نداشت خیلی از سوالات دوتا گزینه درست داشتن که درنهایت سلیقه شخصی طراح سوال اینجا حرف اولو میزنه

زهره

سلام. به نظرم رشد و علم النفس و مخصوصا عمومی امسال خیلی سخت بودن من همیشه عمومی و رشد رو بالای ۶۰، ۷۰ میزدم، اما امسال رشد حدود ۵۵ و عمومی ۴۰ !!!! واقعا عجیب بود برام!!

حمید

عرض سلام و خسته نباشید
امروز کلید اولیه سوالات در سایت سنجش بارگذاری شده اما نکته ی حیرت آور و ناراحت کننده تعداد زیاد اشتباهات در پاسخنامه ای که منتشر کردند هست ؟! به صورتی که برای مثال با پاسخنامه ی تشریحی شما بنده مرضی رو ۴۸ درصد زدم و با پاسخنامه ی سنجش ۲۶ درصد و این تفاوت به جز درس علم النفس و رشد تقریبا در بقیه دروس هم وجود داره ؟؟؟ الان واقعاااا ما باید چی کار کنیم ؟؟؟

سمیرا

اولش که از جلسه ی کنکور اومدم بیرون فقظ اینو میدونستم که سوالات با هرسال فرق داشت و از نظر خودم پاسخ دهیم متوسط بود!
ولی الان که پاسخ نامه تشریحیارو دیدم به معنای واقعی کلمه ناامید شدم از این بدتر نمیتونستم جواب بدم. تمام زحماتم به باد رفت 🙁

سارا

سوال های علم وانفس را خود ملاصدرا هم نمیتونست جواب بده؛ولی در کل خوب بود

فاطمه

عالی عالی عالی

نسترن

سخت و همراه با سوالات حاشیه ای

زهرا

وای از هرچی که من نخونده بودم، اومده بود، زبانش امسال سخت تر نبود؟