دراین پست نظر خود را راجع به آزمون ارشد بنویسید، به محض این که سوالات به دست ما برسد، پاسخ تشریحی آزمون امسال در این قسمت قرار می گیرد.

اشتراک
به من خبر بده
10 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

دقیقا !! و دیگه اینکه بابا دیگه سوالی نمونده! ۴۰، ۵۰ ساله تو این مملکت داره کنکور اجرا میشه، در نتیجه هی سوالا تکرار میشه، منتها با پیچوندن های خاص، مثلا اصطلاحی رو شاید واقعا بلدی، منتها از کلمات هم معنیش استفاده میکنن که به چشمت ناآشنا بیاد، من این موردو زیاد دیدم تو کنکورای سالهای اخیر!!

ظاهرا هر سال که از کنکور ارشد میگذره طراحان محترم با خودشون میگن ( خب ؛ اینا که سادس ؛اینا رو که همه میخونن ؛ اینا رو هم که بالاخره بلدن و … ) نهایتا به یک سری سوالات تخیلی که به نظرشون مبهم هم باشه تا ساده به نظر نرسه میرسن ( این روند رو به وضوح از سوالات کنکور ۱۵ سال پیش تا همین امسال در همه ی دروس ) میشه دید ؛ سوالات به شدت به ظاهر پیچیده اما سطحی که چند جواب داره و سوالات غیر تخصصی و سلیقه ای .

سوالات کیفیت و استاندارد لازم رو نداشت خیلی از سوالات دوتا گزینه درست داشتن که درنهایت سلیقه شخصی طراح سوال اینجا حرف اولو میزنه

سلام. به نظرم رشد و علم النفس و مخصوصا عمومی امسال خیلی سخت بودن من همیشه عمومی و رشد رو بالای ۶۰، ۷۰ میزدم، اما امسال رشد حدود ۵۵ و عمومی ۴۰ !!!! واقعا عجیب بود برام!!

عرض سلام و خسته نباشید
امروز کلید اولیه سوالات در سایت سنجش بارگذاری شده اما نکته ی حیرت آور و ناراحت کننده تعداد زیاد اشتباهات در پاسخنامه ای که منتشر کردند هست ؟! به صورتی که برای مثال با پاسخنامه ی تشریحی شما بنده مرضی رو ۴۸ درصد زدم و با پاسخنامه ی سنجش ۲۶ درصد و این تفاوت به جز درس علم النفس و رشد تقریبا در بقیه دروس هم وجود داره ؟؟؟ الان واقعاااا ما باید چی کار کنیم ؟؟؟

اولش که از جلسه ی کنکور اومدم بیرون فقظ اینو میدونستم که سوالات با هرسال فرق داشت و از نظر خودم پاسخ دهیم متوسط بود!
ولی الان که پاسخ نامه تشریحیارو دیدم به معنای واقعی کلمه ناامید شدم از این بدتر نمیتونستم جواب بدم. تمام زحماتم به باد رفت 🙁

سوال های علم وانفس را خود ملاصدرا هم نمیتونست جواب بده؛ولی در کل خوب بود

عالی عالی عالی

سخت و همراه با سوالات حاشیه ای

وای از هرچی که من نخونده بودم، اومده بود، زبانش امسال سخت تر نبود؟