با تمام فراز و نشیب ها، پرونده آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ هم بسته شد، در این پست بنویسید، با چه رتبه ای در چه دانشگاهی قبول شدید، شاید همکلاسی های آینده خود را نیز پیدا کردید.

[button color=”red” size=”small” link=”http://92.242.195.146/nrgarshad97/Login/Login” icon=”” target=”true”]مشاهده نتایج در سایت سازمان سنجش[/button]

اشتراک
به من خبر بده
32 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

سلام خانم خجوی ببخشید میشه این سوال رو جواب بدین؛ آیا به فارغ التحصیل ارشد پیام نور هم پروانه روانشناسی داده میشه یا محدودیت داره؟

سلام
با رتبه ۷۷ بالینی روزانه تبریز قبول شدم.
بالینی روزانه اصفهان و شیراز و کودک و نوجوان تبریز هم رسونده بودم.

رتبه ۱۳ عمومی
روزانه شهید بهشتی

سلام… سوالی دارم که به عنوان مطرح شده مربوط نیست، ولی فکر کردم شاید کسی اطلاعاتی داشته باشه و بتونه راهنماییم کنه. من کارشناسی و ارشد رو توی رشته ی اولم روزانه (دانشگاه تهران) خوندم و فکر می کردم برای بار دومِ روزانه باید شهریه بدم، ولی به تازگی شنیده م قانون پرداخت شهریه برای تحصیل مجدد در دوره ی روزانه لغو شده. نه سنجش، نه وزارت علوم جواب درستی نمی ده. این جا کسی می دونه صحت داره این قانون یا نه؟ و یه نکته ی دیگه، من ارشد رو با سهمیه ی شاگرد اولی رفتم و با این… بیشتر »

روزانه به هیچ عنوان شهریه گرفته نمیشه

سلام..من تغییر رشته ای بودم.۹۸۵روزانه کازرون قبول شدم..آسیب و رشد و فیزیولوژی روان آموز عالی بودن..ممنونم از کتابای خوبتون..

سلام
۲۶۶ علم و فرهنگ
دوستی نوشتن با ۲۸۰ پردیس بهشتی خانواده قبگل شدن منطقه ۱٫٫
منم زده بودم پردیس بالینی خانواده بهشتی رو ولی قبول نشدم.. یعنی مسیله همون منطقه یکه???
به نظرم خیلی عجیبه

سلام به نظرتون بالینی خانواده شهید بهشتی ارزش هزینه اش رو داره؟

۱۸ خانواده درمانی شهیدبهشتی

با ۲۷۰عمومی و ۱۶۰ روانسنجی و کودکان استثنایی هیچکدوم از دانشگاه های تهران قبول نشدم گیلان عمومی قبول شدم
این انصاف نیست ?
انتظار علامه داشتم حداقل

منطقیه که ۲۷۰ علامه قبولی نده. منم علامه رو زده بودم. رتبه م هم شده ۱۶۱٫ نه شبانه ش رو قبول شدم، نه روزانه. بالبنی که بماند، عمومی هم زده بودم و قبول نشدم. در نهایت عمومی روزانه ی الزهرا که انتخاب دوتا مونده به آخرم بود رو قبول شدم. بعدش شبانه ی الزهرا و خوارزمی رو زده بودم. حتا به همین الزهرا هم امید نداشتم… در ضمن، دانشگاه گیلان دانشگاه خوبیه. ناراحت نباشین.

من قبول نشدم و الان هم طوری که کسی نفهمه دارم گریه می کنم . با کار بیرون و کار خونه و دو تا بچه ی کوچیک امیدی هم نداشتم . ولی وقتی مجاز به انتخاب رشته شدم کلی روحیه گرفته بودم

شما میدونید امسال هزینه پردیس بهشتی چقدره؟
آخه منم پردیس بهشتی بالینی قبول شدم

۱۶۱، عمومی روزانه ی الزهرا.

۳۰۶ عمومی پردیس شهید بهشتی

رتبه ٢٨٠ پردیس بالینی خانواده بهشتی منطقه ١

شما میدونید امسال هزینه پردیس بهشتی چقدره؟
آخه منم پردیس بهشتی بالینی قبول شدم

سلام‌ تو سایت‌ بهشتی هست.

٧۶ خوارزمی