«روان آموز» رویکردی تجاری ندارد، به همین علت، حتی وقتی از آگهی و پذیرش تبلیغ در «روان آموز» صحبت می‌کنیم، هدف فراهم آوردن بستر و یک شرایط اولیه، برای توسعه محتوایی این سایت در آینده است. مسلما میزبانی، حق‌التحریر، هزینه عوامل فنی که گاه به ما یاری می‌رسانند، باید از جایی تأمین شوند و ما مثل همه نشریات آنلاین و کاغذی دیگر، پذیرش آگهی را جزئی از کار رسانه می‌دانیم.

سایت «روان آموز» محل مناسبی برای درج آگهی شماست. روان آموز یکی از پربیننده ترین سایت های تخصصی روان شناسی است و خبرنامه هفتگی روان آموز با نزدیک به بیست هزار مشترک که همگی متخصصان حوزه روان شناسی هستند، فرصتی بسیار عالی برای معرفی خدمات شما به جامعه روانشناسی کشور ایجاد می نماید.

شرایط عمومی درج آگهی:

۱- «روان آموز» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «روان آموز» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آکهی‌ها مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم و در مواردی هم مثل تبلیغات مربوط به پزشکی و کالاهای بهداشتی، مجوز تبلیغ از نظام پزشکی درخواست می‌کنیم.

۲-  روان آموز در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

۳- از پذیرش بنرهایی که به صورت چشمک‌زن طراحی شده‌اند یا حجم بالایی دارند یعنی بیش از ۴۵ تا ۵۰ کیلوبایت اندازه دارند، معذوز هستیم. با این همه فلش‌ها یا گیف‌های متحرک را با توالی آهسته تغییر تصویر را می‌پذیریم، در این صورت سرعت تغییر فریم‌ها باید ۳ ثانیه و بالاتر باشد.

۴- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ – آگهی‌ها باید از یک هفته قبل اقدام فرمایید.

۵- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن مهلت را به شما یادآوری می‌کنیم، اما ارجح است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

۶- قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

۷- تبلیغ در بازه‌ زمانی کمتر از یک ماه هم می‌توانیم ارائه بدهیم، این تبلیغات برای کسانی مفید است که می‌خواهند با هزینه‌ای کم مثلا برای ۵ روز کارگاه تخصصی خود را تبلیغ کنند.

۸- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.

پلن‌های تبلیغات در وب‌سایت «روان آموز»

۱رپورتاژ- آگهی

رپورتاژ-آگهی‌ها به صورت یک پست معمول در روان آموز منتشر می‌شوند و بنابراین به صورت گسترده‌ای توسط خوانندگان روان آموز خوانده می‌شوند. شما در این بخش می‌توانید به صورت مشروح در مورد کالا و خدمات خود توضیح بدهید و هر میزان نیاز داشتید، عکس منتشر کنید.

ما تجربه زیادی در نوشتن رپورتاژ- آگهی‌ها داریم و با توجه به شناختی که از ذائقه و نیازهای کاربران داریم، می‌توانیم متن رپورتاژ- آگهی‌ها را طوری تنظیم کنیم که خواننده به درستی متوجه مطلب بشود، با مطلب احساس غریبگی نکند و مشتاق استفاده از خدمات شما شود.

روال کار در بخش رپورتاژ – آگهی به این صورت است که شما ابتدا اطلاعات و عکس‌های لازم را برای ما می‌فرستید، ما روی متن آگهی کار می‌کنیم و پیش‌نویس را به رؤیت شما می‌رسانیم و بعد از تأیید شما، مطلب را منتشر می‌کنیم.

توجه:

– رپورتاژ- آگهی‌ها به صورت یک پست معمول به مدت یک هفته تمام در صفحه اول روان آموز (و نیز در همه صفحات دیگر) در جایگاه آخرین مطالب نمایش داده می‌شوند. البته در صورت تقاضای شما، با تخفیف‌های خوب رپورتاژ شما، می‌تواند به هر تعداد روز که نیاز داشته باشید، نمایش داده شود.

– رپورتاژ – آگهی بعد از یک هفته پاک نمی‌شوند، فقط با انتشار پست‌های تازه، به تدریج پایین‌تر می‌روند.

 ۲- تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی:

کانال روان آموز در تلگرام دارای بیش از ۴ هزار کاربر است. فقط در صورتی که رپورتاژ آگهی سفارش بدهید، تبلیغ شما وارد این شبکه اجتماعی می شود.

روان آموز همچنین دارای صفحه در فیس بوک، اینستاگرام و لاین است که بدون رپورتاژ آگهی نیز می توانید در آنجا تبلیغ کنید.

۳بنر بزرگ بالای سایدبار (۳۰۰*۶۰۰):

این بنر بزرگ با اندازه ۳۰۰ در ۶۰۰ پیکسل، همان طور که در حاشیه صفحه مشاهده می نمایید، کاملا جلوی چشم است و سفارش دادن آن جذابیت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت.

۴- بنر در بالای تمامی پست ها:

یکی از بهترین قسمت های سایت برای نمایش تبلیغ، قراردادن بنر در بالای تمام پست های سایت روان آموز است. سایز بنر بالای پست ۷۳۰ در ۱۰۰  پیکسل است که فرصت بسیار خوبی برای دیده شدن در اختیار شما قرار می دهد.

articleup

توجه: بنرهای بالای پست حتما و حتما باید ثابت باشند و از پذیرش بنر متحرک یا چشمک‌زن در این بخش معذوریم.

۵به صورت بنر در ستون کناری با ابعاد ۳۰۰ در ۲۵۰

این بنر با سایز متوسط، جزو تبلیغات به صرفه سایت به شمار می رود، و با وجود این که اندازه آن دوبرابر و نیم بنر ۳۰۰ در ۱۰۰ است، هزینه آن کمتر از دوبرابر این بنر است.

۶به صورت بنر در ستون کناری با ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰

این قسمت نیز جزو بخش های پربازده تبلیغات سایت است و  علیرغم  هزینه کم تر این قسمت نسبت به بنرهای بزرگتر، محصول و خدمت شما به خوبی توسط مشتری دیده خواهد شد، ستون های کناری در تمامی صفحه های سایت قابل مشاهده هستند. توجه داشته باشید که تعرفه آگهی‌ها به تناسب جایگاهشان در سایدبار متفاوت است و برای مثال آگهی شماره یک، تعرفه بالاتری دارد.

 ۷تبلیغ در زیر همه پست‌ها

بخش زیر مطالب و نوشته‌های روان آموز هم کلیک‌خور بالایی دارد. زیرا از آنجا که معمولا نظرات پست ها توسط رتبه های برتر پاسخ داده می شوند، بسیاری از خوانندگان بعد از مطالعه مطلب، نظرات را نیز می خوانند و نگاه او لاجرم به این بخش می‌افتد.

در این بخش ما می‌توانیم هم تبلیغ بنری شما با ابعاد ۷۳۰ در ۱۰۰ پیکسل را در این قسمت قرار دهیم و هم تبلیغات متنی شما را در این قسمت منتشر نماییم. این تبلیغات زیر همه پست های سایت روان آموز قابل مشاهده خواهد بود.

articlebt

 

۸به صورت آگهی متنی در ستون کناری

آگهی‌های متنی که در ستون کناری یا سایدبار سمت راست قرار می‌دهیم، همگی فالو هستند.

این آگهی‌های در دو بخش نمایش داده می‌شوند. آنهایی که در بخش یا باکس بالایی نمایش داده می‌شوند، کمی گران‌تر از آنهایی هستند که در بخش پایینی نمایش داده می‌شوند.

ما اسم آگهی‌های متنی که بالاتر نمایش داده می‌شوند را آگهی متنی ویژه گذاشته‌ایم و اسم آگهی‌های متنی که پایین‌تر نمایش داده می‌شوند را آگهی متنی گذاشته‌ایم.

تبلیغات متنی ویژه نسبت به عادی، بیشتر در معرض دید هستند. با این همه اگر فقط دنبال لینک و رنک هستید، تفاوتی نمی‌کند که تبلیغ متنی ویژه سفارش بدهید یا عادی.

هزینه تبلیغات:

در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با رفتن به صفحه تماس با ما هماهنگ کنید. هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است.

در «روان آموز»، ما به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها در روان آموز نسبت به سایت‌هایی با درچه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

مراحل ثبت آگهی:

۱ایمیل به آدرس ravanamooz@yahoo.com
۲- توضیح نوع آگهی، محل مورد تقاضا، ارسال متن یا تصویر آگهی گرافیکی، مشخص کردن مدت زمان درخواست آگهی (یک ماه، دو ماه، یا آگهی چند روزه)
۳- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب به شما ایمیل خواهد شد.
۴- واریز هزینه
۵- و در نهایت درج آگهی شما.

 

 

اشتراک
به من خبر بده
2 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

باسلام و تشکر از سایت خوبتون
متن بالا رو کامل مطالعه کردم و سوالم اینه من با کارشناسی صنایع غذایی اگر در ارشد روانشناسی عمومی بخونم و دکتری رو ادامه ندم امکان هیچگونه کار مشاوره ای مث مربی مهد کودک و غیره رو هم نخواهم داشت؟یا این پروانه نظام فقط مربوط میشه به دایر کردن مطب های مشاوره ؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید