مجموعه روان آموز همکاری خود را با جمعی از دانشجویان دکتری سنجش و اندازه گیری دانشگاه علامه طباطبایی آغاز کرده است. این متخصصان که در قطب سنجش و اندازه گیری کشور آموزش دیده اند قطعا بهترین همراهان شما در انجام تحلیل آماری مقاله، پایان نامه و طرح های پژوهشی خواهند بود. این گروه تاکنون تحلیل بیش از ۲۰۰۰ پایان نامه، مقاله و طرح پژوهشی را در سطح ملی و منطقه ای انجام داده اند. نتیجه تلاش هایتان در کار پژوهشی نهایتا منوط به یک تحلیل آماری صحیح خواهد بود، بنابراین لازم است که آن را تنها به عهده متخصص این امر بگذارید. امیدواریم که همکاری مجموعه روان آموز با این گروه بتواند در این زمینه شما را یاری کند.

اعضای تیم: طیبه دهقان، فاطمه پورخاقان، شیدا مرادی، زهرا طباطبایی

بخشی از فعالیت های این گروه عبارت است از: معادلات ساختاری، تحلیل مسیر، تحلیل عاملی، فراتحلیل، تحلیل کوواریانس، تحلیل واریانس، رگرسیون چندمتغیری، رگرسیون لجستیک

نرم افزارهایی که این گروه بر آن مسلط هستند عبارت است از: SPSS، LISREL، AMOS، R. CMA 

 

شیوه کار: یک ایمیل به ravanamooz@yahoo.com ارسال و با ذکر مشخصات موضوع کار خود را بیان می کنید. با توجه به موضوع متخصص مربوطه مشخص می شود و زمانی تعیین می گردد تا با وی طی یک تماس تلفنی صحبت کنید. هزینه و شیوه کار در تماس تلفنی مشخص می شود. در صورت توافق طرفین قراردادی بین دو طرف منعقد می گردد و روند کار از طریق ایمیل پیگیری خواهد شد. پذیرش از تمام نقاط کشور امکان پذیر است.

 

 

 

 

اشتراک
به من خبر بده
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات