برای دسترسی به سایر مطالب سایت روان آموز  به فهرست بالای سایت مراجعه کنید

 

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ و دوره بیستم المپیاد علمی دانشجویی کشور را تشریح کرد.

در اطلاعیه سازمان سازمان سنجش آموزش کشور آمده است:
ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ و دوره بیستم المپیاد علمی دانشجویی منحصراً بصورت اینترنتی از روز شنبه مورخ ۹۳/۸/۱۷ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۳/۸/۲۵ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون ارشد ۹۴ که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل می‌باشند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.
شرایط ثبت‌نام‌:
علاقمندان به تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ارشد حداکثر در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اول و رشته امتحانی دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) متقاضی شوند.ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۴، منحصراً به روش ذیل امکان پذیر می‌باشد:با مراجعه به سایت سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) از سایت سازمان و جهت آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام اقدام کنند.با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌می‌باشند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر ، به مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.تذکر: داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) می‌باشند و علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰٫۰۰۰ (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقمندی اقدام نمایند.

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:
به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت نام وارد نمایند. راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

زمان توزیع کارت اینترنتی و محل آزمون:
به گزارش سایت سازمان سنجش آموزش کشور، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون تحصیلات تکمیل ۱۳۹۴ در روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۵،۱۶و۱۷ بهمن۹۳ برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز یکشنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۲ لغایت روز سه شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۴ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در تقاضانامه تعیین می گردد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

برگزاری‌ المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور:
داوطلبان می توانند همزمان ‌با برگزاری‌ امتحانات‌ آزمون ‌ورودی تحصیلات‌ تکمیلی (دوره‌های ‌کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال ۱۳۹۴، در اولین ‌مرحله آزمون المپیاد علمی دانشجویی‌ کشور بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در صفحه ۸ دفترچه راهنما در آزمون شرکت نمایند.

توصیه‌های‌ مهم‌:
۱- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره ۱ که از سایت سازمان قابل دریافت می باشد، مراجعه نمایند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کد پیگیری ۱۴ رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- کلیه‌ فارغ‌التحصیلانی‌ که‌ مقطع‌ کارشناسی‌ ارشد خود را به‌ پایان‌ رسانیده‌اند و از لحاظ نظام وظیفه منعی ندارند، در صورت‌ تمایل‌ به ‌شرکت‌ در رشته‌ دیگری‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصیلی‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تکمیل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ کارشناسی‌ اقدام‌ نمایند. ضمن اینکه لازم است به تذکر مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون توجه نمایند.

۴- کلیه کسانیکه به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند، مجاز به شرکت دراین آزمون نخواهند بود.

۵- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

۶- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های عمومی ‌اعلام ‌خواهد شد.

۷- در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) ویا با شماره تلفن‌های: ۹-۸۹۲۳۵۹۵‌۸-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درساعات اداری تماس‌ حاصل‌ نمایند.

 

برای دریافت جزوات و خلاصه کتاب ها روی نام آن کلیک کنید

دانلود رایگان جزوه روش تحقیق دکتر فراهانی

دانلود رایگان جزوه روانشناسی رشد دکتر پورحسین

خلاصه کتاب روانشناسی ژنتیک دکتر منصور و دکتر دادستان

خلاصه کتاب روانشناسی مرضی تحولی دکتر دادستان

جزوه روانشناسی رشد رتبه برتر همراه با جزوه آمار دکتر فراهانی

حتما بخوانید:

مصاحبه با  رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ۹۳

مصاحبه با  رتبه شش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ۹۳

مصاحبه با رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ۹۱

نکات مشاوره ای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی

کنکور دکتری روانشناسی: هر آنچه نیاز دارید

و …

برای دسترسی به سایر مطالب سایت روان آموز  به فهرست بالای سایت مراجعه کنید

 

اشتراک
به من خبر بده
157 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

سلام خسته نباشید.من هنگام ثبت نام در ارشد ۹۵ کافی نت اشتباها به جای کد مجموعه روانشناسی ۲ برام کد مجموعه روان شناسی ۱ رو وارد کرده میخواستم بدونم در زمان ویرایش امکان اصلاح این کد امتحانی هست؟مرسی

با سلام
بنده فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه روزانه هستم مسوام امسال همزمان هم توی کنکور ارشد رشته خودم آزمون بدم و هم تو کنکور تحربی
آیا میتونم امسال همزمان توی هردو کنکور ثبت نام کنم؟
میخواستم اگه بشه کنکور دانشگاه آزاد بدم برای تجربی وولی ظاهرا زمان ثبت نام و آزمون کنکور سرتسری و آزاد یکی شده
لطفا کمکم کنید من خیلی زود باید اینو بدونم چون سرنوشتم به این ثبت نام وابستس
با تشکر

سلام من ترم یک ارشد رشته مهندسی خاک هستم.(هم کارشناسی هم ارشد سراسری روزانه ام)میخواستم بدونم میتونم تو کنکور سراسری کارشناسی رشته های پیراپزشکی شرکت کنم؟(تجربی خوندم)قبولشم شبانه حساب میشم؟

سلام
دوست عزیز چطور باید ایمیلی که برام اومده رو تایید کنم؟

سلام و خسته نباشید من الان پیش تجربی هستم و امسال(۹۵) کنکور میدم میخواستم بدونم رشته بالینی در آمد شغلیش چجوریه؟؟؟؟؟؟و بعد از این که فارغ التحصیل شدی میتونی مطب بزنی؟؟؟؟ توروخدا جواب بدین

با سلام خدمت مدیر سایت
بنده رشته علوم تربیتی خوندم …برای مقطع ارشد قصد دارم در رشته ی راهنمایی و مشاوره ادامه تحصیل بدم .با توجه به تغییر زیرگروه این رشته از علوم تربیتی ۲ به روان شناسی ۲ ایا این رشته مرتبط با رشته من محسوب میشه ؟ چون تعهد دارم مرتبط بودنش برام مهمه ..ممنون میشم راهنماییم کنین .یا علی

با عرض سلام و خسته نباشید
من دانشجوی ترم اول پرستاریم برای گرفتن کارشناسی ارشد نگرانم چگونه میتوانم اسانتر به ان دست یابم ایا از این اول ها زحمت زیاد لازم است باید به کدام موسسه ها رجوع کنم چگونه خودرا اماده کنم
ممنون تشکر

میشه بگید کدوم دانشگاهها در این رشته پذیرش دارن من حالا تصمیمم گرفتم این رشته رو بخونم ایا اگه از حالا شروع کنم امید هست برای قبولی

من کارشناسی اادبیات فارسی خواندم می خواستم بدونم می تونم ارشد اموزش کودکان استثنایی بخوانم

سلام،خسته نباشید
من ارشد” روانشناسی شخصیت ” دانشگاه علوم تحقیقات تهران قبول شدم،چنتا سوال دارم:
اول اینکه لطف میکنید توضیح کلی بدید که جایگاه این گرایش نسبت به بالینی و عمومی چطوره؟بازار کارش در ایران و همینطور دروسی که باید بخونم چقدر متفاوتن نسبت به بالینی و یا عمومی؟
و سوال دوم اینکه واسه ادامه تحصیل تو مقطع دکترای بالینی یا عمومی ایا دچار مشکل خواهم بود؟
سوال سومم اینه که با توجه به اینکه مدرک کارشناسیم روانشناسی نبوده! میتونم پروانه ی اشتغال بگیرم؟یا خیر؟
با تشکر فراوان

باعرض سلام و ادب و احترام و ممنونم ازسایت عالی و مفیدتون..
یه سوال داشتم..
من لیسالنس روانشناسی دارم ازپیام نور آِیا میتونم توکنکورارشدپزشکی وزارت بهداشت (پرستاری-مامایی-فزیوتراپی )شرکت کنم؟؟؟
ممنونم

با عرض سلام . خواهشا” من یک سئوال دارم و آن این است با انتخاب رشته اصلی و انتخاب رشته شناور دوبار باید امتحان بدهم؟یک روز برای اصلی و یک روز برای شناور؟

درود بر شما
من لیسانس سلولی مولکولی هستم و میخواستم ببینم میتونم برای ارشد حقوق شرکت کنم؟ ممنون میشم اگر سریعتر راهنماییم کنید
با سپاس

سلام
من الان دانشجوی رشته مهندسی پزشکی-بیومکانیک دوره کارشناسی هستم.امسال هم کنکور ارشد شرکت میکنم ولی میخوام کاشناسی ارشد مهندسی عمران بخونم.
میخواستم بدونم من میتونم بعد تموم کردن کارشناسی مهندسی پزشکی در انتخاب واحد کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی عمران بزنم یا نه؟ البته دانشگاه سراسری
با تشکر

سلام میشه جواب بدید؟؟؟؟؟؟من با لینسانس شهرسازی میتونم ارشد معماری بخونم!!تورو خدا خیلی حیاتیه

سلام من کارشناس مهندسی طراحی صنعتی خوندم می خواستم در ارشد روانشناسی کودکان استثنایی ادامه بدم من می تونم توی دانشگاه دولتی بخونم؟ کارشناسی هم دولتی بودم. در صورت مثبت بودن مجوز کار و … به چه نحویه؟ ممنون.

سلام و خسته نباشید
من مدرک کارشناسی زیست شناسی گیاهی دارم.آیا می توانم برای ارشد در یکی از گرایش های روانشناسی شرکت کنم؟

سلام
خسته نباشید ,من دانشجوی رشته ارتوپدی فنی با معدل ۱۹ از دانشگاه تهرانم که امسال میخوام رشته خودمو واسه ارشد امتحان بدم میخواستم ببینم آیا امکان داره که که همزمان با ارشد رشته خودم سر جلسه کنکور ارشد بالینی هم برم؟

سلام،خسته نباشید
من کارشناسیه رشته ی علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی دارم امکانش هست برای ارشد روانشناسی بالینی از طریق وزارت بهداشت اقدام کنم؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین

سلام میخواستم امسال کنکور ارشد سراسری معماری۹۴ شرکت کنم. من بابل، مازندران زندگی میکنم. میخواستم بدونم حوزه اکتحانی من کجاست?تهران هست یا استان و شهر خودم امتحان میدم?با توجه ب اینکه استان مازندران ارشد معماری روزانه نداره.

سلام من دانشجوی ترم آخر رشته مشاوره هستم آیا وزارت بهداشت آزمون رشته مشاوره داره؟ در ضمن آیا همزمان می‌تونم دانشگاه آزاد و سراسری تحصیل کنم؟ با تشکر

سلام
من دانشجوی ترم آخر پرستاری هستم میخواستم بدونم آیا قبل از گذروندن طرح میتونم در آزمون ارشد روانشناسی سال ۹۵ شرکت کنم؟
اگر میتونم تکلیف طرحم چی میشه آیا بعد از گذروندن ارشد باید ۲سال طرح پرستاری رو بگذرونم یا باید طرح روانشناسی بگذرونم؟
آیا تک فرزندی از شرایط معافیت از طرح هست یا نه؟
با تشکر

سلام
من ارشد بهداشت محیط سراسری میخونم بنظرتون میتونم آزاد ارشد پرستاری بخونم؟ ممنون میشم راهمنماییم کنید.

با عرض سلام و خسته نباشید
من دانشجوی پرستاری هستم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد تغییر رشته بدم و روانشناسی بالینی یا شخصیت رو انتخاب کنم؟

سلام ایا انتخاب اول الزاما باید رشته تحصیلی دوران کارشناسی باشد؟ من لیسانس کشاورزی هستم ایا میتوانم کنکور فیتراپی یا پرستاری بدهم؟

با عرض سلام یک سوال داشتم
عرض شود که بنده در موقع ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۴ کد مربوط به سهمیه ی بسیج رو نزدم حالا آیا امکانش هست که الان استفاده کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
حسینی

با سلام بنده دانشجوی رشته پرستاری میباشم و قصد دارم در آزمون ارشد روانشناسی شناختی شرکت نمایم .اگر امکان داشته باشد اطلاعاتی درباره آینده روانشناسی شناختی و phd علوم اعصاب شناختی به من بدهید. لطف بزرگی در حق من کرده اید. اطلاعاتی در مورد امکان اخذ مجوز دفتر کار با کارشناسی ارشد.بازار کار این رشته در چند سال آینده و الان .و ضعیت ادامه تحصیل در این رشته. و آیا توسط مردم استقبال می شود. لازم به ذکر است که بنده الان میخواهم یکی از این دو : یا ارشد داخلی_جراحی پرستاری و یا ارشد روانشناسی شناختی را شرکت نمایم… بیشتر »

با سلام
دوتا سوال دارم راجع به کنکور وزارت بهداشت
اگر شامل در سهمیه فرزند جانباز ئ استعداد درخشان بشیم آیا دوتاش مشمول میشه؟
و سوال دوم واس سهمیه فرزندان جانبازان ۲۵ قسمت استفاده از رزمندگان ۶۸ به بالا رو باید بزنیم؟

سلام.ببخشید من ترم بهمن فارغ التحصبل میشم باتوجه به اینکه زمان ثبت نام ارشد فارغ التحصیل نبودم ومعدل کل تا اون زمان رو وارد کردم.میخواستم بدونم زمان تغییر معدل برای کساییکه زمان ثبت نام دانشجو بودن چه تاریخی هست که معدل بعد از فارغالتحصیلی رو وارد کنم.ممنونم

سلام
من دانشجوی رشته مشاوره هست میخواهم رشته مدیریت توانبخشی در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم رشته های روانشناسی و علوم تربیتی میتوانند شرکت کنند… رشته من قبلا زیر مجموعه علوم تربیتی و امسال زیرمجموعه روان شناسی شدیم .. میخواستم ببیتم میتونم در این رشته شرکت کنم .. اسمی از رشته مشاوره نیاورده اما رشته های نامربوط به توانبخشی هم میتوانند کنکوروشو بدن .. لطفا راهنماییم کنید …

سلام آیا امکان داره حوزه کنکور ارشد سراسری تغییر داد؟ چطور؟ ممنونم

با سبلام و احترام متاسفانه ثبت نام کنکور ارشدم توسط خواهرم صورت گرفته و رشته امتحانی من رو هنرهای تجسمی انتخاب کردند در صورتی ک باید پژوهش هنر انتخاب میشد و حتی رشته معلق را هیچی انتخاب نکردن و باید لااقل اونو پژوهش هنر انتخاب میکردن آیا امکانش هست ادیت صورت بگیره ؟؟؟یا از جه طریقی میتونم تا قبل از امدن کارت پیگیری کنم ؟لطفا پاسخ و حتما به ایمیلم بفرستین

سلام .کارشناس پرستاری هستم . ارشد روان شناسی بالینی ثبت نام کردم برای داشتن دفتر مشاوره در آینده و کار کردن در این زمینه دچار مشکل نمیشوم؟

سلام من دانشجوی کارشناسی گیاه پزشکی هستم میخاستمبدونم بجز شاخه ککشاورزی تو چ رشته های دیگ میتونم کنکور ارشد بدم?

سلام،تشکر از سایت خوبتون،من کارشناس بهداشت عمومی ام ولی از همون اول رشتمو دوست نداشتم،الان ک ترم ۷ هستم و میرم کارآموزی واقعا بیشتر بدم اومده از این رشته،میخام دوباره کنکور سراسری تجربی ثبت نام کنم میتونم؟اگ بتونم ثبت نام کنم و قبول بشم چون کارشناسیم رو دانشگاه دولتی خوندم،نباید هیچ پولی پرداخت کنم؟ ممنون میشم جوابمو بدین…

سلام.اینو میدونیم که اگه وقت ویرایش بذارن خبر میدن,اما میخوام بدونم اصلا کلا ویرایش میذارن یا نه؟ مثلا برای کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ ویرایش گذاشتن؟ من یادم رفته بود واسه گزینه بسیجی فعال کد رهگیری بگیرم,واسه این مورد ویرایش میذارن بعدا؟ واسه کنکور ۹۴ رو میگم. تورو خدا کسی میدونه جواب بده؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون دوست عزیز,لطف میکنید…

عرض سلام و تشکر خدمت شما به خاطر سایت مفید و راهنمایی های ارزشمندتون. من فارق التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی رشته خاکشناسی هستم. می خواستم بدونم آیا می تونم در آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد دولتی و آزاد در رشته های زیر گروه روانشناسی شرکت کنم؟ ممنون از راهنماییتون.
ببخشید بابت اشتباه تایپی : در پیام قبلی گفتم من فارغ التحصیل کارشناسی رشته خاکشناسی هستم در صورتی که کارشناسی ارشد این رشترو دارم.

با سلام
بنده دانشجوی کارشناسی بیوشیمی هستم،میتونم ارشد به روانشناسی تغییر گرایش بدم؟

ممنونم از پاسختون بزرگوار۲

سلام می خواستم بدونم آیا برای یک نفر امکان این که برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دو گروه مختلف مثل هنر و علوم انسانی در دو آزمون جدا با تهیه دو کارت اعتباری جدا شرکت کنه وجود داره؟

خیلی ممنون که این قدر سریع جواب سوالمو دادین و منو از بلاتکلیفی در آوردین. موفق باشین.

باسلام، روزتون بخیر، من فارغ التحصیل کارشناسی علوم تربیتی شاخه مدیریت آموزشی هستم، امکانش هست تو کنکور ارشد دانشگاه آزاد تو رشته روانشناسی بالینی شرکت کنم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام؛
لطفا به کد رشته های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد نیاز دارم.

سلام می خوام تو ارشد تغییر رشته بدم می خوام ببینم ویرایش می ذارن؟

سلام فقط می خوام توارشد تغییر رشته بدم می خوام ببینم وقت ویرایش می ذارن؟

سلام و خسته نباشید. میخواستم منابع آزمون ارشد راونشناسیه بالینی رو بدونم.

وقت ویرایش ارشد میزارن یانه؟

سلام و عرض ادب ؛ فارغ التحصیلان ارشد مجازی می تونن دکتراازمون بدن؟

سپاس

سلام وقت ویرایش میزارن یانه من مشاوره ثبت نام کردم با کد۱۱۱۸ولی گفتن شده ۱۱۳۴چیکارکنم

سلام. دانشجوی ترم اخر مامایی هستم. میخوام آزاد پرستاری هم شرکت کنم. مهلتش تا ۳۰ آذر هستش یا ثبت نام آزمون ارشد بالینی دانشگاه آزاد یه تاریخ دیگست؟

سلام میخوام برای کنکور ارشد انتخاب اول دانشگاه ازاد مازندران بزنم اما تهران زندگی میکنم برای کنکوره ازاد باید مازندران برم یا تهران حوزه امتحانی من میشه ؟

سلام.ببخشید روانشاسی بهداشت اک سال اول قبول نشی ؟دوباره میشه امتحان داد اخه من ی جای خوندم نمیشه

با سلام من کارشناسی شیمی می خونم می خواستم ببینم ارشد می تونم روانشناسی بالینی شرکت کنم؟

سلام کدهای رشته تحصیلی در سایتها مختلف هستند.من هم کارشناسی هم ارشدم روانشناسی کودکان استثنایی بوده چه کدی باید در فرم ثبت نام دکترا بزنم برای آنها؟