جزئیات ثبت نام آزمون ارشد ۹۴

برای دسترسی به سایر مطالب سایت روان آموز  به فهرست بالای سایت مراجعه کنید

 

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ و دوره بیستم المپیاد علمی دانشجویی کشور را تشریح کرد.

در اطلاعیه سازمان سازمان سنجش آموزش کشور آمده است:
ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۴ و دوره بیستم المپیاد علمی دانشجویی منحصراً بصورت اینترنتی از روز شنبه مورخ ۹۳/۸/۱۷ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۳/۸/۲۵ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون ارشد ۹۴ که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل می‌باشند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.
شرایط ثبت‌نام‌:
علاقمندان به تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ارشد حداکثر در دو رشته امتحانی (رشته امتحانی اول و رشته امتحانی دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) متقاضی شوند.ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۴، منحصراً به روش ذیل امکان پذیر می‌باشد:با مراجعه به سایت سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) از سایت سازمان و جهت آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام اقدام کنند.با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی‌ یا امتحانی‌ اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی‌ دوم ‌می‌باشند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از داوطلبان می‌بایست برای رشته امتحانی‌ دوم یک‌ کارت اعتباری دیگر ، به مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری نمایند.تذکر: داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) می‌باشند و علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰٫۰۰۰ (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور، برای اعلام علاقمندی اقدام نمایند.

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:
به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت نام وارد نمایند. راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

زمان توزیع کارت اینترنتی و محل آزمون:
به گزارش سایت سازمان سنجش آموزش کشور، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون تحصیلات تکمیل ۱۳۹۴ در روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۵،۱۶و۱۷ بهمن۹۳ برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز یکشنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۲ لغایت روز سه شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۴ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در تقاضانامه تعیین می گردد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

برگزاری‌ المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور:
داوطلبان می توانند همزمان ‌با برگزاری‌ امتحانات‌ آزمون ‌ورودی تحصیلات‌ تکمیلی (دوره‌های ‌کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال ۱۳۹۴، در اولین ‌مرحله آزمون المپیاد علمی دانشجویی‌ کشور بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در صفحه ۸ دفترچه راهنما در آزمون شرکت نمایند.

توصیه‌های‌ مهم‌:
۱- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای شماره ۱ که از سایت سازمان قابل دریافت می باشد، مراجعه نمایند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب کدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کد پیگیری ۱۴ رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳- کلیه‌ فارغ‌التحصیلانی‌ که‌ مقطع‌ کارشناسی‌ ارشد خود را به‌ پایان‌ رسانیده‌اند و از لحاظ نظام وظیفه منعی ندارند، در صورت‌ تمایل‌ به ‌شرکت‌ در رشته‌ دیگری‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصیلی‌، لازم‌ است‌ نسبت‌ به‌ تکمیل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ کارشناسی‌ اقدام‌ نمایند. ضمن اینکه لازم است به تذکر مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون توجه نمایند.

۴- کلیه کسانیکه به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل می باشند، مجاز به شرکت دراین آزمون نخواهند بود.

۵- توصیه‌ می‌شود حتماَ داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

۶- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های عمومی ‌اعلام ‌خواهد شد.

۷- در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) ویا با شماره تلفن‌های: ۹-۸۹۲۳۵۹۵‌۸-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درساعات اداری تماس‌ حاصل‌ نمایند.

 

برای دریافت جزوات و خلاصه کتاب ها روی نام آن کلیک کنید

دانلود رایگان جزوه روش تحقیق دکتر فراهانی

دانلود رایگان جزوه روانشناسی رشد دکتر پورحسین

خلاصه کتاب روانشناسی ژنتیک دکتر منصور و دکتر دادستان

خلاصه کتاب روانشناسی مرضی تحولی دکتر دادستان

جزوه روانشناسی رشد رتبه برتر همراه با جزوه آمار دکتر فراهانی

حتما بخوانید:

مصاحبه با  رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ۹۳

مصاحبه با  رتبه شش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی ۹۳

مصاحبه با رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ۹۱

نکات مشاوره ای کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی

کنکور دکتری روانشناسی: هر آنچه نیاز دارید

و …

برای دسترسی به سایر مطالب سایت روان آموز  به فهرست بالای سایت مراجعه کنید

 

avatar
75 نظرات
82 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
مورد توجه واقع شده ترین نظر
نظرات پرطرفدار
72 نویسنده
سپیدهmahفرشتهpouyaفاطمه نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
به من خبر بده
سپیده
مهمان
سپیده

سلام خسته نباشید.من هنگام ثبت نام در ارشد ۹۵ کافی نت اشتباها به جای کد مجموعه روانشناسی ۲ برام کد مجموعه روان شناسی ۱ رو وارد کرده میخواستم بدونم در زمان ویرایش امکان اصلاح این کد امتحانی هست؟مرسی

mah
مهمان
mah

با سلام
بنده فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه روزانه هستم مسوام امسال همزمان هم توی کنکور ارشد رشته خودم آزمون بدم و هم تو کنکور تحربی
آیا میتونم امسال همزمان توی هردو کنکور ثبت نام کنم؟
میخواستم اگه بشه کنکور دانشگاه آزاد بدم برای تجربی وولی ظاهرا زمان ثبت نام و آزمون کنکور سرتسری و آزاد یکی شده
لطفا کمکم کنید من خیلی زود باید اینو بدونم چون سرنوشتم به این ثبت نام وابستس
با تشکر

فرشته
مهمان
فرشته

سلام من ترم یک ارشد رشته مهندسی خاک هستم.(هم کارشناسی هم ارشد سراسری روزانه ام)میخواستم بدونم میتونم تو کنکور سراسری کارشناسی رشته های پیراپزشکی شرکت کنم؟(تجربی خوندم)قبولشم شبانه حساب میشم؟

pouya
مهمان
pouya

سلام و خسته نباشید من الان پیش تجربی هستم و امسال(۹۵) کنکور میدم میخواستم بدونم رشته بالینی در آمد شغلیش چجوریه؟؟؟؟؟؟و بعد از این که فارغ التحصیل شدی میتونی مطب بزنی؟؟؟؟ توروخدا جواب بدین

فاطمه
مهمان
فاطمه

با سلام خدمت مدیر سایت
بنده رشته علوم تربیتی خوندم …برای مقطع ارشد قصد دارم در رشته ی راهنمایی و مشاوره ادامه تحصیل بدم .با توجه به تغییر زیرگروه این رشته از علوم تربیتی ۲ به روان شناسی ۲ ایا این رشته مرتبط با رشته من محسوب میشه ؟ چون تعهد دارم مرتبط بودنش برام مهمه ..ممنون میشم راهنماییم کنین .یا علی

کارو
مهمان
کارو

با عرض سلام و خسته نباشید
من دانشجوی ترم اول پرستاریم برای گرفتن کارشناسی ارشد نگرانم چگونه میتوانم اسانتر به ان دست یابم ایا از این اول ها زحمت زیاد لازم است باید به کدام موسسه ها رجوع کنم چگونه خودرا اماده کنم
ممنون تشکر

سيما
مهمان
سيما

میشه بگید کدوم دانشگاهها در این رشته پذیرش دارن من حالا تصمیمم گرفتم این رشته رو بخونم ایا اگه از حالا شروع کنم امید هست برای قبولی

سيما
مهمان
سيما

من کارشناسی اادبیات فارسی خواندم می خواستم بدونم می تونم ارشد اموزش کودکان استثنایی بخوانم

شكوه
مهمان
شكوه

سلام،خسته نباشید
من ارشد” روانشناسی شخصیت ” دانشگاه علوم تحقیقات تهران قبول شدم،چنتا سوال دارم:
اول اینکه لطف میکنید توضیح کلی بدید که جایگاه این گرایش نسبت به بالینی و عمومی چطوره؟بازار کارش در ایران و همینطور دروسی که باید بخونم چقدر متفاوتن نسبت به بالینی و یا عمومی؟
و سوال دوم اینکه واسه ادامه تحصیل تو مقطع دکترای بالینی یا عمومی ایا دچار مشکل خواهم بود؟
سوال سومم اینه که با توجه به اینکه مدرک کارشناسیم روانشناسی نبوده! میتونم پروانه ی اشتغال بگیرم؟یا خیر؟
با تشکر فراوان

الهام
مهمان
الهام

باعرض سلام و ادب و احترام و ممنونم ازسایت عالی و مفیدتون..
یه سوال داشتم..
من لیسالنس روانشناسی دارم ازپیام نور آِیا میتونم توکنکورارشدپزشکی وزارت بهداشت (پرستاری-مامایی-فزیوتراپی )شرکت کنم؟؟؟
ممنونم

سحر
مهمان
سحر

با عرض سلام . خواهشا” من یک سئوال دارم و آن این است با انتخاب رشته اصلی و انتخاب رشته شناور دوبار باید امتحان بدهم؟یک روز برای اصلی و یک روز برای شناور؟

Elina
مهمان
Elina

درود بر شما
من لیسانس سلولی مولکولی هستم و میخواستم ببینم میتونم برای ارشد حقوق شرکت کنم؟ ممنون میشم اگر سریعتر راهنماییم کنید
با سپاس

تورج
مهمان
تورج

سلام
من الان دانشجوی رشته مهندسی پزشکی-بیومکانیک دوره کارشناسی هستم.امسال هم کنکور ارشد شرکت میکنم ولی میخوام کاشناسی ارشد مهندسی عمران بخونم.
میخواستم بدونم من میتونم بعد تموم کردن کارشناسی مهندسی پزشکی در انتخاب واحد کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی عمران بزنم یا نه؟ البته دانشگاه سراسری
با تشکر

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام میشه جواب بدید؟؟؟؟؟؟من با لینسانس شهرسازی میتونم ارشد معماری بخونم!!تورو خدا خیلی حیاتیه

فریبا
مهمان
فریبا

سلام من کارشناس مهندسی طراحی صنعتی خوندم می خواستم در ارشد روانشناسی کودکان استثنایی ادامه بدم من می تونم توی دانشگاه دولتی بخونم؟ کارشناسی هم دولتی بودم. در صورت مثبت بودن مجوز کار و … به چه نحویه؟ ممنون.

عاطفه
مهمان
عاطفه

سلام و خسته نباشید
من مدرک کارشناسی زیست شناسی گیاهی دارم.آیا می توانم برای ارشد در یکی از گرایش های روانشناسی شرکت کنم؟

نغمه
مهمان
نغمه

سلام
خسته نباشید ,من دانشجوی رشته ارتوپدی فنی با معدل ۱۹ از دانشگاه تهرانم که امسال میخوام رشته خودمو واسه ارشد امتحان بدم میخواستم ببینم آیا امکان داره که که همزمان با ارشد رشته خودم سر جلسه کنکور ارشد بالینی هم برم؟

هانیه
مهمان
هانیه

سلام،خسته نباشید
من کارشناسیه رشته ی علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی دارم امکانش هست برای ارشد روانشناسی بالینی از طریق وزارت بهداشت اقدام کنم؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین

غزاله
مهمان
غزاله

سلام میخواستم امسال کنکور ارشد سراسری معماری۹۴ شرکت کنم. من بابل، مازندران زندگی میکنم. میخواستم بدونم حوزه اکتحانی من کجاست?تهران هست یا استان و شهر خودم امتحان میدم?با توجه ب اینکه استان مازندران ارشد معماری روزانه نداره.

باران
مهمان
باران

سلام من دانشجوی ترم آخر رشته مشاوره هستم آیا وزارت بهداشت آزمون رشته مشاوره داره؟ در ضمن آیا همزمان می‌تونم دانشگاه آزاد و سراسری تحصیل کنم؟ با تشکر

نسرین
مهمان
نسرین

سلام
من دانشجوی ترم آخر پرستاری هستم میخواستم بدونم آیا قبل از گذروندن طرح میتونم در آزمون ارشد روانشناسی سال ۹۵ شرکت کنم؟
اگر میتونم تکلیف طرحم چی میشه آیا بعد از گذروندن ارشد باید ۲سال طرح پرستاری رو بگذرونم یا باید طرح روانشناسی بگذرونم؟
آیا تک فرزندی از شرایط معافیت از طرح هست یا نه؟
با تشکر

فرشته
مهمان
فرشته

سلام
من ارشد بهداشت محیط سراسری میخونم بنظرتون میتونم آزاد ارشد پرستاری بخونم؟ ممنون میشم راهمنماییم کنید.

اکبری
مهمان
اکبری

با عرض سلام و خسته نباشید
من دانشجوی پرستاری هستم میخواستم بدونم میتونم برای ارشد تغییر رشته بدم و روانشناسی بالینی یا شخصیت رو انتخاب کنم؟

پرستو
مهمان
پرستو

سلام ایا انتخاب اول الزاما باید رشته تحصیلی دوران کارشناسی باشد؟ من لیسانس کشاورزی هستم ایا میتوانم کنکور فیتراپی یا پرستاری بدهم؟

حسینی
مهمان
حسینی

با عرض سلام یک سوال داشتم
عرض شود که بنده در موقع ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۴ کد مربوط به سهمیه ی بسیج رو نزدم حالا آیا امکانش هست که الان استفاده کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
حسینی

علی عابدی
مهمان
علی عابدی

با سلام بنده دانشجوی رشته پرستاری میباشم و قصد دارم در آزمون ارشد روانشناسی شناختی شرکت نمایم .اگر امکان داشته باشد اطلاعاتی درباره آینده روانشناسی شناختی و phd علوم اعصاب شناختی به من بدهید. لطف بزرگی در حق من کرده اید. اطلاعاتی در مورد امکان اخذ مجوز دفتر کار با کارشناسی ارشد.بازار کار این رشته در چند سال آینده و الان .و ضعیت ادامه تحصیل در این رشته. و آیا توسط مردم استقبال می شود. لازم به ذکر است که بنده الان میخواهم یکی از این دو : یا ارشد داخلی_جراحی پرستاری و یا ارشد روانشناسی شناختی را شرکت نمایم در نتیجه هرچه اطلاعات کامل تری داشته باشم با دید بازتری راهم را انتخاب خواهم کرد.

لیلا
مهمان
لیلا

با سلام
دوتا سوال دارم راجع به کنکور وزارت بهداشت
اگر شامل در سهمیه فرزند جانباز ئ استعداد درخشان بشیم آیا دوتاش مشمول میشه؟
و سوال دوم واس سهمیه فرزندان جانبازان ۲۵ قسمت استفاده از رزمندگان ۶۸ به بالا رو باید بزنیم؟

maryam
مهمان
maryam

سلام.ببخشید من ترم بهمن فارغ التحصبل میشم باتوجه به اینکه زمان ثبت نام ارشد فارغ التحصیل نبودم ومعدل کل تا اون زمان رو وارد کردم.میخواستم بدونم زمان تغییر معدل برای کساییکه زمان ثبت نام دانشجو بودن چه تاریخی هست که معدل بعد از فارغالتحصیلی رو وارد کنم.ممنونم

فرزانه
مهمان
فرزانه

سلام
من دانشجوی رشته مشاوره هست میخواهم رشته مدیریت توانبخشی در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم رشته های روانشناسی و علوم تربیتی میتوانند شرکت کنند… رشته من قبلا زیر مجموعه علوم تربیتی و امسال زیرمجموعه روان شناسی شدیم .. میخواستم ببیتم میتونم در این رشته شرکت کنم .. اسمی از رشته مشاوره نیاورده اما رشته های نامربوط به توانبخشی هم میتوانند کنکوروشو بدن .. لطفا راهنماییم کنید …

دانشجو
مهمان
دانشجو

سلام آیا امکان داره حوزه کنکور ارشد سراسری تغییر داد؟ چطور؟ ممنونم

مینا
مهمان
مینا

با سبلام و احترام متاسفانه ثبت نام کنکور ارشدم توسط خواهرم صورت گرفته و رشته امتحانی من رو هنرهای تجسمی انتخاب کردند در صورتی ک باید پژوهش هنر انتخاب میشد و حتی رشته معلق را هیچی انتخاب نکردن و باید لااقل اونو پژوهش هنر انتخاب میکردن آیا امکانش هست ادیت صورت بگیره ؟؟؟یا از جه طریقی میتونم تا قبل از امدن کارت پیگیری کنم ؟لطفا پاسخ و حتما به ایمیلم بفرستین

fatemeh
مهمان
fatemeh

سلام .کارشناس پرستاری هستم . ارشد روان شناسی بالینی ثبت نام کردم برای داشتن دفتر مشاوره در آینده و کار کردن در این زمینه دچار مشکل نمیشوم؟

leila sa
مهمان
leila sa

سلام من دانشجوی کارشناسی گیاه پزشکی هستم میخاستمبدونم بجز شاخه ککشاورزی تو چ رشته های دیگ میتونم کنکور ارشد بدم?

رویا
مهمان
رویا

سلام،تشکر از سایت خوبتون،من کارشناس بهداشت عمومی ام ولی از همون اول رشتمو دوست نداشتم،الان ک ترم ۷ هستم و میرم کارآموزی واقعا بیشتر بدم اومده از این رشته،میخام دوباره کنکور سراسری تجربی ثبت نام کنم میتونم؟اگ بتونم ثبت نام کنم و قبول بشم چون کارشناسیم رو دانشگاه دولتی خوندم،نباید هیچ پولی پرداخت کنم؟ ممنون میشم جوابمو بدین…

حسین
مهمان
حسین

سلام.اینو میدونیم که اگه وقت ویرایش بذارن خبر میدن,اما میخوام بدونم اصلا کلا ویرایش میذارن یا نه؟ مثلا برای کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ ویرایش گذاشتن؟ من یادم رفته بود واسه گزینه بسیجی فعال کد رهگیری بگیرم,واسه این مورد ویرایش میذارن بعدا؟ واسه کنکور ۹۴ رو میگم. تورو خدا کسی میدونه جواب بده؟؟؟؟؟؟

محسن مبینی
مهمان
محسن مبینی

عرض سلام و تشکر خدمت شما به خاطر سایت مفید و راهنمایی های ارزشمندتون. من فارق التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی رشته خاکشناسی هستم. می خواستم بدونم آیا می تونم در آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد دولتی و آزاد در رشته های زیر گروه روانشناسی شرکت کنم؟ ممنون از راهنماییتون.
ببخشید بابت اشتباه تایپی : در پیام قبلی گفتم من فارغ التحصیل کارشناسی رشته خاکشناسی هستم در صورتی که کارشناسی ارشد این رشترو دارم.

art
مهمان
art

با سلام
بنده دانشجوی کارشناسی بیوشیمی هستم،میتونم ارشد به روانشناسی تغییر گرایش بدم؟

تینا
مهمان
تینا

سلام می خواستم بدونم آیا برای یک نفر امکان این که برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دو گروه مختلف مثل هنر و علوم انسانی در دو آزمون جدا با تهیه دو کارت اعتباری جدا شرکت کنه وجود داره؟

دتر
مهمان
دتر

باسلام، روزتون بخیر، من فارغ التحصیل کارشناسی علوم تربیتی شاخه مدیریت آموزشی هستم، امکانش هست تو کنکور ارشد دانشگاه آزاد تو رشته روانشناسی بالینی شرکت کنم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ابراهیم اجاق
مهمان
ابراهیم اجاق

سلام؛
لطفا به کد رشته های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد نیاز دارم.

آرزو کارگر
مهمان
آرزو کارگر

سلام می خوام تو ارشد تغییر رشته بدم می خوام ببینم ویرایش می ذارن؟

آرزو کارگر
مهمان
آرزو کارگر

سلام فقط می خوام توارشد تغییر رشته بدم می خوام ببینم وقت ویرایش می ذارن؟

مژگان
مهمان
مژگان

سلام و خسته نباشید. میخواستم منابع آزمون ارشد راونشناسیه بالینی رو بدونم.

saeede
مهمان
saeede

وقت ویرایش ارشد میزارن یانه؟

ف
مهمان
ف

سلام و عرض ادب ؛ فارغ التحصیلان ارشد مجازی می تونن دکتراازمون بدن؟

سپاس

زری
مهمان
زری

سلام. دانشجوی ترم اخر مامایی هستم. میخوام آزاد پرستاری هم شرکت کنم. مهلتش تا ۳۰ آذر هستش یا ثبت نام آزمون ارشد بالینی دانشگاه آزاد یه تاریخ دیگست؟

سمیرا
مهمان
سمیرا

سلام میخوام برای کنکور ارشد انتخاب اول دانشگاه ازاد مازندران بزنم اما تهران زندگی میکنم برای کنکوره ازاد باید مازندران برم یا تهران حوزه امتحانی من میشه ؟

سلیمان
مهمان
سلیمان

سلام.ببخشید روانشاسی بهداشت اک سال اول قبول نشی ؟دوباره میشه امتحان داد اخه من ی جای خوندم نمیشه

delara
مهمان
delara

با سلام من کارشناسی شیمی می خونم می خواستم ببینم ارشد می تونم روانشناسی بالینی شرکت کنم؟

فرناز
مهمان
فرناز

سلام کدهای رشته تحصیلی در سایتها مختلف هستند.من هم کارشناسی هم ارشدم روانشناسی کودکان استثنایی بوده چه کدی باید در فرم ثبت نام دکترا بزنم برای آنها؟

کیمیا
مهمان
کیمیا

با سلام,ببخشید من میخوام رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت شرکت کنم,,تاریخ ثبت نام کیه؟وامتحانش در چه تاریخیه؟ممنون

فاطمه
مهمان
فاطمه

با سلام من دانشجوی ترم ۷ اعضای مصنوعی (ارتوپدی فنی)هستم.و تمایل دارم که در کنکور سراسری ارشد روانشناسی گرایش مشاوره شرکت کنم.میخواستم بدونم که آیا امکان ثبت نام در این رشته برای من وجود داره؟؟؟باتوجه به این ک مدرک کارشناسی من کاملا بی ربط به رشته ی روانشناسی هست؟؟؟؟؟

سهیل
مهمان
سهیل

سلام خسته نباشید
من ارشد آموزش زبان دارم البته به صورت شبانه خوندم، الان میخوام در رشته زبان شناسی ادامه بدم آیا میتونم هم ارشد و هم دکتری امسال رو شرکت کنم یعنی هم آزمون ارشد و هم آزمون دکتری زبانشناسی را بخونم؟
ممنون

شکوفه
مهمان
شکوفه

سلام..من کارشناسی بهداشت عمومی دارم..میخواستم بدونم رشته ارشد روانشناسی مشاوره میتونم شرکت کنم؟ برای وزارت بهداشت هست یا وزارت علوم؟

صادق
مهمان
صادق

با سلام
خواهر من امسال تو رشته روانشناسی صنعتی سازمانی فارغ التحصیل شد.واسه ثبت نام ارشد میخوایم ثبت نام کنیم کدوم مجموعه روانشناسیو بزنیم؟ مجموعه ۱ یا ۲؟
میخواد همون صنعتی سازمانی رو ادامه بده.کدوم مجموعه رو بزنیم؟
چه کتابایی واسه ارشد لازم هس بخونه؟آیا همون کتابا دوره دانشگاه کفایت میکنه؟لطفا معرفی کنید.با تشکر ویژه

یاسمن
مهمان
یاسمن

سلام؛ سایت سنجش خرابه امروز؟ حداقل یه لینک نمیذارن بگن این طوریه و فلان…
واسه ثبت نام مدام بین دو صفحه رفت و برگشت می کنه

مصطفی
مهمان
مصطفی

با سلام، میخواستم بدونم رشته امتحانی اصلی و شناور باید از یه گروه امتحانی باشن(مثل فنی یا علوم انسانی) یا اینکه میشه از گروههای مختلف هم باشن؟ممنون

هما
مهمان
هما

سلام من امسال ارشد روانشناسی ثبت نام کردم
۲ تا کد رشته ارئه دادن ۱۱۳۳ و ۱۱۴۳ واسه بالینی کدومو باید انتخاب کنم؟
البته من روان شناسی ۲ رو انتخاب کردم فکر کردم بالینی هست
ولی میخوام ویرایشش کنم

آزاده
مهمان
آزاده

ممنون میشم اگه درباره رشته های شناوری مثل علوم تربیتی و شناختی که درس های مشترکی با روان شناسی دارن کمی توضیح بدید تا بهتر بتونیم یکی رو انتخاب کنیم.

محمود
مهمان
محمود

سلام
روزتون به خیر
یه سوالی در مورد این فرم مخصوص معدل داشتم
برای ثبت نام حتما باید این فرم رو بگیریم ؟
من الان می خوام ثبت نام کنم معدل رو از روی معدل کل واحدهایی که تا حالا گذروندم باید بزنم یا اینکه حتما باید این فرم رو ببرم دانشگاه اعلام کنه و بعد معدل رو بزنم ؟

ممنون

محمدحسن
مهمان
محمدحسن

باسلام ووقت بخیر
من کارشناسی فقه و اصول از حوزه علمیه دارم و بدلیل علاقه و اشتغالم در زمینه مشاوره برای ارشد مجموعه روانشناسی۲ (کد۱۱۴۳) را انتخاب کردم. نمیدانم چه کتابهایی را مطالعه کنم.لطف میفرمایید راهنمایی کنید.

Moshtaba
مهمان
Moshtaba

سلام، من الان دانشجوی ارشد هستم، باید قبل از ثبت نام انصراف داده باشم یا میشه دیرتر انصراف بدم؟

جواد
مهمان
جواد

سلام منظور از رشته اصلی و شناور هنگام ثبت نام چیه؟

فاطمه
مهمان
فاطمه

شرمنده یه سوال دیگه این دوستانی که میگن میخوان پرستاری شرکت کنند من هم دوست دارم شرکت کنم البته ارشد رو میگم منتهی تو دفترچه همچنین رشته ای نیست ایا ثبت نام این رشته تو بازه زمانیه دیگه ای هست اگه هست لطف میکنید بگید چه زمانی ؟؟؟؟

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام خسته نباشید من کارشناسی رشته آی تی دارم برای ثبت نام میگه رشته من شناوره و من رشته اول رو مدیریت زدم و رشته دوم رو فناوری برای ازمون باید درسهای مدیریت رو بخونم یا فناوری رو ؟

عزیزی
مهمان
عزیزی

سلام من فارغ التحصیل رشته معماری هستم
میتونم هم ارشد ثبت نام کنم و هم خرداد کنکور سراسری تجربی بدم؟؟

جواد
مهمان
جواد

سلام من مشغول تحصیل در کارشناسی IT هستم و احتمال زیاد تا ۶/۱۳۹۴ فارغ تحصیل میشم اما برای پر کردن بند ۲۳ ثبت نام ارشد مشکل دارم سیستم تاریخ ۶/۱۳۹۴ را برای بند ۲۳ (زمان اخذ مدرک کارشناسی) قبول نمیکنه باید چی کار کنم
ممنون

علوی
مهمان
علوی

سلام، با تشکر از مطالب بسیار ارزنده و کاربردیتون، میخواستم بدونم رفرنسهایی که برای ارشد روانشناسی ارائه فرمودید با کتابهای مدرسان شریف همخوانی دارن? آیا رفرنسهای مدرسان مورد تأیید شما هست? کلا در این مورد اگر یک توضیحی بفرمایید واقعا متشکر میشم، اگر امکانش هست لطف بفرمایید یک وقت مشاوره هم به بنده بدید ممنون میشم.

mahya
مهمان
mahya

سلام.من دانشجوی کارشناسی رشته آب و هواشناسی با معدل ۱۶٫۵۰ هستم.اگر امسال کنکور شرکت نکنم سال بعد امتیاز تاثیر معدل در رتبه رو دارم یا خیر؟

هارپاك
مهمان
هارپاك

سلام
من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم می تونم توی کنکور ارشد سراسری ۹۴ شرکت کنم ؟
که اگه قبول شدم انصراف بدم بیام سراسری؟

مینا
مهمان
مینا

عرض سلام وادب
من بهمن ماه امسال فارغ التحصیل میشم و معدل کل ام در حال حاضر زیر ۱۱٫۹۰ هست وزیر ۱۲ ، این ترم رو میتونم معدلم رو بالای ۱۲ برسونم، میخواستم بدونم میتونم ارشد امسال شرکت کنم؟ موقع ثبت نام سیستم ایراد نمیگیره؟ لطفا پاسخ منو بدید ،تلفن های سازمان سنجش مشغول هستن و نتونستم باهاشون تماس یگیرم. متشکرم

میلاد
مهمان
میلاد

سلام
من میکروبیلوژی میخونم پارسال بند ۲۰ دفترچه ثبت نام کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی وارد کردم زیست شناسی سلولی ملکولی بعد اینکه رتبه م میومد گرایش انتخاب میکردم
اما امسال ۶گزینه داره که گرایشای سلولی ملکولیه میخوام بدونم کدوموباید انتخاب کنم اخه شماره هاییم که واسه پاسخگویی به داوطلبا گذاشتن همش مشغوله
ممنون لطفا زودتر جواب بدین

آنا
مهمان
آنا

سلام.من کارشناسی پیوسته رشته بیهوشی هستم و میخوام امسال واسه ارشد پرستاری شرکت کنم.آیا میتونم علاوه بر کنکور خرداد، الان واسه روانشناسی هم شرکت کنم؟

سما
مهمان
سما

باسلام
من داوطلب کنکورارشد مجموعه مدیریت گرایش بازرگانی هستم..میخواستم راهنمایی کنید منابع اصلی کنکور رواز کجا پیداکنم.من هرچی سرچ میکنم چیزی پیدانمیشه..میخوام منابع روبراساس سازمان سنجش داشته باشم..توسایت سنجشم رفتم چیزی نبود

باتشکر

شادی
مهمان
شادی

باسلام
به این آدرس برین
weda.ir

نگار
مهمان
نگار

سلام و خسته نباشید
من تغییر رشته ای هستم و تصمیم گرفتم برای آزمون سال ۹۵ شروع کنم برای رشته ی بالینی . به نظرتون روزی چند ساعت باید مطالعه کنم و از کدوم درسها شروع کنم؟