اهمیت دوره تربیت روان درمانگر جنسی زمانی نمایان تر می شود که می بینیم حیطه رشد جنسی به دلیل مسائل فرهنگی خاص زیاد تحت توجه قرار نمی گیرد ، اما باید دانست که سیستم تناسلی و جنسی نیز دچار اختلالاتی می شود. اختلالات عملکرد جنسی  به  ۱۰ گروه مختلف تقسیم بندی می شوند، این ۱۰ گروه شامل اختلالاتی از جمله اختلال تاخیر انزال در مردان، زود انزالی در مردان، اختلال نعوظ در مردان، اختلال بی میلی جنسی در مردان، اختلالات علاقه و انگیختگی جنسی در زنان، اختلالات ارگاسم در زنان، اختلالات درد ناحیه تناسلی/لگنی و دخول جنسی، اختلالات عملکرد جنسی ناشی از یک اختلال طبی عمومی یا سو مصرف مواد دیگر، اختلال عملکرد جنسی که به گونه‌ای دیگر مشخص نشده است، می باشد.
هر کدام از اختلالات فوق معیارهای تشخیصی خاص داشته و درمان خاص خود را دارند. وجود همین اختلالات و همبستگی زیادی که با سیستم روانی دارند باعث شد که رشته ای بنام تشخیص و درمان اختلالات جنسی در حوزه پزشکی – روانشناسی به وجود آید که به انگلیسیSextherapy (سکس تراپی ) نامیده می شود.

مدرس این دوره ی تربیت روان درمانگر جنسی که با همکاری  رست کلینیک برگزار می شود، آقای دکتر آرش رمضانی، عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی تهران و فوق دکتری درمان اختلالات جنسی است، مباحث ارایه شده در دوره شامل آمورش کاملا کاربردی و کلینیکال اختلالات شایع جنسی (واژینسیم، زودانزالی و…) و آموزش مبانی نظری و پروتکل درمانی است.

جزییات برگزاری دوره، به شرح زیر اطلاع رسانی می شود:

این دوره بصورت هفته ای چهار ساعت تدوین شده تا دوستان فرصتی کافی برای مطالعه و رفع اشکال های خود داشته باشند.

تلفن هماهنگی:

۰۲۱-۲۲۹۱۱۳۵۳

۰۲۱-۲۲۹۱۱۳۵۳-۴

www.restclinic.com

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.restclinic.com/” icon=”” target=”false”]سایت رست کلینیک [/button]

اشتراک
به من خبر بده
6 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

راسته که حق درمان را از بالینی ها گرفتن؟؟ پس ما برای چی بالینی بخونیم دیگه چه فایده ای داره؟؟؟

تحصیلات باید در چه سطحی باشه؟