دوره تربیت روان درمانگر جنسی

اهمیت دوره تربیت روان درمانگر جنسی زمانی نمایان تر می شود که می بینیم حیطه رشد جنسی به دلیل مسائل فرهنگی خاص زیاد تحت توجه قرار نمی گیرد ، اما باید دانست که سیستم تناسلی و جنسی نیز دچار اختلالاتی می شود. اختلالات عملکرد جنسی  به  ۱۰ گروه مختلف تقسیم بندی می شوند، این ۱۰ گروه شامل اختلالاتی از جمله اختلال تاخیر انزال در مردان، زود انزالی در مردان، اختلال نعوظ در مردان، اختلال بی میلی جنسی در مردان، اختلالات علاقه و انگیختگی جنسی در زنان، اختلالات ارگاسم در زنان، اختلالات درد ناحیه تناسلی/لگنی و دخول جنسی، اختلالات عملکرد جنسی ناشی از یک اختلال طبی عمومی یا سو مصرف مواد دیگر، اختلال عملکرد جنسی که به گونه‌ای دیگر مشخص نشده است، می باشد.
هر کدام از اختلالات فوق معیارهای تشخیصی خاص داشته و درمان خاص خود را دارند. وجود همین اختلالات و همبستگی زیادی که با سیستم روانی دارند باعث شد که رشته ای بنام تشخیص و درمان اختلالات جنسی در حوزه پزشکی – روانشناسی به وجود آید که به انگلیسیSextherapy (سکس تراپی ) نامیده می شود.

مدرس این دوره ی تربیت روان درمانگر جنسی که با همکاری  رست کلینیک برگزار می شود، آقای دکتر آرش رمضانی، عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی تهران و فوق دکتری درمان اختلالات جنسی است، مباحث ارایه شده در دوره شامل آمورش کاملا کاربردی و کلینیکال اختلالات شایع جنسی (واژینسیم، زودانزالی و…) و آموزش مبانی نظری و پروتکل درمانی است.

جزییات برگزاری دوره، به شرح زیر اطلاع رسانی می شود:

  • طول دوره: ۱۶ ساعت کارگاه بصورت ۴ جلسه ۴ ساعته
  • شروع کارگاه : دی ماه ۹۴
  • زمان برگزاری کارگاه: چهارشنبه ها ساعت ۱۶ تا ۲۰
  • شهریه کل : ۴۵۰ هزار تومان(قابل تقسیط)

این دوره بصورت هفته ای چهار ساعت تدوین شده تا دوستان فرصتی کافی برای مطالعه و رفع اشکال های خود داشته باشند.

تلفن هماهنگی:

۰۲۱-۲۲۹۱۱۳۵۳

۰۲۱-۲۲۹۱۱۳۵۳-۴

www.restclinic.com

سایت رست کلینیک

avatar
3 نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
مورد توجه واقع شده ترین نظر
نظرات پرطرفدار
4 نویسنده
مائدهمینا::مدیر سایت::مریم نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
به من خبر بده
مائده
مهمان
مائده

راسته که حق درمان را از بالینی ها گرفتن؟؟ پس ما برای چی بالینی بخونیم دیگه چه فایده ای داره؟؟؟

مینا
مهمان
مینا

مریم
مهمان
مریم

تحصیلات باید در چه سطحی باشه؟