مرکز مشاوره زندگی اقدام به برگزاری دوره جامع یکساله پژوهش نموده است، این دوره شامل ۴۵ هفته کارگاه چهار ساعتی به همراه اجرای عملی مراحل پژوهش است و ویژگی این دوره خاص، آموزش جامع و کاربردی پژوهش به همراه تجربه واقعی پژوهش از ایده تا مقاله در حین آموزش هاست.

به دلیل شرایط خاص دوره و لزوم آشنایی متقاضیان با آن شرایط قبل از ثبت نام، افراد بعد از مطالعه اطلاعات دوره، الزامیست از طریق لینک زیر شرایط دوره را مطالعه و پیش ثبت نام نمایند.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://goo.gl/forms/QZQuRMPn31″ icon=”” target=”true”]لینک فرم پیش ثبت نام[/button]

 

اطلاعات دوره

سوپروایزر و مدرس اصلی دوره: دکتر هادی زمانیان- دکترای پزشکی(MD)، دکترای آموزش و ارتقای سلامت (PhD)، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت . سوابق مرتبط قبلی از جمله طراحی و تدریس بیش از ۲۰۰ کارگاه در حیطه های مرتبط با پژوهش در دانشگاه ها طی ۱۰ سال گذشته، طرح های تحقیقاتی و مقالات متعدد در زمینه روانشناسی سلامت و حیطه های مرتبط، سوابق اجرایی پژوهشی نظیر معاون پژوهشی دانشگاه

الف- محتوای دوره جامع یک ساله

همراه با انتخاب موضوع و طراحی اولیه مطالعه

همراه با نوشتن پروپوزال، ویرایش و تصویب آن، اجرای مطالعه طراحی و تصویب شده، انجام بخش اصلی یک مرور سیستماتیک یا یک مطالعه کیفی

همراه با تکمیل مرور سیستماتیک یا مطالعه کیفی، انجام آنالیز آماری مطالعات انجام شده و نوشتن و ویرایش مقالات خود افراد

ب- روند دوره جامع: دوره با آموزش تعاملی و هدف محور بوده و فراگیران هم زمان با آموزش ها، با کمک مدرس انتخاب موضوع، جستجوی مقاله و طراحی مطالعه نموده، سپس یک پروپوزال را می نویسند. پروپوزال ها پس از تصویب با نظارت مجموعه اجرا شده و سپس افراد ضمن فراگیری آنالیز آماری و مقاله نویسی، با مشاوره و نظارت مدرس آنالیز طرح ها را انجام داده و مقالات حاصل از آنها را می نویسند. مقالات در انتها توسط مشاورین ویرایش کامل شده و سپس به مجلات ارسال می شود.

ج- طول دوره: طول بخش اول دوره (۸۰ ساعت آموزشی) که در حال حاضر فقط برای آن ثبت نام صورت می گیرد، ۲۰ هفته، هر هفته ۴ ساعت (حدود ۵ ماه) می باشد. کل دوره جامع یک ساله شامل حدود ۱۸۰ ساعت آموزش به اضافه زمان انجام پژوهش ها و نوشتن و ارسال مقالات، جمعا بین ۱۲ تا ۱۴ ماه می باشد.

د- الزامات دوره: کارگاه صرفا برای فارغ التحصیلان یا دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا از گرایش های مختلف روانشناسی و علوم تربیتی می باشد. فراگیران باید از نظر خواندن متون انگلیسی ضعیف نباشند. فراگیران علاوه بر انگیزه و پشتکار برای گذراندن یک دوره یک ساله، باید دارای روحیه کار تیمی باشند. داشتن سوابق پژوهشی برای شرکت در دوره لازم نیست.

ه- روند ثبت نام در دوره: افراد در صورت دارا بودن الزامات کارگاه، ابتدا صرفا در بخش اول دوره جامع پیش ثبت نام می کنند و در صورت واجد شرایط بودن پس از ثبت نام نهایی، بخش اول دوره را خواهند گذراند. پیش ثبت نام با تکمیل و سابمیت فرم موجود در لینک بالای صفحه (که در زیر نیز آمده است) و پس از تماس مرکز زندگی، واریز ۱۰۰هزار تومان به عنوان مبلغ پیش ثبت نام انجام خواهد شد.

لینک شرایط دوره و فرم پیش ثبت نام:

[button color=”red” size=”medium” link=”http://goo.gl/forms/QZQuRMPn31″ icon=”” target=”true”]لینک فرم پیش ثبت نام[/button]

پس از شروع دوره تا پایان بخش اول دوره، از افرادی که برای ادامه دوره جامع یک ساله (بخش دوم و سوم) مناسب تشخیص داده می شوند، ثبت نام برای دوره کامل (بخش دوم و سوم) به عمل خواهد آمد. بدیهی است هدف مرکز زندگی، حذف افراد از ادامه دوره نیست و صرفا افرادی که در بخش اول سطح عملکرد نامناسبی داشته اند در بخش دوم و سوم ثبت نام نمی شوند.

و-زمان و مکان دوره: دوره صرفا برای یک گروه، و هفته ای یک روز در روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸:۳۰ برگزار می شود. شروع بخش اول دوره پس از تکمیل ظرفیت (احتمالا از اوایل شهریورماه) می باشد. قسمت عمده بخش اول دوره در مرکز مشاوره زندگی و قسمت هایی از آن در دانشگاه علوم پزشکی تهران (بلوار کشاورز) برگزار می شود.

ز-هزینه دوره جامع: هزینه دوره جامع یک ساله به ازای هر ساعت ۲۵هزار تومان می باشد. دریافت وجه صرفا برای بخش اول دوره (۸۰ ساعت) صورت می گیرد. پرداخت هزینه بخش اول در سه نوبت امکان پذیر است و در صورت پرداخت کامل هزینه بخش اول در ابتدای دوره، ۱۰درصد تخفیف (هر ساعت ۲۲۵۰۰تومان) در نظر گرفته خواهد شد. دانشجویان نیز از تخفیف ۱۰درصدی برخوردارند. به علاوه در انتهای دوره جامع (در صورت ورود فرد به بخش دوم و سوم دوره)، بر اساس همکاری فراگیر طبق وظایف محوله در پژوهش ها، فراگیران از محل بودجه طرح های پژوهشی مصوب، منتفع خواهند شد.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://www.mrmz.ir/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C/ArticleId/471″ icon=”” target=”true”]لینک دوره در وب سایت مرکز مشاوره زندگی[/button]

[button color=”red” size=”medium” link=”http://goo.gl/forms/QZQuRMPn31″ icon=”” target=”true”]لینک فرم پیش ثبت نام[/button]

اشتراک
به من خبر بده
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات