وقتی از مایکل شوماخر پرافتخارترین قهرمان مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک پرسیدند، دلیل موفقیت تو چیست؟ پاسخ داد:«تنها رمز موفقیت من این است که زمانی که دیگران ترمز می گیرند، من گاز می دهم». آزمون کارشناسی ارشد هم هر طور حساب کنید، یک رقابت کامل است و زمان منتهی به عید هم از آن زمان هایی است که اغلب ترمز می گیرند و آن هایی که این دوره را تخته گاز پشت سر بگذارند، قطعا جزو رتبه های برتر آزمون خواهند بود.

اما مطالعه در این دوره، سختی های خودش را هم دارد، بنابراین بر آن شدیم، که با برگزاری دوره فشرده جمع بندی درس های آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی، سختی های مطالعه در این دوره را تسهیل کنیم. در این دوره سعی کرده ایم با انتخاب بهترین اساتید ممکن، بهترین زمان ممکن برای مرور فشرده، بهترین محل برگزاری و معقول ترین هزینه، نقشی در دستیابی شما به بهترین نتیجه ممکن در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی سال ۹۸ داشته باشیم.

اساتید دوره:
asatid

سعی کرده ایم از بین بهترین اساتید آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی، اساتید دوره را انتخاب کنیم. دکتر حبیبی که کارگاه درس های آمار و روش را ارائه می دهند به سفارش داوطلبان و اساتید رشته آمار انتخاب کردیم. دکتر پیری هم به روانی در زبان تدریس و ساده سازی مطالب شهره اند، کارگاه های فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان و آسیب شناسی روانی و کودکان استثنائی را ارائه می دهند، نمونه تدریس دکتر پیری در درس روانشناسی فیزیولوژیک را در اینجا و در درس آسیب شناسی روانی را در اینجا می توانید مشاهده نمایید. دکتر خجوی نویسنده کتاب روانشناسی رشد هستند، دوستانی که در کلاس های ایشان حضور دارند، اذعان دارند، امکان ندارد در کلاس ایشان حضور داشته باشید و نظریه های رشد را عمیقا متوجه نشوید، نمونه تدریس ایشان در درس روانشناسی رشد را در اینجا می توانید مشاهده نمایید. استاد  پریداد نویسنده کتاب زبان روان، نیز علاوه بر تحصیل در رشته روانشناسی، دارای مدارک بین المللی در تدریس زبان انگلیسی هستند و این موضوع باعث شده که ایشان فردی ایده آل برای تدریس زبان تخصصی باشند.

زمان برگزاری دوره:

zaman

این دوره فشرده جمع بندی  قبل از عید برگزار می شود، زودتر برگزار نکردیم، چون به سبک های رایج کلاس کنکور معتقد نیستیم و به نظر بهترین شیوه مطالعه، شیوه ای است که خود داوطلب با مطالب درگیر باشد و سعی در فهمشان کند و  اگر دیرتر هم برگزار می شد، فرصتی برای جبران وجود نداشت. اما در دوره پیش از عید در یک هفته به طور فشرده، تمامی مطالبی که طی این چند ماه مطالعه کرده اید، مرور می شود و فرصت هست تا در دوران عید نقاط ضعف اصلاح و نقاط قوت تقویت شوند.  زمان بندی هرکدام از کارگاه ها به شرح زیر است:

zamanbandi

محل برگزاری دوره:

3

makan

در انتخاب محل برگزاری نیز سهولت دسترسی به محل برگزاری، فضای محیطی برگزاری کلاس و چیدمان استاندارد و طراحی مناسب صندلی ها را مد نظر داشتیم، که در نهایت سالن همایش دانشگاه تربیت مدرس را انتخاب کردیم، ظرفیت این سالن ۶۰ نفر است، تمام صندلی ها برای پرسش از استاد به میکروفن مجهز اند و کلاس چیدمان پلکانی دارد. فضای محیطی دانشگاه تربیت مدرس هم سرسبز و پر از دار و درخت است، صدای آواز پرنده ها، در زمان های استراحت، خستگی را از تن دانشجویان بیرون می آورد. پذیرایی دوره، شامل ناهار نیز می شود که در رستوران شکرانه دانشگاه صرف خواهد شد. برای دانشجویانی که در تهران ساکن نیستند با خوابگاه فاطمی (برای خواهران) که از پانسیون های خوب تهران است و در نزدیکی دانشگاه تربیت مدرس قرار دارد، هماهنگ کرده ایم. هزینه اقامت در این خوابگاه شبی ۴۵ هزار تومان و برای شش شب، ۲۷۰ هزار تومان است که به صورت جداگانه به خوابگاه پرداخت می شود.

هزینه ثبت نام در دوره:

hazine

تمام تلاش مان را کرده ایم که بالا بردن کیفیت برگزاری کارگاه در همه جنبه ها کم ترین تاثیر را بر قیمت بگذارد، طوری که داوطلب مستعدی به دلیل بالا بودن هزینه ها از شرکت در دوره محروم نشود. مدت زمان کل دوره ۵۴ ساعت است و هزینه در نظر گرفته برای کل دوره ۶۰۰ هزار تومان است، به عبارتی کم تر از ساعتی دوازده هزار تومان. ثبت نام به دو صورت کل دوره و تک کارگاهی انجام می شود. برای ثبت نام به صورت آنلاین کافی است اینجا کلیک کنید و از بالای صفحه در بخش نوع ثبت نام، ثبت نام کل دوره یا تعداد کارگاه های تکی که می خواهید ثیت نام کنید را انتخاب نمایید و با کلیک روی افزودن به سبد خرید، مراحل خرید را دنبال نمایید.

در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی یا پشتیبانی تلگرام  نیز می توانید در دوره ثبت نام نمایید. برای دوستانی که در کل دوره  زودتر ثبت نام کنند، مطابق جدول زیر تخفیف در نظر گرفته شده است.

33

اشتراک
به من خبر بده
2 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما..سوالم اینکه دوره جمع بندی و نکته و تست برای بعد از عید هم برگذار میکنید یا خیر؟