3%
تخفیف ثبت نام

روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون ترجمه سیدمحمدی جلد1

۵۸,۲۰۰تومان

توضیحات

اولین بخش کتاب روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون به مبانی علوم اعصاب رفتاری مربوط می شود: تاریخچه این رشته، ساختار و وظایف نورون ها، آناتومی نورون، داروشناسی روانی، و روش های تحقیق.

دومین بخش کتاب روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون به درون دادها و برون دادهایی مربوط می شود که رفتار را هدایت میکنند: سیستم های حسی و سیستم حرکتی.

سومین بخش روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون به طبقات رفتار مخصوص گونه مربوط می شود: خواب، تولید مثل، رفتار هیجانی و گوارش.

فصل مربوط به رفتار تولید مثل، رفتار والد بـه علاوه عشقبازی و جفت گیری را شامل می شود. همچنین فصل مربوط به هیجان، بحث راجب به ترس، خشم و پرخاشگری انتقال هیجان ها، و احساس هیجان ها را شامل می شود. و در انتها بخش فصل مربوط به رفتار گوارش، مبانی عصبی و متابولیک نوشیدن و خوردن را دربر می گیرد.

چهارمین بخش کـتاب روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون،  یادگیری را بررسی می کند، از جمله پژوهش درباره انعطاف پذیری سیناپسی، مکانیزم های عصبی که مسئول یادگیری ادراکی و یادگیری محرک ـ پاسخ (از جمله شرطی سازی کلاسیک و کنشگر) یا دزدو دگی انسان، و نقش هیپوکامپ در یادگیری ارتباطی.

آخرین بخش کتاب روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون، مبنای عصبی ارتباط انسان و اختلالات عصبی، روانی و رفتاری را بررسی میکند.

مبحث آخری در سه فصل میباشد؛ فصل اول آن درباره اسکیزوفرنی و اختلالات عصبی بحث می کند؛ فصل دوم آن به استرس، اضطراب و اختلالات عصبی – رشدی می پردازد؛ و فصل سوم آن درباره سوء مصرف مواد بحث میکند.

هر فصل با یک مورد پژوهی آغاز می شود و تجربه افرادی را که زندگی آن ها تحت تأثير موضوعی مهم در علوم اعصاب است، شرح می دهد.

در آغاز هر بخش اصلی کتاب، اهداف یادگیری بیان شدند تا مطالعه شما را هدایت کنند. این اهداف یادگیری می توانند به شما کمک کنند تا نکات مهم هر بخش را تشخیص دهید و درک کنید و در پایان هر بخش نیز خلاصه شدند.

سؤال هایی برای فکر کردن نیز در انتهای هر بخش منظور شدند تا تفکر شما را درباره آنچه یاد گرفته اید تحریک کنند.

در پایان هر بخش تعدادی سوال وجود دارد. این سؤال ها ، مرور مفید هر فصل هستند و فرصت بیشتری را برای آزمودن درک شـمـا فـراهـم می آورند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

قوانین دیدگاه

  • از ارسال دیدگاه های توهین آمیز پرهیز کنید
  • لطفا نظر واقعی خود را بنویسید
  • دیدگاه شما میتواند به خرید دیگران کمک کند
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “روانشناسی فیزیولوژیک کارلسون ترجمه سیدمحمدی جلد1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز دریافتی محصول از کاربران

متوسط امتیاز ها
0
۵۸,۲۰۰تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

محصولات مرتبط

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

X