سوالات روانشناسی بالینی فیرس(نسخه الکترونیک)

۱۵,۰۰۰تومان

توضیحات

سوالات روانشناسی بالینی بر اساس کتاب روانشناسی بالینی نوشته فیرس تهیه شده است. سوالات روانشناسی بالینی که نوشته ایم شامل 324 سوال چهار گزینه ای تالیفی همراه با کلید پاسخ است که توسط خانوم دکتر زینب خجوی طراحی شده است. در هنگام مطالعه مفید خواهد بود اگر بتوانید هر چه بیشتر برای خودتان طرح سوال کنید و حدس بزنید که چه سوالاتی از نکات مبحث مورد نظر قابل طرح است. اما نیازی نیست شما برای این کار زمان بر وقت صرف کنید و ما این کار را برای شما در چند درس انجام داده ایم.

در این مجموعه سوالات سعی شده است با توجه به ماهیت سوالات روانشناسی بالینی، هم در سوالات هم در گزینه ها مستقیما از جملات و کلمات متن کتاب استفاده شود. در ادامه می توانید علاوه بر مشاهده نمونه ای از سوالات این مجموعه، سوالاتی را ببینید که در کنکور سال های 93 و 94 مستقیما از متن کتاب فیرس طرح شده اند که نشان دهنده اهمیت مطالعه دقیق این کتاب است.

نکته: در این سوالات فقط قصد داریم که نکات کتاب را گوشزد کنیم و از آنها برای مرور استفاده کنیم. قصد نداریم که سوالات کنکور را شبیه سازی کنیم. پس دقت کنید که این سوالات نمونه ای از سوالات کنکوری نیستند گرچه سعی شده که شباهت داشته باشند.

اگر در پاسخ سوالات یا خود سوالات مشکلی داشتید میتونید به قسمت پشتیبانی سایت مشکلتون رو برای ما بنویسید و در نزدیک ترین زمان پاسختون رو دریافت کنید.

برای مشاهده تطبیق سوالات کتاب فیرس با چند سوال کنکور سال 93 و 94 اینجا کلیک کنید

برای مشاهده نمونه ای از مجموعه نمونه سوال روانشناسی بالینی اینجا کلیک کنید

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

قوانین دیدگاه

  • از ارسال دیدگاه های توهین آمیز پرهیز کنید
  • لطفا نظر واقعی خود را بنویسید
  • دیدگاه شما میتواند به خرید دیگران کمک کند
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوالات روانشناسی بالینی فیرس(نسخه الکترونیک)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز دریافتی محصول از کاربران

متوسط امتیاز ها
0
۱۵,۰۰۰تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

محصولات مرتبط

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

X