طرح تبسم ویژه کنکور دکتری روانشناسی وزارت بهداشت

آنچه در این طرح دریافت می کنید:

✅ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب (این برنامه در اختیار مشاور است که هردوماه یک بار جزییات آن در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در صورت لزوم در ابتدای بازه دوماهه بسته به پیشرفت داوطلب تغییر می کند)

✅ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت هفتگی متناسب با برنامه دوماهه بلندمدت و شرایط مطالعه داوطلب

✅انجام دو ارزیابی جهت بررسی پیشرفت و مشخص شدن مشکلات مطالعه در طول مطالعه (شامل تست های تالیفی ارسال شده توسط مشاور است)

✅ ارایه مشاوره تلفنی هفتگی یا دوهفتگی. تماس از طرف داوطلب در ساعت توافق شده صورت می گیرد.

✅برنامه ریزی منطبق با آزمون های آزمایشی موسسات (در صورتی که داوطلب در چنین آزمونهایی شرکت می کند) و بررسی روند و مشکلات داوطلب در آزمون ها و در صورت لزوم تغییر برنامه ریزی بر اساس آن

✅ ۵۰ درصد تخفیف جهت تهیه جزوات و مجموعه های موجود در سایت روان آموز و فلش کارت های نرم افزار نارنگی

 مدت زمان طرح:

شروع از ۱۷ شهریور ماه  ۹۷ تا روز کنکور در هفته اول اردیبهشت ماه ۹۷ (به مدت ۷ماه و نیم)

مشاور طرح:

افسانه آخانی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی بالینی و رتبه ۱ ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت) – سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۲

شیوه اجرای طرح:

در زیر کلیات اجرای طرح نوشته می شود اما ریز جزئیات و همه نکات لازم در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

ماه اول برنامه:

  • ابتدا برنامه به مدت یک ماه و نیم (نیمه شهریور تا آخر مهرماه) انجام و پیگیری می شود. چه کسانی که مشاوره هفتگی ثبت نام کرده اند چه آنها که دوهفتگی هستند، لازم است در این مدت یک ماه و نیم، هر هفته تماس داشته باشند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد :
  • ۱) داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب، طرح پایان یابد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف یا یکی از طرفین تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند.

نکته: لازم به ذکر است که آنچه از داوطلب انتظار می رود منظور اجرای منظم برنامه، انگیزه بالا برای کسب رتبه عالی و نتیجه قابل قبول مطالعه او از نظر مشاور است.

  • ۲) برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند، در هفته آخر مهرماه بر اساس زمان بندی و شیوه برنامه ریزی مناسب برای داوطلب و با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است و کلیات آن (برای مثال اینکه هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند. جزیات برنامه در ابتدای هر دو ماه برای داوطلب ارسال می شود تا برنامه کوتاه مدت بر اساس آن تنظیم شود.

 ماه دوم به بعد:

  • از آبان ماه به بعد، برنامه به شکل دوماهه به داوطلب داده می شود. هر دو ماه با توجه به تعهد داوطلب به اجرای برنامه و انگیزه او جهت ادامه راه، تصمیم گرفته می شود که داوطلب در طرح بماند یا طرح پایان یابد.

نکته اول: در طول مطالعه طبیعی است که برای داوطلبان هفته هایی پیش بیاید که نتوانند به دلیل مشکلی مطالعه کنند. منظور ما از عدم اجرای برنامه، این گونه موارد طبیعی نیست.

نکته دوم: مشاور به هیچ وجه به دلیلی به جز عدم اجرای برنامه منظم توسط داوطلب، طرح را در نیمه راه قطع نمی کند. تعهدات لازم از جهت مشاور در این زمینه داده شده که در قرارداد ذکر شده است.

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه کلی برای مشاوره هفتگی ۹۰۰ هزار تومان، و برای مشاوره دوهفتگی ۴۸۰ هزارتومان است. شیوه پرداخت به شکل زیر است:

  • ۱۸۰ هزار تومان در ابتدای طرح برای مشاوره هفتگی یک ماه و نیم اول (نیمه شهریور تا آخر مهر) واریز می شود.
  • برای ماه های بعدی، هزینه در ابتدای هر دوره دوماهه واریز می شود. داوطلبانی که مشاوره دوهفتگی دریافت می کنند، ۱۲۰ هزار تومان و داوطلبانی که مشاوره هفتگی دریافت می کنند، ۲۴۰ هزار تومان در ابتدای هر دو ماه واریز می کنند.
  • مجموعه های روان آموز که در قسمت منابع معرفی شده اند و همچنین فلش کارت های نرم افزار نارنگی، با ۵۰ درصد تخفیف در ابتدای ماه اول قابل خریداری هستند. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند و نیاز به مطالعه آنها باشد نیز با ۵۰ درصد تخفیف قابل خریداری خواهند بود

نکته: کسانی که دوره کارشناسی ارشد را در یکی از دانشگاه های سراسری سطح شهر تهران گذرانده اند از ۲۰ درصد تخفیف در هزینه های فوق برخوردار خواهند بود. 

شیوه ثبت نام

ثبت نام ۶ ام تا ۱۵ ام شهریور ماه ۹۷ صورت می گیرد. از آنجا که ظرفیت پذیرش مشاوران بسیار محدود است، پس از اینکه همه داوطلبان اطلاعات خود را ارسال کردند، مشاور از بین آنها داوطلبان خود را انتخاب و قرارداد برای آنها ارسال خواهد شد. قطعا هدف مطلوب ما این است که به همه کسانی که اطلاعات خود را ارسال می کنند مشاوره صورت می گرفت اما به دلیل ظرفیت محدود این امر فعلا امکان پذیر نیست.

جهت ثبت نام در طرح فوق اطلاعات زیر را به ایمیل Ravanamooz@yahoo.com ارسال کنید. عنوان ایمیل را ثبت نام طرح تبسم دکتری وزارت بهداشت بگذارید. لطفا حتما همه اطلاعات زیر را ارسال کنید.

نام و نام خانوادگی سن- رشته تحصیلی کارشناسی- دانشگاه محل تحصیل کارشناسی- معدل کارشناسی- گرایش تحصیلی کارشناسی ارشد- دانشگاه محل تحصیل کارشناسی ارشد- معدل کارشناسی ارشد- رتبه کنکور کارشناسی ارشد- وضعیت اشتغال  و ساعت کار روزانه وضعیت تاهل و تعداد فرزند آیا یک حامی در خانواده برای مطالعه دارید یا خیر؟ قبلا کنکور داده اید یا خیر، اگر داده اید چقدر مطالعه داشته اید و نتیجه آن چه بوده است؟ سطح زبان (ضعیف، متوسط، قوی)- اگر شرایط ویژه دیگری دارید لطفا ذکر کنید.

 

۲ پاسخ به "طرح تبسم ویژه کنکور دکتری روانشناسی وزارت بهداشت"

  1. با سلام
    این طرح فقط مخصوص افرادی است که قصد شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت را دارند ؟ یا کسانی که میخواهند وزارت علوم شرکت کنند هم میتوانند در این طرح شرکت کنند ؟

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وبسایت متعلق به موسسه روان آموز است.

منوهای نصب در پنل مدیریت

X