طرح تبسم ویژه کنکور دکتری روانشناسی وزارت علوم

آنچه در این طرح دریافت می کنید:
✅ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب (این برنامه در اختیار مشاور است که هردوماه یک بار جزییات آن در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در صورت لزوم در ابتدای بازه دوماهه بسته به پیشرفت داوطلب تغییر می کند)
✅ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت هفتگی متناسب با برنامه دوماهه بلندمدت و شرایط مطالعه داوطلب

✅انجام دو ارزیابی جهت بررسی پیشرفت و مشخص شدن مشکلات مطالعه در طول تابستان (با شروع آزمون های آزمایشی این ارزیابی توسط این آزمونها انجام می شود و نیازی به ارزیابی ما نخواهد بود)
✅ ارایه مشاوره تلفنی هفتگی یا دوهفتگی. تماس از طرف داوطلب در ساعت توافق شده صورت می گیرد.
✅برنامه ریزی منطبق با آزمون های آزمایشی و بررسی روند و مشکلات داوطلب در آزمون ها و در صورت لزوم تغییر برنامه ریزی بر اساس آن
✅ ۵۰ درصد تخفیف جهت تهیه جزوات و مجموعه های موجود در سایت روان آموز و فلش کارت های نرم افزار نارنگی

 مدت زمان طرح:

ابتدای تیرماه ۹۷ تا روز کنکور در هفته اول اسفندماه ۹۷ (به مدت ۸ ماه)

مشاورین طرح:

فاطمه ابراهیمی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۱ ارشد روانشناسی بالینی) – سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۲

زینب خجوی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی)- سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۰

شیوه اجرای طرح:

در زیر کلیات اجرای طرح نوشته می شود اما ریز جزئیات و همه نکات لازم در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

ماه اول برنامه:

 • ابتدا برنامه یک ماهه (برای تیرماه) داده می شود. چه کسانی که مشاوره هفتگی ثبت نام کرده اند چه آنها که دوهفتگی هستند، لازم است در این ماه هر هفته تماس داشته باشند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد :
 • ۱) داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب، طرح پایان یابد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف یا یکی از طرفین تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند.

نکته: لازم به ذکر است که آنچه از داوطلب انتظار می رود منظور اجرای منظم برنامه، انگیزه بالا برای کسب رتبه عالی و نتیجه قابل قبول مطالعه یک ماهه او از نظر مشاور است.

 • ۲) برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند، در آخر تیرماه و بر اساس زمان بندی و شیوه برنامه ریزی مناسب برای داوطلب و با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است و کلیات آن (برای مثال اینکه هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند. جزیات برنامه در ابتدای هر دو ماه برای داوطلب ارسال می شود تا برنامه کوتاه مدت بر اساس آن تنظیم شود.

 ماه دوم به بعد:

 • از مردادماه، برنامه به شکل دوماهه به داوطلب داده می شود. هر دو ماه با توجه به تعهد داوطلب به اجرای برنامه و انگیزه او جهت ادامه راه، تصمیم گرفته می شود که داوطلب در طرح بماند یا طرح پایان یابد.

نکته اول: در طول مطالعه طبیعی است که برای داوطلبان هفته هایی پیش بیاید که نتوانند به دلیل مشکلی مطالعه کنند. منظور ما از عدم اجرای برنامه، این گونه موارد طبیعی نیست.

نکته دوم: مشاور به هیچ وجه به دلیلی به جز عدم اجرای برنامه منظم توسط داوطلب، طرح را در نیمه راه قطع نمی کند. تعهدات لازم از جهت مشاور در این زمینه داده شده که در قرارداد ذکر شده است.

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه کلی۸ ماهه برای مشاوره هفتگی ۹۶۰ هزار تومان، و برای مشاوره دوهفتگی ۵۴۰ هزارتومان است. شیوه پرداخت به شکل زیر است:

 • ۱۲۰ هزار تومان در ابتدای طرح برای ماه تیر واریز می شود.
 • برای ماه های بعدی، هزینه در ابتدای هر دوره دوماهه واریز می شود. داوطلبانی که مشاوره دوهفتگی دریافت می کنند، ۱۲۰ هزار تومان و داوطلبانی که مشاوره هفتگی دریافت می کنند، ۲۴۰ هزار تومان در ابتدای هر دو ماه واریز می کنند.
 • مجموعه های روان آموز که در قسمت منابع معرفی شده اند و همچنین فلش کارت های نرم افزار نارنگی، با ۵۰ درصد تخفیف در ابتدای ماه اول قابل خریداری هستند. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند و نیاز به مطالعه آنها باشد نیز با ۵۰ درصد تخفیف قابل خریداری خواهند بو

نکته: کسانی که دوره کارشناسی ارشد را در یکی از دانشگاه های سراسری گذرانده اند و معدل بالای ۱۸ دارند،  و کسانی که در کنکور کارشناسی ارشد رتبه زیر ۱۰۰ داشته اند از ۲۰ درصد تخفیف برای هزینه های طرح برخوردار خواهند بود. 

شیوه ثبت نام: 

ثبت نام از ۲۳ اردیبهشت تا ۲۳خرداد صورت می گیرد. این فرصت تمدید نمی شود. از آنجا که ظرفیت پذیرش مشاوران بسیار محدود است، پس از اینکه همه داوطلبان اطلاعات خود را ارسال کردند، مشاور از بین آنها داوطلبان خود را انتخاب و قرارداد برای آنها ارسال خواهد شد. قطعا هدف مطلوب ما این است که به همه کسانی که اطلاعات خود را ارسال می کنند مشاوره صورت می گرفت اما به دلیل ظرفیت محدود این امر فعلا امکان پذیر نیست.

جهت ثبت نام در طرح فوق اطلاعات زیر را به ایمیل Ravanamooz@yahoo.com ارسال کنید. عنوان ایمیل را ثبت نام طرح تبسم دکتری بگذارید. لطفا حتما همه اطلاعات زیر را ارسال کنید.

نام و نام خانوادگی – سن- رشته تحصیلی کارشناسی- دانشگاه محل تحصیل کارشناسی- معدل کارشناسی- گرایش تحصیلی کارشناسی ارشد- دانشگاه محل تحصیل کارشناسی ارشد- معدل کارشناسی ارشد- رتبه کنکور کارشناسی ارشد- وضعیت اشتغال  و ساعت کار روزانه – وضعیت تاهل و تعداد فرزند – آیا یک حامی در خانواده برای مطالعه دارید یا خیر؟ – قبلا کنکور داده اید یا خیر، اگر داده اید چقدر مطالعه داشته اید و نتیجه آن چه بوده است؟ – سطح زبان (ضعیف، متوسط، قوی)- اگر شرایط ویژه دیگری دارید لطفا ذکر کنید.

۳۷ پاسخ به "طرح تبسم ویژه کنکور دکتری روانشناسی وزارت علوم"

 1. سلام من ازمون دکترا امسال رو ثبت نام کردم رتبم سه رقمی شد احتمالا ازاد عمومی قبول میشم میخوام ببینم این طرح اگر واسه رتبه تک رقمی بخوایم تلاش کنیم به اندازه کافی ادم رو ساپورت میکنه ممنون از پاسخگویی

 2. سلام. روز بخیر. طاعاتتون قبول.
  ببخشید خانم خجوی، میخواستم باهاتون مشورت کنم.
  بنده دانشجوی ترم ۲ ارشد بالینی، از دانشگاه اصفهان هستم.
  میخواستم طرح تبسم رو واسه دکتری ثبت نام کنم، ولی یکم مرددم؛
  اینکه آیا امسال دکتری شرکت کنم، یا اینکه رزومه‌ام رو قوی کنم و آزمون دکتری باشه واسه سال بعد.
  چون من اصلا مقاله ندارم. البته دارم روی یه موضوعی کار میکنم.

 3. سلام و وقت بخیر
  آیا امکان داره که طرح تبسم برای کنکور دکترای وزارت بهداشت نیز پیاده بشه؟

 4. با سلام
  ببخشید من میخوام با خانم خجوی ی مشاوره ی حضوری و یا تلفنی برای آزمون دکتری داشته باشم چکار باید بکنم؟

 5. سلام
  آیا سال ۹۶ علاوه بر اسفند، در ابان هم آزمون دکتری برگزار میشه؟

 6. با سلام و خدا قوت. خانم خجوی عزیز برای سال بعد هم این طرح رو برگزار میکنید و از کی شروع میشه ثبت نام. و اعلام آن چه زمانی هست
  با تشکر

 7. با سلام.
  میخواستم بدونم الان میشه برای طرح تبسم ویژه دکتری ثبت نام کرد؟

 8. با سلام من ارشد جامعه شناسی خوندم آیا می توانم در دکترای روانشناسی گرایش مشاوره شرکت کنم؟ آیا نام رشته ای که می خواهم در دوره دکترا شرکت کنم درست است ؟ لطفا منابع لازم برای طالعه را اعلام فرمائید باسپاس و احترام

 9. باسلام و عرض ادب خدمت همه دست اندرکاران سایت روان آموز و خدا قوت میگم خدمت خانم دکتر خجوی.خانم دکتر یه سوال داشتم : بنده کارشناسی روانشناسی عمومی دارم و کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی شازمانی دارم به نظر شما کدام یک از گرایشات را می تونم شرکت کنم؟چون که ارشدم صنعتی است فکر کنم فقط میتونم عمومی شرکت کنم.هرچند از عمومی خیلی متنفرم.اما بیشتر به عصب شناختی گرایش دارم اما فکر نکنم بتونم شرکت کنم لطفا دراین مورد بنده را راهنمایی فرمایید .
  باتشکر

  • سلام شما میتونید عمومی شرکت کنید یا همون روانشناسی بدون گرایش مثل چیزی که تربیت مدرس داره، و در حیطه ای که دوست دارید و به رشته قبلیتون هم مربوطه کار کنید. الان اکثر بچه ها عمومی می خونند ولی در حیطه خودشون کار و پژوهش می کنند.

 10. سلام ممنون از پاسخگوییتان. من داوطلب مقطع دکترا هستم. آیا با این فاصله پنج ساله امکان قبولی هست؟ من ۱۵ مقاله ملی و بین المللی دارم.همچنین دانشجوی برگزیده سال ۸۸ هستم. سه سال هم دانشگاه تدریس کردم. از نظر مصاحبه چطور؟
  امکانش هست راجع به مشاوره هفتگی توضیح بدهید؟ تشکر.

  • سلام رزومه اتون خوبه خداروشکر، آزمون رو هم قطعا اگر برنامه ریزی خوبی کنید موفق میشین. تجارب مصاحبه ها رو نوشته بودم در سایت میتونید بخونید. بخش دکترای سراسری قسمت نکات مشاوره ای

 11. سلام وخسته نباشید
  خانم خجوی عزیز من میخواستم تلفنی مشاوره داشته باشم امکانش هست؟

 12. با عرض سلام و خداقوت. خانم خجوی من سال ۸۹ در رشته روانشناسی بالینی فارغ التحصیل شدم. سوالم این هست که با توجه به فاصله من از فارغ التحصیلی پکیج مشاوره روان آموز میتونه به من کمک کنه و مفید هست؟ و اینکه الان برای ثبت نام زمان هست؟ ممنون میشم پاسخ من رو بدید

  • سلام ظرفیت طرح تمام شده اما در مشاوره های هفتگی سایت در خدممتون هستیم..در مورد منابع و شروع هم دو پست رو بخونید در قسمت ارشد سراسرس فهرست بالای سایت : منابع – شروع اصولی کنکور در بخش نکات مشاوره ای

 13. سلام. با این تغییرات جدیدی که بوجود اومده، یعنی انتقال روانشناسی از وزارت علوم به وزارت بهداشت، بازم کنکور آبان و اسفند برگزار میشه به نظرتون؟!

  • سلام هیچ خبری در این باره منتشر نشده که ما برای شما اعلام کنیم. ما تنها اخباری رو موثق میدونیم و اعلام میکنیم که از سایت سنجش منتشر بشه.

 14. سلام
  کنکور آبان ماه برای بهمن پذیرش میکنه یا مهر ماه آینده؟

 15. به نام خدا
  سلام خانم دکتر. با توجه به صحبت هایی که شده است ایا مشخص شده که آزمون دکتری سراسری امسال چه ماهی برگزار خواهد شد؟
  در حال حاضر چه ماهی قطعی شده است؟

 16. با سلام
  آیا طرح مشابهی برای داوطلبان دکتری بهداشت هم وجود داره؟

 17. ایا امسال کنکور سراسری و ازاد تجمیع میشود؟در انصورت تکلیف منابع درسی چه می شود

 18. سلام ما حتما امسال دو مرحله کنکور داریم اسفند و ابان ؟اخه من میخوام برای اسفند بخونم قطعیه کنکور اسفند ؟فقط ابان نباشه؟

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وبسایت متعلق به موسسه روان آموز است.

منوهای نصب در پنل مدیریت

X