طرح تبسم ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم

آنچه در این طرح دریافت می کنید:
✅ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب (این برنامه در اختیار مشاور است که هردوماه یک بار جزییات آن در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در صورت لزوم در ابتدای بازه دوماهه بسته به پیشرفت داوطلب تغییر می کند)
✅ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت هفتگی متناسب با برنامه دوماهه بلندمدت و شرایط مطالعه داوطلب

✅انجام دو ارزیابی جهت بررسی پیشرفت و مشخص شدن مشکلات مطالعه در طول تابستان (با شروع آزمون های آزمایشی این ارزیابی توسط این آزمونها انجام می شود و نیازی به ارزیابی ما نخواهد بود)
✅ ارایه مشاوره تلفنی هفتگی یا دوهفتگی. تماس از طرف داوطلب در ساعت توافق شده صورت می گیرد.
✅برنامه ریزی منطبق با آزمون های آزمایشی و بررسی روند و مشکلات داوطلب در آزمون ها و در صورت لزوم تغییر برنامه ریزی بر اساس آن
✅ ۵۰ درصد تخفیف جهت تهیه جزوات و مجموعه های موجود در سایت روان آموز و فلش کارت های نرم افزار نارنگی

 مدت زمان طرح:

ابتدای تیر ماه ۹۷ تا روز کنکور در هفته اول اردیبهشت ۹۸ (به مدت ۱۰ ماه)

مشاورین طرح:

فاطمه ابراهیمی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۱ ارشد روانشناسی بالینی) – سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۲

زینب خجوی (رتبه ۲ دکتری روانشناسی، رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی)- سابقه مشاوره تخصصی از سال ۹۰

شیوه اجرای طرح:

در زیر کلیات اجرای طرح نوشته می شود اما ریز جزئیات و همه نکات لازم در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

ماه اول برنامه:

 • ابتدا برنامه یک ماهه (برای تیرماه) داده می شود. چه کسانی که مشاوره هفتگی ثبت نام کرده اند چه آنها که دوهفتگی هستند، لازم است در این ماه هر هفته تماس داشته باشند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد :
 • ۱) داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب، طرح پایان یابد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف یا یکی از طرفین تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند.

نکته: لازم به ذکر است که آنچه از داوطلب انتظار می رود منظور اجرای منظم برنامه، انگیزه بالا برای کسب رتبه عالی و نتیجه قابل قبول مطالعه یک ماهه او از نظر مشاور است.

 • ۲) برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند، در آخر تیرماه و بر اساس زمان بندی و شیوه برنامه ریزی مناسب برای داوطلب و با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است و کلیات آن (برای مثال اینکه هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند. جزیات برنامه در ابتدای هر دو ماه برای داوطلب ارسال می شود تا برنامه کوتاه مدت بر اساس آن تنظیم شود.

 ماه دوم به بعد:

 • از مردادماه، برنامه به شکل دوماهه به داوطلب داده می شود. هر دو ماه با توجه به تعهد داوطلب به اجرای برنامه و انگیزه او جهت ادامه راه، تصمیم گرفته می شود که داوطلب در طرح بماند یا طرح پایان یابد.

نکته اول: در طول مطالعه طبیعی است که برای داوطلبان هفته هایی پیش بیاید که نتوانند به دلیل مشکلی مطالعه کنند. منظور ما از عدم اجرای برنامه، این گونه موارد طبیعی نیست.

نکته دوم: مشاور به هیچ وجه به دلیلی به جز عدم اجرای برنامه منظم توسط داوطلب، طرح را در نیمه راه قطع نمی کند. تعهدات لازم از جهت مشاور در این زمینه داده شده که در قرارداد ذکر شده است.

 

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه کلی ده ماهه برای مشاوره هفتگی یک میلیون و دویست هزار تومان، و برای مشاوره دوهفتگی ۶۶۰ هزارتومان است. شیوه پرداخت به شکل زیر است:

 • ۱۲۰ هزار تومان در ابتدای طرح برای ماه تیر واریز می شود.
 • برای ماه های بعدی، هزینه در ابتدای هر دوره دوماهه واریز می شود. داوطلبانی که مشاوره دوهفتگی دریافت می کنند، ۱۲۰ هزار تومان و داوطلبانی که مشاوره هفتگی دریافت می کنند، ۲۴۰ هزار تومان در ابتدای هر دو ماه واریز می کنند.
 • مجموعه های روان آموز که در قسمت منابع معرفی شده اند و همچنین فلش کارت های نرم افزار نارنگی، با ۵۰ درصد تخفیف در ابتدای ماه اول قابل خریداری هستند. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند و نیاز به مطالعه آنها باشد نیز با ۵۰ درصد تخفیف قابل خریداری خواهند بو

نکته: کسانی که دوره کارشناسی را در یکی از دانشگاه های سراسری گذرانده اند و معدل بالای ۱۸ دارند، و دانشجویان هر یک از دانشگاه های تهران، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه اصفهان (چه رشته مرتبط چه رشته غیرمرتبط) از ۲۰ درصد تخفیف برای هزینه های طرح برخوردار خواهند بود. 

شیوه ثبت نام: 

ثبت نام از ۲۳ اردیبهشت تا ۲۳خرداد صورت می گیرد. این فرصت تمدید نمی شود. از آنجا که ظرفیت پذیرش مشاوران بسیار محدود است، پس از اینکه همه داوطلبان اطلاعات خود را ارسال کردند، مشاور از بین آنها داوطلبان خود را انتخاب و قرارداد برای آنها ارسال خواهد شد. قطعا هدف مطلوب ما این است که به همه کسانی که اطلاعات خود را ارسال می کنند مشاوره صورت می گرفت اما به دلیل ظرفیت محدود این امر فعلا امکان پذیر نیست.

جهت ثبت نام در طرح فوق اطلاعات زیر را به ایمیل Ravanamooz@yahoo.com ارسال کنید. عنوان ایمیل را ثبت نام طرح تبسم ارشد بگذارید. لطفا حتما همه اطلاعات زیر را ارسال کنید.

نام و نام خانوادگی – سن- رشته تحصیلی قبلی – دانشگاه محل تحصیل- معدل – وضعیت اشتغال  و ساعت کار روزانه – وضعیت تاهل و تعداد فرزند – آیا یک حامی در خانواده برای مطالعه دارید یا خیر؟ – قبلا کنکور داده اید یا خیر، اگر داده اید چقدر مطالعه داشته اید و نتیجه آن چه بوده است؟ – اگر شرایط ویژه دیگری دارید لطفا ذکر کنید.

۲۰۵ پاسخ به "طرح تبسم ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم"

 1. سلام، روزتون بخیر، طاعات و عباداتتون قبول.

  من پریشب ایمیل زدم که قرارداد ثبت نام رو برام ارسال کنید، اما ایمیلی نگرفتم

  ایمیلم رو دریافت کردید؟ لطفا قرارداد ثبت نام رو برام ارسال کنید. سپاسگزارم.

 2. سلام شبتون بخیر

  هفته اخر خردادیم، ایمیل های قرارداد طرح تبسم ارسال شده؟

  من هیچ ایمیلی نگرفتم 🙁

 3. با سلام
  بنده برای ثبت نام در طرح تبسم ارشد ایمیل فرستادم منتها fail میشه و ایمیلی هم که از سمت شما برای من ارسال شده حاوی لینک تایید ایمیل نیست متاسفانه.لطفا راهنمایی بفرمایید

 4. با سلام، بنده چندین مرتبه ایمیل برای ثبت نام در طرح تبسم ارشد ارسال کردم منتها fail می‌شود. راه دیگه ای برای ثبت نام وجود نداره؟

 5. سلام خسته نباشید
  من ایمیل زدم برای ثبت نام، اگه امکانی فراهم بشه که متوجه بشم ایمیل رسیده و مطالعه شده خیلی خوب میشه،مثلا یه پاسخ که “ایمیل شما دریافت شد”دلگرمیه خوبیه
  و نکته بعدی اینکه هزینه کِی باید ریخته بشه
  و امکان انتخاب مشاور رو هم داریم یا خیر

  • سلام همه ایمیل ها به دست ما میرسه مریم عزیز ولی امکان پاسخگویی به هر ایمیل نیست. اطلاعاتتون ثبت میشه و در صورت ثبت نام هفته اخر خرداد بهتون اطلاع داده میشه

 6. سلام.
  طاعات و عباداتتون قبول.
  تا هفته آخر خرداد که خیلی مونده 🙁 🙁
  تا اون موقع چه کنیم؟ زبان بخونیم؟
  من با روزی یه ساعت زبان شروع کردم، منتظر قرارداد ثبت نام هستمD:
  تشکر از زحمات شما.

  • سلام بله شما منتظر اون موقع میتونید نباشید چون مشخص هم نیست همه کسانی که ایمیل فرستادند ثبت نام بشن. پس شما برنامه درسی خودتون رو داشته باشید. اگر در این زمینه ابهام دارید میتونید مشاوره تلفنی بگیرید ولی من فکر میکنم بهتره که فعلا بدون برنامه سفت و سختی پیش برید تا حدودا همون اوایل تیر کامل دستتون اومده باشه که چطور درس بخونید و چطور تایم هاتون رو تنظیم کنید بعد میتونید یک برنامه منظم رو شروع می کنید.

 7. سلام و وقتتون بخیر.

  برای ثبت نام طرح تبسم ایمیل زدم، لطفا چک کنید، منتظر پاسختون هستم.

  خانم خجوی لطفا ایمیل خودتون رو هم چک کنید. مچکرم

 8. سلام خانم خجوی جزوه رشد خرید هردوجلد سال ۹۵تغییرات برام میفرستین ممنونم

 9. سلام
  برای وزارت بهداشت طرح تبسم دارین؟؟

 10. سلام خانم دکتر
  طرح تبسم وزارت بهداشتتون کی شروع میشه.مشتاقم که زودتر کارمو با گروه شما شروع کنم

 11. سلام وقتتون به خیر
  من میخوام برای کنکور ارشد روانشناسی سال ۹۷ شرکت کنم منتها به دلیل اشتغال و تحویل دادن پایان نامه دیر اقدام به پیدا کردن مشاور کردم
  من از طرح مشاوره شما خیلی خوشم اومد
  میخواستم بپرسم واقعا امکان نداره الان ثبتنام کنم و به جای تیر از مرداد شروع کنم ؟ خواااااااهش میکنم ??

  • سلام بحث تایم شروع نیست. اول مرداد هم موقع خوبی برای شروعهه………بحث پر شدن ظرفیت مشاوران هست. متاسفانه دیگه نمیتونیم ثبت نام کنیم.

 12. برای طرح نارنگی ،درس رشد pdf در تلگرام گداشتید باز نمیشه

 13. سلام خانم دکتر خجوی کتاب رشد نظریه رشد کرین کدوم نویسنده بگیرم؟؟؟؟
  روانشناسی بالینی فیرس ،کدوم نویسنده بگیرم؟؟؟

  • سلام اسمشون رو خودتون فرمودین. نظریه های رشد نوشته کرین، روانشناسی بالینی فیرس و ترال. معروفن هر جا بگین میدونن چیه.

 14. سلام من رشتم آموزش زبان انگلیسیه میخوام روانشناسی بالینی بخونم میخواستم خواهش کنم منابع و جزوه های کارشناسی ارشد رو بهم معرفی کنید. درضمن من الان طرح تبسم رو دیدم ثبت نامش تموم شده چطور میتونم تو این طرح شرکت کنم و از برنامه ریزی های هفتگی استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • سلام طرح تمام شده ظرفیتش. میتونید از مشاوره مشاوره تلفنی برای اطلاعات کلی شروع استفاده کنید. داخل سایت در بخش ارشد منابع رو کامل نوشتم همچنین پست های اخیر سایت همه براتون لازمه

 15. سلام
  وقت بخیر
  لطفا جواب منم بدین دفعه سومه دارم پیام میدم.
  من تغییر رشته ای هستم و میخوام بالینی شرکت کنم،اگه شروع کنم به خوندن اما چندماه بعد اعلام کنن که بالینی رو به وزارت بهداشت منتقل میکنن در این حالت باید چکار کنیم؟

 16. هاله واحدی لاریجانی30 خرداد, 1396 از 22:36پاسخ

  مبلغ رو واریز کردم.فیش را برای خانم خجوی ایمیل کردم.لطفا اطلاع دهید.ممنون.

 17. سلام من توی طرح تبسم شرکت کردم. با این که گفته بودم می خوام مشاورم خانم زینب خجوی باشه ولی در. قرار داد خانم ابراهیمی ذکر. شده. چرا؟

  • سلام دوست عزیز. بهتون گفته شد که مشاورتون چه کسی خواهد بود؟ خانم خجوی یا ابراهیمی؟ قرارداد هر کس که ارسال شده، و شما تکمیل کردید ثبت نام نهایی شما محسوب میشه……….ظرفیت طرح خانم خجوی امسال محدود بود و همان ابتدا تکمیل شد.

 18. سلام وقت بخیر من برای شرکت در طرح ایمیل زدم ولی هنوز ایمیلی از شما دریافت نکردم یک ایمیل با عنوان ارسال مجدد اطلاعات هم زدم ولی هنوز پاسخی نگرفتم ممنون میشم چک کنید

  • سلام پاسخ داده شده اما دلیور نشده. من فکر میکنم ایمیل شما مشکلی داره چون یک بار دیگه هم برای تعیین وقت مشاوره به همین مشکل خوردیم. میتونید با ایمیل دیگری بفرستید؟

 19. سلام وقتتون بخیر من ایمیل درخواست شرکت در طرح تبسم ارشد براتون ارسال کرده بودم و در جواب واسم قرارداد ارسال شد. میخواستم بدونم با توجه به اینکه من از شهریور ماه میتونم مطالعه رو شروع کنم اگه هزینه طرح رو طبق قرارداد از همون تیرماه پرداخت کنم آیا امکانش هست طرح برای من از شهریور ماه شروع بشه؟ (هم توی ایمیل درخواست اولیه هم بعد از ارسال قرارداد توی یه ایمیل جداگانه این سوالو پرسیده بودم که متاسفانه جواب ندادید،خواهش میکنم اینجا دیگه جواب بدید)

 20. سلام
  دیگه امکانش نیست که تو این طرح شرکت کرد ؟

 21. سلام میشه چند روز دیگه ثبت نام طرح تبسم تمدید کنید؟ خواهش میکنم

 22. ببخشید برای مشاوره با چه شماره ای میتونم تماس بگیرم؟؟

 23. سلام خانم خجوی، خسته نباشید، میخواستم ببینم تا کی ثبت نام طرح تبسم هست؟؟ به جز طرح تبسم طرح های دیگه ای هم برای مشاوره دارین، منظورم این که اگه تو این طرح شرکت نکنیم میتونیم هر وقت احساس نیاز کردیم و احتیاج به مشاور داشتیم تماس بگیریم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام بله میتونید از مشاوره های نهایتا سه هفتگی استفاده کنید، چون بیشتر از اون برنامه از دست مشاور خارج میشه. برای شروع تماس بگیرید راهنماییتون میکنم.

 24. سلام خواهشا دیدگاهمو تایید کنید تا بدونم چیکار باید بکنم این چندمین باره که پیام میدم
  میخواستم ببینم کسی که میخواد توی هر دو کنکور بهداشت و علوم شرکت کنه باید تو کدوم طرح شرکت کنه ؟
  آیا اصلا صلاح هست خوندن برای این ۲ کنکور ؟

  • سلام طرح ما برای علوم هست. بعد از کنکور بهداشت از ابتدای مرداد برای بهداشت هم احتمال زیاد با رتبه برتر بهداشت طرح خواهیم داشت خانم صدیق پور. ولی فعلا دقیق مشخص نیست…………میتونید روی هر دو سرمایه گذاری کنید اما زمان زیادی لازم داره و بهتره که یکیش اولویت داشته باشه

 25. باسلام.من میخوام در طرح تبسم شرکت کنم و جزو طرح دوهفتگی باشم. باید هر دوماه یه بار ۸۰ تومن پرداخت کنم؟ درست متوجه شدم یا خیر؟

 26. سلام خسته نباشید جواب همه داده شده به جز من . اگر ممکنه بگید که من چیکار کنم ؟ میخوام هم بالینی وزارت بهداشت امتحان بدم هم وزارت علوم . باتوجه به اینکه برنامه هاش جداست باید چیکار کنم ؟ لطفا جواب بدین . من دایم میام چک میکنم ولی شما جواب همه رو دادید الا من .

  • سلام ما مشاوره هامون برای علوم هست و برای همزمان علوم و بهداشت مشاوره ای نداریم متاسفانه. چون برنامه ریزی برای این امر خیلی باید دقیق باشه و کسی باشه که خودش هم بهداشت رو تجربه کرده باشه کنکورش رو. توصیه من اینه که با مشاور بهداشت سایت هم صحبت کنید و نظر ایشون رو بپرسید. نهایتا باید برنامه ای بریزید که هم مشاور بهداشت تایید کند هم علوم. ولی توصیه شخصی من اینه که نمیشه در هر دو همزمان عالی بود. باید یکی اولویت داشته باشه.

 27. سلام. طرحی که از مهر شروع بشه ندارید؟ و اگر نه به چه دلیل؟

  • سلام خیر. چون برنامه بلندمدت باید ریخته بشه و اون موقع برای شروع این ارزیابی ها و برنامه ریزی ها دیره. البته بستگی به داوطلب داره اگر قوی باشه اون موقع هم میتونه شروع کنه ولی برنامه ای که ما میریزیم از اون موقع ریختنش سخته.

 28. سلام،هزینه طرح چقدر میشه؟

 29. سلام و خسته نباشید .

  طرح تبسم ویژه ارشد از تیر ماه شروع میشه ، تو این یک ماه خرداد پیشنهادتون چی هست که یک شروع و گرم شدنی باشه برای برنامه ریزی ای که قرار هست از تیر ماه انجام بشه ؟

  چون من شاغل هستم و میخوام خرداد رو ازدست ندم .

 30. سلام من تاحالا چندتا ایمیل زدم جوابی نگرفتم.واسه طرح مشاوره تبسم.

  • سلام ایمیل های طرح تبسم ارشد هنوز پاسخ داده نشده است برای هیچ کس. تا هفته اخر خرداد قرارداد برای کسانی که اطلاعاتشون رو فرستادن ارسال میشه.

 31. سلام لطفا. پاسخ بدین روانشناسی. بالینی رو از کدوم منابع. بخونم بهداشت یا علوم. می خوام از مشاور های شما انتخاب. کنم

 32. سلام وقت بخیر. تشکر از شما. خواستم بپرسم طرح قیمت کلی نداره مثل پارسال؟ و هزینه ها فقط هزینه های مشاوره هست؟
  در صورت امکان لطفا هزینه کلی طرح رو بفرمایید. ممنون

  • سلام خیر به شکل کلی نیست امسال و به همون شکلی که نوشته شده دریافت میشه،،هزینش هم برای هر جلسه همون هزینه مشاوره های تک جلسه ای سایت هست ، برای برنامه ریزی ها هم هزینه ای دریافت نمیشه.

 33. سلام برای خوندن روانشناسی بالینی باید منابع. علوم رو خوند یا بهداشت؟ الان این طرح رو ثبت نام کنم؟

  • سلام هم علوم هم بهداشت روانشناسی بالینی دارند. شما باید ببینید کدوم رو میخاید شرکت کنید….طرح تبسم برای علوم فعلا شروع شده ، برای بهداشت اعلام خواهد شد.

 34. سلام این طرح برای بهداشت هم هست؟

 35. سلام .طرح رو شروع نمی کنید؟؟

 36. سلام این طرح برای بهداشت هم هست؟از کی ثبت نام شروع میشه؟

 37. برای کنکور سال بعد هم این طرح هست؟از کی شروع میشه؟

 38. سلام من یه وقت مشاوره تلفنی با خانم دکتر میخوام اما در قسمت مشاوره تحصیلی چیزی در این رابطه نوشته نشده لطفا راهنمایی کنید مرسی

 39. سلام!
  کاش چنین طرحی رو برای ارشد بهداشت هم در نظر می گرفتید.

 40. با سلام و خدا قوت. خانم دکتر یعنی به هیچ عنوان امکان شرکت تو طرح تبسم دوره ارشد وجود نداره؟؟؟؟

 41. سلام و خسته نباشید.من کارنامه های خیلی زیادی رو دیدم که همشون رتبه دوره روزانه و غیر روزانشون دقیقا یکیه.اما کارنامه من دو رتبه کاملا متفاوته طوریکه روزانه غیرمجاز شدم اما رتبه شبانم دو رقمیه!!!! این یعنی چی؟

 42. با سلام
  می خواستم ازتون یه وقت مشاوره تحصیلی بگیرم

 43. خانم دکتر عزیز و محترم سلام
  اگر تصمیم داشته باشیم که سرمایه گذاری اصلیمون رو روی کنکور وزرات بهداشت بذاریم هم این طرح برامون مفید خواهد بود؟

  • در این طرح ما همه چیز رو بر اساس کنکور علوم می چینیم مثلا مباحث مهم، تست ها، آزمون های آزمایشی، منابع اولویت اول…..بنابراین این طرح اصلش بر مشاوره برای علوم هست…ولی اگر کسی نیاز به همراهی با یک مشاور برای مطالعه بهداشت هم داشته باشه فرقی نمی کنه مثل بقیه دوستان میتونه از مشاوره های هفتگی سایت استفاده کنه. در اونجا هم ما برنامه ریزی داریم و هفتگی پیگیری می کنیم ولی همه پیگیری ها از جانب خود داوطلب هست.

 44. ایمیل فرسادم براتون

 45. سلام خانم دکتر فرم قرار داد را هم برای بنده ارسال نمائید با تشکر

 46. سلام و خسته نباشید.
  ببخشید میشه راجع به پرداخت اقساطی توضیح بدین که چه زمانی، طی چند دوره و به چه میزانی باید پرداخت بشه؟
  ممنون.

 47. سلام
  من کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی خوندم. برای ارشد میخوام نغییر رشته بدم و روانشناسی شرکت کنم.
  بنظرتون شانس قبولیم چطور هست؟
  چجوری برنامه ریزی کنم که موفق بشم. ممنون

 48. سلام خانم خجوی امسال هم طرح تبسم میذارید؟زمانش کی هست؟من میخوام برای کنکور سال بعد از فروردین شروع کنم..میشه کمکم کنید؟

  • سلام بله. از ابتدای سال دیگه ثبت نام اولیه رو شروع میکنیم و مشاوره ها از اول خرداد شروع میشن.

   • بسیار عالی مرسی
    فقط من وقتم آزاده میخوام از فروردین شروع کنم..میشه چندتا کتاب رو برای شروع به من بگید تا فعلا از اونا شروع کنم؟
    شما از خرداد با همه ی درسها شروع میکنید؟

    • سلام بله با همه دروس….اگر تغییر رشته هستید میتونید با هر کتابی که براتون جذاب تر هست شروع کنید منابع هم همان اولویت های سایت هست مگر اینکه طبق کنکور اردیبهشت تغییری در اون بدیم. ولی فعلا همینهاست….اگر هم تغییر رشته نیستید با یکی از دروس تخصصی که در اون مشکل بیشتری دارید شروع کنید. کلا توصیه من فعلا فقط روزنامه وار خوندن کل کتاب هست و اشنایی با همه موضوعات و تیترها و … نه کنکوری خوندن.

 49. سلام. خوبه که با علاقه به تمام سوالات جواب می دید. از صبح دارم مطالب مختلف سایت، من جمله سوالات کاربران و جوابهایی که سرحوصله بهشون دادید رو مطالعه می کنم. متوجه شدم که یکم وقت کم دارم. اما تصمیمم اینه که گرایش یک/تهران قبول بشم. خوب میشد اگه زودتر تصمیم می گرفتم و شامل طرح تبسم میشدم. شاد باشید.

 50. سلام

  من رشته غیر مرتبط دارم (معماری)

  و از منابعی که در سایت شما بود هیلگارد رو خریدم – ولی متاسفانه ۱۰۰ صفحه اول رو خوندم و هیچی سر در نیاوردم – قصدم شرکت در کنکور ۹۶ هست و چون شما گفتید تا خرداد روخونی دارم از الان میخونم

  حالا اینکه اولین چیز هیلگارد و میخونم درسته؟ یا پیشنهاد شما چیز دیگریه؟

  اینکه هیلگارد و اصلن نمیفهمم و درک نمیکنم طبیعیه؟ یا باید قبلش چیز دیگه بخونم؟

  اصلن این سوال رو باید اینجا مطرح میکردم یا جایی برای این مدل سوالات دارید؟

  راهنمایییم کنید ممنون میشم

  • سلام شما دارید برای کنکور سال بعد میخونید و تغییر رشته هم هستید بنابراین شروع از خلاصه کتاب اصلا صحیح نیست. با خود کتاب اصلی باید شروع کنید که مطلب در ذهنتون انسجام بگیره. من در سایت کامل بالای پست مجموعه خلاصه ها توضیح دادم که این خلاصه ها برای چه کسانی و برای چه موقعی مناسبند.

   • من کتاب هیلگارد و خریدم 🙂 خلاصه نیست اصلیه اما خود کتاب هیلگارد خیلی پرش پرش حرف میزنه از همه مباحث میگه

 51. چطور میتونم از مشاوره هفتگی استفاده کنم؟؟؟

 52. سلام.خسته نباشید.این طرح یا طرح مشابهی در مورد آزمون دکترا ندارید؟؟؟اگر نه پیشنهادتون رفتن به موسسه خاصی هست یا نه؟چون من میخوام از مشاوره به روانشناسی تغییر رشته بدم

 53. سیدابوالفضل میرحسینی7 شهریور, 1394 از 23:10پاسخ

  سلام.من تازه با این رشته اشنا شدم و قصد ادامه تحصیل دارم.چگونه باید شروع کنم.شاغل هم هستم راهنمایی بفرمایین

  • سلام در فهرست بالای سایت ، بخش ارشد سراسری، قسمتی هست به اسم نکات مشاوره ای…لطفا پست های ان قسمت رو مطالعه کنید : شروع اصولی کنکور ۹۴ + منابع کنکور ارشد ….

 54. سلام
  وقتتون به خیر
  من چون تغییر رشته ای هستم گاهی احساس می کنم واقعا به مشاوره تون احتیاج دارم تعیین وقت مشاوره به چه صورت هست وآیا مشاوره هفتگیکه فرمودید هم ظرفیت معینی داره؟ خلاصه هایی که فرمودید تو سایتتون هست فقط در اختیار افرادی هست که با طرح تبسم پیش میرن یا برای بقیه هم امکان تهیه ی اون وجود داره؟
  سپاس گزارم

  • سلام برای تعیین وقت مشاوره به بخش مشاورهه تحصیلی در فهرست بالای سایت مراجعه فرمایید. مجموعه کتاب ها و نکات هم در بخش دانلود در فهرست بالای سایت قرار دارند.

 55. سلام مجدد.
  از چه نظر اولویت بندی میکنید؟؟؟؟؟ چرا من تو اولویت نباشم؟!

  این مشاوره هفتگی که میفرمایید همه امکانات طرح تبسم که نوشتید رو داره؟ (البته بجز تماس و جزوه رایگان)
  چطوری باید وقت بگیرم؟ هزینش چی؟
  ممنونم

  • سلام راضیه عزیز. چاره ای به جز اولویت بندی نیست و بقیه هم در مشاوره های هفتگی قرار می گیرند. اولویت بر اساس دانشگاه و معدل. در مشاوره های هفتگی برنامه کوتاه مدت و بلندمدت رو مشخص می کنیم، و هر هفته یا دو هفته برای پیگیری تماس می گیرید. برای تعیین وقت مشاوره به بخش مشاوره تحصیلی در فهرست بالای سایت مراجعه کنید

 56. سلام خانم خجوی عزیز. خدا قوت.
  من مشخصاتم رو چند روز پیش واستون فرستادم، برای ثبت نام در طرح تبسم.
  ولی خبری از شما نشد.
  راستش من بدون برنامه ریزی نمیتونم درس بخونم؛ و چون حالا منتظر مشاوره و برنامه ریزی شما هستم، خودم اقدامی نمیکنم و در نتیجه معلقم بین زمین و هوا!

  • سلام با توجه به درخواست های زیاد دوستان و ظرفیت بسیار کم مجبوریم بین دوستان اولویت بندی کنیم که در این بخش هم توضیحش رو داده بودیم. جواب برخی ایمیل ها به این دلیل هنوز داده نشده. راضیه عزیز بهتر هست که برای مشاوره های هفتگی اقدام کنید وبرنامه اتون رو شروع کنید تفاوتش با طرح در این هست که مجموعه کتاب ها رو جدا تهیه می کنید و تماس از طرف خودتون هست. برنامه بلندمدت برای شما ریخته خواهد شد و هر هفته یا دو هفته هم برای پیگیری تماس می گیرید.

 57. سلام
  من برای ارسال مشخصاتم جهت ثب نام طرح تبسم مشکل دارم
  لطفا من رو راهنمایی کنید
  ممنونم

 58. سلام
  من دانشجوی ترم ۵ هستم و درسم ۹۶ تموم میشه رشته م غبر مرتبطه می خوام بدونم برای اینکه بتونم دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول یشم و کنکورم سال ۹۶ هست از کی باید شروع کنم واز چه درسی؟ ممنونم

  • سلام. یعنی دو سال دیگه کنکور دارین؟ الان اصلا به کنکور فکر نکنید فقط منابع مهمی که در سایت ذکر شده رو تهیه کنید و با علاقه خودتون به شکل روزنامه وار برای یادگیری بخونید نه کنکوری. بدون خط کشی و نکته برداری. الان زوده بخواین به کنکور فکر کنید. از ابتدای سال ۹۶ برای برنامه ریزی در خدمتتون خواهیم بود اگر عمری باقی بود.

 59. با سلام و عرض ادب فراوان
  بنده کارشناس ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه ازاد هستم میخام دکتری رو سراسری بخونم حتی اگه بخاطر اینکه دانشگاه ازاد بودم قبول نکنن دوباره ارشد رو سراسری میخونم دو سوال دارم۱-ایا این طرح شما واسه دکتری هم هست و دوم به نظرتون کار درستی است اگه دوباره ارشد رو از یک دانشگاه معتبر بگیرم

  • سلام. خیر فعلا برای دکترا چنین طرحی نداریم. مشاوره ها به شکل هر دو هفته باهاتون انجام میشه. برای ازاد سابقه قبولی دیدم که با مدرک ازاد بوده اما با روزمه قوی و چندین مقاله و رتبه نسبتا خوب. بنابراین اگر رزومه خوبی دارید و میتونید برای یک رتبه خوب هم درس بخونید میشه به سراسری هم فکر کرد.

 60. خانم دکتر من حتما شرکت میکنم و میخوام قبول بشم. تموم منابع ارشدی که شما برای بالینی معرفی کردید رو از هرکدوم یکی گرفتم . اما نمیدونم چه جوری و کی بخونم. آخه هم ترم تابستونی میخام بردارم هم ۱۴ واحد برای ترم بعد میمونه….. کمکم کنید ……

  • سلام فکر کنم به سوالتون پاسخ دادم اگه اشتباه نکنم.
   میتونید اطلاعاتی که خواسته شده رو بفرستید برای طرح. برای مشاوره معمول هم در خدمتتون هستم که همین هفته برای شروع میتونید تماس بگیرید.

 61. من که الان امتحان دارم بعد تازه تابستون هم میخام ترم تابستونی بردارم ۸ واحد. تازه ترم بعد هم ۱۴ واحد دارم که تموم بشه کارشناسی. تازه میخوام ارشد هم بخونم …. آخه من چه طوری بخونم؟؟؟؟؟؟ میشه کمکم کنید؟؟؟؟

  • سلام. اگر امسال واقعا میخواید بخونید تایمش رو با برنامه ریزی میشه تنظیم کرد فقط زودتر شروع کنید. ان شا.. با هم تنظیمش میکنیم.

 62. سلام مجدد . میشه لطف کنید اگر امکان ثبت نام در طرح تبسم برای من وجود نداره زودتر بهم اطلاع بدین تا برای مشاوره تلفنی وقت بگیرم

 63. سلام خانم خجوی عزیز. سایتتون بی نظیره.ازتون متشکرم .من اطلاعاتم رو براتون ارسال کردم میشه لطفا منو هم تو ظرح تبسم ثبت نام کنید

 64. سلام خانم خجوی عزیز
  چشم ، مطالعه کردم ، فقط چون از خونه میخواستم کارت به کارت کنم باید شماره کارت ملی میبود .
  ممنون

  • سلام تجارت هم میتونید کارت به کارت کنید تفاوتی نداره از دستگاه عابر که استفاده می کنید. لطفا از همون شماره حساب یا شماره کارت استفاده کنید. سپاس

 65. سلام
  ببخشید ممکنه شماره کارت از بانک ملی تون برام میل کنید . تا الان براتون قسط اول رو کارت به کارت کنم .
  ممنونم

  • خانم زهدی عزیز برای طرح تبسم لطف کنید از طریق ایمل در ارتباط باشید. در قراردادتون شیوه پرداخت و ارسال مدارک توضیح داده شده است. شماره کارت هم در اونجا ذکر شده. موفق باشید

 66. من دریافت نکردم. الان ایمیل دیگری دادم.

 67. من براتون ایمیل زدم. نهایتا تا کی پاسخ می دین برای پذیرش؟
  ممنونم

 68. سلام و وقت به خیر
  لطفا ظرفیت افرادی که انتخاب میکنید برای طرح تبسم رو بالا ببرید .
  من خیلی دلم میخواد در این طرح عضو باشم چون واقعا شانسم برای ادامه تحصیل فقط دانشگاه دولتی هستش . در غیر این صورت امکانش نیست. بهتون قول میدم خوب درس بخونم …
  ممنون

 69. سلام زینب جان. من یه برنامه می خوام که دقیق بهم بگه امروز این فصل ازین کتاب و این صفحات ازو کتاب رو بخون و … همین طور تا آخر هفته و ماه. انقدر دقیق و جزئی. آیا طرح تبسم و یا مشاوره تلفنی(چون ممکنه ظرفیت تبسم پر شده باشه) همچین برنامه ای رو دارید؟ ممنونم

 70. سلام خانم خجوی عزیز
  جهت ثبت نام در طرح تبسم براتون میل زدم . لطفا بخونیدش . منتظرم
  ممنونم
  موفق و پیروز باشید

  • سلام ممنون. با باقی کسانی که ثبت نام کرده اند چک میشه و در صورت ظرفیت بهتون ایمیل میزنم تا اخر این هفته. در صورتی که ایمیل دریافت نکردید طبق مشاوره های معمول سایت هر دو هفته در خدمتتون هستیم.

 71. سلام خانم دکتر ارجمند
  امسال خراب کردم می خوام به لطف خدا و کمک شما تک رقمی بشم
  راستش من ۳۹ سالمه شغلم ازاده وقت ازاد و انگیزه و علاقه دارم به نظرتون ارزش داره تلاش کنم یا دیگه ازم گذشته
  درس و ارشد و ادامه تحصیل از همین الان آماده آمادم اگه کارم درسته قراردادو برام بفرستید
  سعید شمس روانشناسی عمومی پیام نور بهبهان خوزستان معدل۶۷/۱۴
  با تشکر فراوان از شما

 72. سلام
  من با معدل ۱۹/۰۴ در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه سراسری تبریز در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم آیا میشه از تخفیفتون استفاده کنم؟؟؟

 73. سلام خسته نباشید،چند ماهی هستبا سایت روان آموز آشنا شدم واقعا جالب و خوبه ولی یه چیزی که ذهن من و مشغول کرده اینکه :

  آیا واقعا با خوندن پکیج مدرسان شرف میشه تو آزمون دکتری سال بعد قبول شد؟؟
  آیا این خلاصه جزوات و کتب که سایت معرفی کرده برای قبولی کافیه ؟؟
  آیا منابع اعلامی حقیقی؟؟
  مدتهاست که می خوام شروع کنم به خوندن اما نمی دونم چی بگیرم و به کدام یکی اطمینان کنم. خیلی سردرگم هستم . لطفا راهنماییم کنید تشکر

  • سلام از نظر من چه برای ارشد چه برای دکترا این وضعیت شماست که مشخص میکنه چی بخونید. قطعا اگر زمان کافی دارید باید منبع اصلی بخونید و برای جمع بندی و دوره خلاصه کتاب بخونید. برای کسانی که فرصت ندارند یا دنبال رتبه برتر نیستند خلاصه کتاب میتونه مفید باشه. متوجه نشدم منابع حقیقی یعنی چی؟ اینها منابع پیشنهادی بنده است در مصاحبه ای که با رتبه های برتر امسال خواهیم داشت منابع اونها رو هم ذکر خواهیم کرد.

 74. سلام
  ایمیل زدم اما ایمیلی از شما برای من نیومد

 75. سلام..ببخشید اگه قرارداد بستیم وقسط اول رو پرداخت کردیم..بعد به هر دلیلی منصرف بشیم باید دو قسط دیگه هم پرداخت کنیم؟؟؟؟

 76. سلام..ما تو یه شهریم که بانک تجارت نداره..گفتن باید شماره کارت یا شماره شبا ،شما رو داشته باشیم تا بشه از بانک ملی بریزم حسابتون…میشه شماره کارتتون رو برام بفرستین..ممنون

 77. سلام..من قبلا هم پیام دادم برای ثبت نام توی طرح…اما جوابمو ندادین…الان میتونم ثبت نام کنم با توجه به اینکه تغییر رشته ای هستم؟؟؟ممنون

  • سلام برای همه کسانی که ایمیل می زنند درباره طرح تبسم، قرارداد رو ارسال کردم. اگر ایمیل نزدید لطفا یک ایمیل به ادرس ravanamooz@yahoo.com بفرستید. خدمت سایر دوستان هم عرض کنم که ثبت نام طرح نهایتا تا نیمه خرداد خواهد بود و مطالعه از اول تیر… و در صورتی که تایم مطالعاتی شما کم است نهایتا از اول خرداد مطالعه را شروع خواهیم کرد بنابراین تا نیمه اردیبهشت باید ثبت نام انجام شده باشد و بعد از آن ثبت نام انجام نمی دهیم.

 78. با عرض سلام و خداقوت
  بنده کارشناس ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه ازاد هستم و تصمیم دارم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان شرکت کنم.ممنون میشم اگه قرارداد طرح تبسم رو برام ارسال کنین.
  سپاس فراوان از زحمات شما

 79. سلام.
  من تا امروز نتونستم مطالعه ای روی کتابها داشته باشم با این شرایط که مطالعه برای آشنایی با کتابها نداشتم میتونم در طرح تبسم شرکت کنم.؟در ضمن تغییر رشته ای هستم.اگر ثبت نام امکان پذیر هست باز هم میتونم مبلغ رو در سه قسط پرداخت کنم؟

 80. سلام . تکمیل شده قرارداد به همراه مدارک و فیش واریزی رو براتون ایمیل کردم. ممنون میشم بررسی کنید که آیا ارسال شدن؟

 81. سلام . من دیروز یه ایمیل مشخصات ثبت نام برای طرح تبسم براتون فرستادم .ممنون میشم بررسی کنین.

 82. سلام وقتتون بخیر. قبل از عید اطلاعات لازم برای ثبت نام در طرح تبسم را به ایمیل روان آموز فرستادم. ولی هنوز قراردادی دریافت نکرده ام. ممنون می شم چک کنید.

 83. سلام.سال نو مبارک مدارک ثبت نام رو به ایمیل روان اموز ارسال کردم.ممنون میشم چک کنید

 84. سلام.من ایمیل برای ثبت نام براتون ارسال کردم ولی هنوز قراردادی برام ارسال نشده.تغییر رشته ای هستم.ممنون میشم ارسال کنین

 85. سلام. سال نوتون پیشاپیش مبارک.
  بنده اطلاعات رو برای ثبت نام در طرح تبسم به ایمیل روان آموز ارسال کردم.

 86. یعنی من نمیتونم شامل حال اون ۳۰ درصد تخفیف بشم؟
  این طرح رو از کی شروع میکنید؟به محض واریز هزینه یا از تابستون؟

 87. سلام من معدلم نوزده و نیمه ولی دانشگاه آزاد تهران هستم چون کلا رشته ریاضی بودم و حتی چند ترم برق الکترونیک تو دانشگاه خوندم اما بعد تغییر رشته دادم و اومدم روانشناسی.میتونم همه رو ثابت کنم.مدارکشو دارم
  راهی نداره هزینه رو کمتر کنی؟برای من واقعا زیاده.

  • سلام طرح تبسم هزینه ای اضافه ندارد همه چیز حساب شده است و چیزی اضافه از دانشجو دریافت نمی شود. می توانید هفتگی خودتان تماس بگیرید و پیگیری شوید. در خدمتتان هستیم.

 88. سلام خدمت شما
  میخواستم بدونم قرارداد رو که هر دو طرف امضا کردن خود ما هم میتونیم داشته باشیمش؟ اگر بله ،اونهم با ایمیل فرستاده میشه؟ممنون

  • بله دو نسخه داره که هر دو طرف امضا کردند. یکیش پیش شما خواهد بود و دیگری پیش مشاورتون. اگر بخواید ایمیل بزنید نمونه اش رو براتون ارسال کنم.

 89. سلام خانم دکتر . محبت فرموده بودید قرارداد رو ارسال کرده بودین ، تکمیل و به پیوست مدارک خدمتتان ارسال کردم . محبت می فرمایید چک بفرمایید ایمیل شدن ؟
  سپاسگزارم

 90. یبا سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. و با تشکر از این سایت بسیار خوبتون.
  میخواستم بدونم آیا من که کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری دارم…میتونم ارشد روانشناسی بالینی امتحان بدم و بخونم ؟
  خیلی خیلی به این رشته علاقه دارم…در واقع از همون سال اول دبیرستان اما به دلایلی موفق نشدم در دانشگاه ادامه بدم رشته مورد علاقم رو.
  ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید….با تشکر از زحماتتون

  • بله میتونید فقط برای گرفتن پروانه اشتغال برای کار درمانی باید حداقل دو مقطع مرتبط خونده باشید. خبرش رو در صفحه اصلی سایت بخونید (اخبار سایت در پایین صفحه اصلی)

 91. سلام

  شما کلا زود شروع کردن رو توصیه میکنید؟

  در کنار منابع اصلی برای کسی که وقت خوبی داره کتاب های ماهان بهتره یا شریف؟

  • سلام. برای تغییر رشته ای ها یا کسانی که اصلا پایه خوبی ندارند بهتر هست که تا حدود خرداد سال بعد فقط روخوانی کنند منابع اصلی تخصصی رو و اصلا خط کشی و .. نداشته باشند. فقط برای اشنایی مثل رمان. تغییر رشته ای ها از حدود اردیبهشت به تدریج شروع می کنند و شروع اصلی از تیر ماه هست. مدرسان شریف و پوران پژوهش مناسب هستند

   • خانم دکتر سلام

    میشه توضیح بدید چرا بدون خط کشی و… باشه

    • سلام. دلیل خاصی نداره شما بار اول که کتاب رو می خونید احتمالا اکثر مطالب براتون جدیده و می خواید زیر همه چیز خط بکشید. قراره چند بار دیگه این کتاب خونده بشه و خط کشی زیادی شما رو گیج میکنه. باید خوب خط کشی و هایلایت کنید که برای دوره ازشون استفاده کنید. برای تغییر رشته ای میگیم یک بار روخوانی کنه صرفا جهت اشنایی.

 92. سلام خانم دکتر روزتون خوش
  مجددا مشخصات رو به ایمیلتون ارسال کردم .

 93. خوب اعتبار داره این فراگیر بعدا میشه دکترا خوند باهاش؟اعتبار خیلی پایین تر از آزاده؟

 94. سلام خانم دکتر روزتون بخیر
  ببخشید من برای ثبت نام در طرح مشخصاتم رو برای شما اایمیل کردم اما هنوز قراردادی برام ارسال نشده .محبت می کنید راهنماییم کنید تا مبلغ رو به حسا ب شما واریز کنم .

  • سلام برای همه کسانی که ایمیل زدند قرارداد رو ارسال کردم. لطف کنید چک کنید و اگر چیزی ارسال نشده، یک بار دیگه ایمیل بزنید تا قرارداد رو براتون بفرستم.

 95. سلام ببخشید در مورد دانشگاه فراگیر پیام نور که ثبت نامش شروع شده و ارشد روانشناسی هم داره اطلاع دارین؟تفاوتش با خود پیام نور چیه؟اعتبار داره؟

  • سلام. پیام نور به دو شکل دانشجو می گیره. یکی با آزمون یکی بدون آزمون یا فراگیر. در فراگیر شما بدون کنکور ثبت نام می کنید یک ترم واحد میگیرید با معدلی که مشخص کردند فک کنم ۱۴ دانشجوی پیام نور میشین. باز هم برای اطلاعات دقیق تر میتونید واژه پیام نور فراگیر رو سرچ کنید و بیشتر اطلاعات بگیرید.

 96. سلام بسیار هم عالی .سه سوال دارم ۱٫ کل هزینه رو باید قبل از سال جدید پرداخت کنم ۲٫ تا چه زمانی فرصت داریم که ثبت نام کنیم ؟
  ۳٫آزمونها کجا برگزار خواهند شد ؟

  • سلام. ۱٫ اطلاعاتتون رو که فرستادید قرارداد براتون ارسال خواهد شد که در اون تاریخ پرداخت قسط ها مشخص هست که یکی از اون موقع ثبت نام و دو تاریخ در فاصله دو ماهه در سال بعد است. ۲٫ ثبت نام تا خرداد سال بعد و برای تغییر رشته ای ها تا اخر امسال هست. ۳٫ این آزمون ها طبق مباحث مشخص شده برای شخص شما براتون ارسال میشه. یک ارزیابی برای بررسی وضعیت پیشرفت شماست.

 97. سلام چه عالی! از نتیجه آزمون آزمایشی های امسالم به قدری ناراضی ام که دلم می خواد از همین الان با شما شروع کنم!
  یه سوال با وجود آزمون های ماهیانه ای که نوشتید باز هم به شرکت در آزمون های آزمایشی موسسات دیگه نیازه؟
  ممنون

  • سلام. انشالا که امسال نتیجه مطلوبتون رو به دست بیارید. هنوز وقت هست نگران نباشید.
   درباره ازمون های ماهیانه که پرسیدید با توجه به مباحثی که براتون مشخص میشه از شما ازمون گرفته میشه تا نکات مهم تاکید بشه و با خودتون مقایسه بشید ازمون موسسات با جامعه اماری خوب میتونن با دیگران هم مقایسه اتون کنند و مفید هستند.

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وبسایت متعلق به موسسه روان آموز است.

منوهای نصب در پنل مدیریت

X