مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فرآیند اعلام ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌محل‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌ محل‌های تحصیلی آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ از یکشنبه ۲۰ مهرماه آغاز می شود.

دکتر حسین توکلی گفت: ظرفیت های جدید برای پذیرش رشته محل های آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۰ مهرماه اعلام می شود و داوطلبان از ۲۰ تا ۲۷ مهرماه می توانند این ظرفیت های جدید را انتخاب کنند. وی افزود: در کنار ظرفیت پذیرش رشته محل های جدید، تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته محل های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ نیز اعلام می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: شرط شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت داوطلبان در آزمون است.
وی افزود: ظرفیت جدید برخی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین تکمیل ظرفیت برای برخی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون مذکور در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش درج خواهد شد.
توکلی گفت: داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ ثبت نام و شرکت کرده اند می توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) آزمون فوق و همچنین مندرجات اطلاعیه مذکور از تاریخ ۲۰ تا ۲۷ مهرماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.(مهر)

اشتراک
به من خبر بده
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات