3%
تخفیف ثبت نام

فنون گروهی مشاوره و روان درمانی کوری

عنوان: فنون گروهی مشاوره و روان درمانی
نویسنده: جرالد کوری، ماریان اشنایدر کوری، پاتریک کالانان، مایکل راسل
مترجم: باقر ثنائی
ناشر: بعثت
ویرایش و چاپ: 1400
شابک: 4-26-6067-964-978

۲۳۲,۸۰۰تومان

موجود در انبار

توضیحات

امتیاز یادتون نره

فنون گروهی کوری

معرفی مولف
جرالد کوری استاد افتخاری در خدمات انسانی و مشاور در دانشگاه ایالت کالیفرنیا در فولرتن می باشد. او دکترای مشاوره ی خود را از دانشگاه جنوب کالیفرنیا دریافت کرد. او دارای گواهینامه ی تخصصی در مشاوره ی روانشناسی، روانشناس حرفه ای هیئت آمریکا، روانشناس دارای پروانه و مجوز و مشاور دارای گواهینامه ی ملی می باشد. او یکی از اشخاص انجمن روانشناسی آمریکایی، یکی از اشخاص انجمن مشاوره ی آمریکا و یکی از افراد انجمن متخصص در کارهای گروهی می باشد. جری و مارین کوری هر دو جایزه ی موفقیت طول در عمر خود را در سال 2011 از انجمن مشاوران سلامت روانی دریافت کردند و هم چنین هر دوی آن ها در سال 2001جایزه ی برجسته و بزرگ تخصص و حرفه ی خود را از ASGW دریافت نمودند. دکتر جری کوری در سال 1991جایزه ی پروفسور برجسته ی سال را از دانشگاه ایالت کالیفرنیا در فولرتن به دست آورد. او به طور منظم دوره های لیسانس و فارغ التحصیلی را در گروه های مشاوره و اصول اخلاقی در مشاوره را تدریس کرد. او نویسنده ی 15 کتاب درسی در مشاوره ی چاپ حال حاضر همراه با 60 مقاله ی روزنامه و فصل های کتاب می باشد.

فهرست مطالب فنون گروهی کوری

فصل ۱: نقش فنون
فصل ۲: مسایل اخلاقی در کاربرد فنون
فصل ۳: فنون آماده سازی گروه
فصل ۴: فنون مرحلۀ شروع
فصل ۵: فنون مرحله انتقال
فصل ۶: فنون مرحلۀ کار
فصل ۷: فنون مرحلۀ نهایی
فصل ۸: خلاصه کلام

کتاب فنون گروهی برای دانشجویان و متخصصان حیطۀ خدمات انسانی نوشته شده است، از روانشناسی مشاوره گرفته تا مددکاری، و خلاصه هر جای دیگری که گروه یک الگو و روش پذیرفته شده است. کتاب فنون گروهی مشاوره و روان درمانی کوری، برای کلاس درس یک منبع با ارزش در دروس اساسی گروه و در کارورزی مشاوره گروهی است.

فنون این کتاب بیش از همه با آن دسته گروه های مشاوره ای که دستور کار ان ها باز است، تناسب دارد. این کتاب در عمل هم می تواند به تفکر و خلاقیت در کار گروه جرقه بزند، و برای سرپرستی کارآموزی و کارورزی هایی گروه مورد استفاده قرار گیرد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

قوانین دیدگاه

  • از ارسال دیدگاه های توهین آمیز پرهیز کنید
  • لطفا نظر واقعی خود را بنویسید
  • دیدگاه شما میتواند به خرید دیگران کمک کند
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فنون گروهی مشاوره و روان درمانی کوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز دریافتی محصول از کاربران

متوسط امتیاز ها
0
۲۳۲,۸۰۰تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

محصولات مرتبط