مجموعه روانشناسی رشد روان آموز

 مقدمه مولف:
روانشناسی رشد یکی از شیرین ترین و مفیدترین دروسی است که از خواندن آن لذت خواهید برد. با این حال حجم این درس با توجه به منابع اصلی آن زیاد است. همانطور که در بخش منابع گفتیم از همه منابع اصلی معرفی شده سوالاتی در کنکور مطرح می شود و مشخص نیست که دقیقا در کنکور آینده چه کتابی مهم تر خواهد بود. از این جهت جمع بندی این حجم بالا برای اغلب افراد مشکل است. به همین دلیل مجموعه نشر روان آموز در مطالعه و همچنین جمع بندی بسیار کمک کننده خواهد بود. در این مجموعه مباحث و نکات ۵ منبع اصبلی به شکل تلفیقی بیان شده است. همچنین تست های کنکوری و تالیفی در انتهای فصول قرار گرفته است که برای مرور و ارزیابی مفید خواهد بود.  با توجه به تاکیدی که همواره به مطالعه منبع اصلی در دور اول مطالعه داشته ایم، می توانید کتاب اصلی را در هر مبحث ابتدا یک دور مطالعه کرده و سپس به جای خلاصه نویسی از مجموعه استفاده کنید و در مرورهای دوم به بعد فقط از آن استفاده کنید. این مجموعه توسط زینب خجوی، رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی و رتبه ۲ دکتری روانشناسی تهیه شده است.  امیدواریم که شما نیز با استفاده از این مجموعه بتوانید علاوه بر یادگیری صحیح، درصد مطلوبی در درس روانشناسی رشد کسب کنید و این امر نقشی در کسب رتبه مطلوبتان داشته باشد

مجموعه اول:

این مجموعه که ویراست دوم آن هم اکنون روی سایت قرار گرفته است شامل ویژگی های زیر است:

 • این مجموعه چرخه زندگی از کودکی تا پیری را شامل می شود. ۲۲ فصل در چهار بخش رشد شناختی، رشد هیجانی و اجتماعی، رشد جسمانی و مرگ و داغدیدگی طبقه بندی شده است و مجموعا ۲۲۲ صفحه است
 • شامل ۵۰۰ سوال کنکوری از آزمون های ارشد و دکتری سراسری، بهداشت و آزاد و همچنین ۲۵۰ تست تالیفی است که به شکل طبقه بندی شده در آخر هر فصل قرار گرفته و همراه با کلید پاسخ است.
 • منابود مورد استفاده به ترتیب عبارتند از:  کتاب روانشناسی رشد لورابرک (۲ جلد) ، روانشناسی ژنتیک دکتر منصور ، روانشناسی رشد حسن احدی.
 • این مجموعه از نظر پوشش مطالب منابع فوق کامل ترین مجموعه در دسترس شماست. با توجه به نوع سوالات کنکور ارشد روانشناسی در سال های اخیر سعی شده است که تمام مباحث و با جزئیاتی که ضروری بوده است ذکر شود. جداول لازم نیز در مجموعه قرار گرفته است.

مشاهده نمونه جلد ۱ مجموعه روانشناسی رشد

خرید جلد ۱ مجموعه روانشناسی رشد

مجموعه دوم:

این مجموعه که ویراست دوم آن هم اکنون روی سایت قرار گرفته است شامل ویژگی های زیر است:

 • این مجموعه شامل نظریه های رشد است که تمام نظریات این درس را به طور کامل پوشش می دهد و کامل ترین مجموعه در دسترس شماست.
 • مجموعه شامل ۲۸ فصل در ۲۴۴ صفحه است
 • منابع مورد استفاده عبارتند از:  روانشناسی ژنتیک دکتر منصور(دو جلد)، روانشناسی رشد کرین، بخش هایی از روانشناسی رشد برک (جلد اول)
 • این مجموعه شامل ۳۶۸ سوال از کنکورهای ارشد و دکتری سراسری و آزاد همراه با کلید پاسخ است.

نمونه جلد ۲ مجموعه روانشناسی رشد

خرید جلد ۲ مجموعه روانشناسی رشد

 

دوستانی که قبلا ویراست یک مجموعه رشد را تهیه کرده بودند جهت دریافت توضیحات برای تهیه ویراست دوم به ravanamooz@yahoo.com ایمیل بزنند و ایمیلی که قبلا با آن خرید کرده بودند را ذکر کنند

۱۵۱ پاسخ به "مجموعه روانشناسی رشد روان آموز"

 1. سلام.
  من قبلا ویراست اول این دو مجموعه رو خریدم و خوندمشون.
  حالا این ویراست جدید از نظر محتوا خیلی متفاوته؟
  لازمه که اینو هم بخرم و تطبیق بدم؟
  بجز تست و جدول اگه فرق چندانی نداره هزینه نکنم…

 2. و اینکه جلد دوم رو چه زمانی نسخه چاپی اون رو روی سایت میذارید؟

 3. سلام من میخوام مجموعه ی رشد رو بخرم . این مجموعه به صورت فایل pdfبرام ارسال میشه یااا به صورت کتاب ؟؟؟

  • سلام رشد یک به شکل پریننت شده در قطع A4 و فنرشده ارسال میشه. رشد دو فعلا فقط پی دی اف هست ولی طی هفته آتی اون هم پرینت میشه.

 4. سلام من میخوام مجموعه رشد روان اموز رو بگیرم میخوام ببینم فایله پی دی افش رو میدین یا کتابش رو میفرستین؟

  • سلام. مجموعه یک پرینت شده است میتونید موقع خرید نسخه چاپی رو انتخاب کنید. مجموعه دو فعلا فقط پی دی اف هست ولی تا یکی دو روز دیگه اونم پرینت شده اش آماده میشه.

 5. باعرض سلام و خسته نباشید من قبلا مجموعه رشد ۱و دو را قبل از بروز شدن خریداری کردم و شما جزوه ۱به روز شده را ارسال نمودید اگر ممکن است جزوه رشد دو را به همین ایمیل ارسال نمایید . با تشکر

  • سلام ایمیلی که با اون خرید کردین رو به ایمیل روان اموز بفرستید راهنمایی تون می کنند که چطور ویراست جدید رو بگیرید.

 6. سلام من امروز جلد اول رشد را خریدم پرینتش هم گرفتم خیلی عالی بود، میخواستم بگم اگه امکانش هست زودتر جلد دو رو بذارین ک تهیه کنم ،واینکه جلد دو رو بخریم تخفیف هم میدین چون قبلا زده بود خرید دوجلد باهم تخفیف شاملش میشه با تشکر

 7. سلام
  جلد ۲رشد رو کی میذارین رو سایت؟؟
  باتشکر

  • سلام احتمالا نیمه آذر یا نهایتا اخر آذر روی سایت میگزاریم. البته آماده است و فقط تست نداره. دوستانی که لازم دارند میتونند الان خرید کنند و ایمیل بزنن که ادیت جدید رو براشون بفرستیم هر موقع تست هاش حاضر شد تست ها رو جدا میفرستیم. ولی اگر عجله ندارید بهتر این هست که صبر کنید.

 8. سلام خانم دکتر.من دنبال کتابی هستم که کرین رو پوشش بده
  میشه جزوه دوم؟میشه بپرسم چند صفحه اس؟

  • سلام بله جزوه دوم هست که کرین و دو جلد ژنتیک رو کامل پوشش میده همراه با تست . چون هنوز کامل اماده نیست صفحاتش رو نمیتونم بگم. نیمه آذر یا نهایتا اخر آذر اماده میشه

 9. سلام. وقت بخیر.
  قبل از هر درخواستی بابت جزوات عالیتون کمال تشکر دارم بسیار کامله و منابع خونده شده رو عالی پوشش میده.. سوالی که دارم درباره نسخه چاپی هست. من فایل های جلد یک و دو رشد خریدم و دارم هردوشون میخونم اگه جلد دو بصورت چاپی بخوام هزینش چقدر میشه. مرسی….

 10. سلام
  جزوه ی رشد جلد اول و فیزیولوژی را حدود ۵ روز پیش خریداری کردم ، تا چه زمانی برام إرسال میشه ؟

  و اینکه خواستم واقعا تشکر کنم از جزوه های خوبتون مخصوصا برای من که نامرتبط هست رشته ی کارشناسیم
  کنار خوندن منابع اصلی واقعا کمکم می کنه

  یه سوال دیگه اینکه جلد دوم رشد زودتر از آذر منتشر نمیشه ؟ چون در کنکورهای آزمایشی کتاب کرین هست و می خواستم زودتر تهیه ش کنم

  و یه نکته ی دیگه اینکه من تمام جزوه ها رو خریداری کردم اما نمی دونستم که با خرید همه میشه تخفیف گرفت

  با تشکر

  • سلام من چک کردم بسته اتون رو زده وصول شد،…خوشحالم که مفید بوده………..جلد دوم آماده است کاملا مطالبش، فقط هنوز تست نداره و چاپی نیست. قصدمون این هست که طی این چند روز بذاریم روی سایت، هر کس لازم داشت میتونه پی دی اف تهیه کنه و تست ها رو هم یک ماه دیگه جدا براشون میفرستیم این افراد رو…..

 11. سلام وقت بخیر
  می خواستم بدونم زمان احتمالی آماده شدن جلد۲ مشخص شده ؟
  سپاسگزارم

  • سلام آماده است و فقط هنوز تست واردش نشده. احتمال زیاد آخر آبان آماده میشه، ولی حتما تا دو هفته اول آذر آماده است.

 12. ممنونم.مجموعه رشد ۱ ویراست جدیدش هست؟
  و مجموعه رشد۲ که مبحث نظریه هاست کی حاضر میشه؟چون به صورت چاپی میخوام، میخوام که اگه ممکنه همه رو باهم سفارش بدم که با پست ارسال کنید برام.

 13. سلام خانم دکتر

  امکانش هست که جزوه هایی که میخریم به صورت چاپی برامون ارسال بشه؟ من تو قسمت خرید چیزی ندیدم و تو یکی از کامنت هام خوندم که گفته بودید نشر دیجیتال هستید و چاپی ندارید، اما یک بار دیگه هم فرموده بودید اگر خواستید جزوه ها براتون ارسال میشن با پست. الان جزوه ها چاپی هستند یا خیر؟ تشکر

  • سلام مجموعه رشد یک و فیزیولوژی در حال حاضر به شکل پرینت شده هم براتون ارسال میشه. موقع خرید گزینه چاپی رو انتخاب می کنید.

 14. من جلد اول رشد لورا برک رو سفارش دادم و پرداختمم انجام دادم و تایید هم فرستاد.اما لینک دانلودی به ایمیلم نیومده.چیکار کنم؟

 15. با سلام خانم دکتر من تغییر رشته ای هستم سال پیش برا کنکور فقط جزوههای مدرسان شریف رو خوندم که فقط شبانه مجاز شدم والبته قبول هم نشدم حالا از الان میخوام دوباره شروع کنم میترسم وقت کم بیارم اگه فقط جزوه رشد روان اموز رو بخونم و منابع اصلی رو مطالعه نکنم میتونم رتبه خوب داشته باشم چون من فقط فقط میتونم دانشگاه شیراز ادامه تحصیل بدم

 16. سلام خانم دکتر،میخواستم بدونم جلد دوم کتاب رشد تا آخر شهریور آماده میشه؟؟

 17. سلام خسته نباشید من حدود ۱۲روز پیش جلد ۱ رشد رو از سایت خریداری کردم اما هنوز کتاب برای من فرستاده نشده لطفا پیگیری فرمایید

  • سلام با همین ایمیلی که اینجا وارد کردین خرید داشتین؟ چون من این ایمیل رو سرچ کردم خریدی با این ایمیل نداشتیم. لطفا اسم و ایمیلی که وارد کردین و شماره پرداختتون رو ارسال کنید به ایمیل ravanamooz@yahoo.com مشکلات خرید رو دوستان ایمیل کنید چون بین کامنت ها ممکنه دیده نشه.

 18. با سلام
  من داوطلب ارشد وزارت بهداشت هستم و با توجه ب اینکه منبع اصلی برای درس رشد لورا برک ؛آیا این جزوات ؛لورا برک را بخوبی پوشش داده؟و هر دو جلد باید خونده بشه ؟ یا فقط جلد اول
  چون در مطلب بالا برای معرفی جزوه دیدم ک فقط تو جلد ۱ جزوه لورا برک ب کار برده شده…
  تشکر

  • سلام. بله لورابرک رو هر دو جلد رو پوشش میده و سوالات بهداشت هم که از برک طرح شده بوده داخلش هست. میتونید نمونه اش رو ببینید.

 19. سلام خانم خجوی.من پارسال جزوه رشد یک لورا برک،دو لورابرک،دو جلد منصور و رشد کرین خانم بهزاد پور رو خریدم.الان این ها را بخونم کافیه یا باید مجموعه رو بخونم؟چون دوباره نمی خوام برای پرینت هزینه کنم.

  • سلام پیشنهاد ما به تهیه جزوه جدید هست از این جهت که کامل تر شده اند و تست ها هم اضافه شده که از خواندن کتب دیگه بی نیاز باشید. فعلا میتونید جلد یک رو پرینت بگیرید جلد دو هنوز آماده نیست. ایمیل بزنید تا شرایط ارسالش برای خریداران قبلی براتون ارسال بشه.

 20. سلام من میخواستم از برنامه ریزی شما برای کنکور دکتری امسال استفاده کنم ممکنه راهنمایی ام کنید؟

 21. سلام.خسته نباشید.خواستم بدونم مجموعه کامل رشدآماده شده ؟؟؟/قیلا خریده بودم .همراه فیزیوگرفته بودمش اونودریافت کردم ولی رشد روهنوزبلاتکلیفم.

  • سلام جلد یک رشد (چرخه زندگی) آماده است. فعلا همین رو تهیه کنید و شروع کنید بعدا فایل جلد دوم رو براتون خواهیم فرستاد.

 22. سلام .مجموعه رو الان خریداری کردم ولی لینک دانلود مجموعه در قسمت خرید های اخیر برام نیومد.

  • سلام خریدی برای این جزوه در سایت به اسم شما ثبت نشده. احتمالا خرید ناموفق بوده لطفا حسابتون رو چک کنید اگر هزینه کسر شده لطفا مشکل خرید رو ایمیل بفرمایید. دوستان مشکلات خرید رو در نظرات ننویسید ممکنه چک نشه….مجموعه درخواستی فیزیولوژی به اییملتون ارسال شد.

 23. سلام
  این نسخه جدید شامل نظریه های رشد کرین نیست؟
  اصلا رشد کرین جز منابع دکتری هست؟

 24. سلام
  میخواستم بپرسم ایا مجموعه دو رشد هم قصد ویرایشش رو دارین واگر دارین چه زمانی اماده میشود؟
  باتشکر

  • سلام بله در حال ویراست هست و کامل تر خواهد بود همراه با تست کنکوری و تالیفی….. چون قصدمون تهیه یک مجموعه کامل و خوب هست نمیتونم تاریخی بگم. امیدوارم نهایتا تا اخر مرداد روی سایت قرار بگیره

 25. با سلام، وقت بخیر، مجموعه رشد ویراست جدید چه زمانی کامل میشه؟

 26. سلام ممنون از راهنماییهاتون من از کجا میتونم دفترچه b سوالات ارشد رو پیدا کنم ؟ a و c رو دارم ولی مال من b بود که ندارم .

 27. باسلام.
  آیا در نمایشگاه کتاب غرفه ای وجود دارد که بتوانیم جزوات شما را از آنجا تهیه کنیم؟یا راه دیگری برای تهیه جزوات، صرفا کپی شده، وجود دارد؟ ممنون.

 28. سلام
  خانم دکتر یه پیشنهادی جسارتآ
  در مورد همه جزوه هاتون حتما لطفا منابع رودر یک پاراگراف درج بفرمائید اینطوری خیلی کمک کننده تر و در تصمیم گیری خیلی بهترهستش برای داوطلبین
  البته بنده فقط پیشنهاد کردم مطمئنم که شما بسیار داناتر و آگاهتر هستید و کار بلد ،
  لطفا در جزوه رشد حداقل بفرمائید که جزوه ها در هر بخش شامل کدوم منابع هستند

 29. سلام
  بنده دوبار برای خرید سوالات رشد لورابرک ۱و۲ پرداخت انجام دادم البتههر هیچ موردی برام لینکی فرستاده نشد
  لطفا من وراهنمایی بفرمائید که چطور هم هزینه و هم سوالات رادریافت کنم
  تشکر

 30. با سلام، اگه که خواسته باشیم تمام جزوات رو تهیه کنیم چند درصد تخفیف داره؟
  جزوات رشد، آمار، آسیب، شخصیت، فیزیولوژیک، بالینی، مرضی، کودکان استثنایی
  با تشکر

 31. سلام خانم دکتر من جزوه کامل رشد رو دانلود کردم ولی به مشکلی خوردم که هم نوشته ها تار هست که خواندن رو سخت میکنه

  و هم فایل ها به جای تایپ شده اسکن شده هست که نمیشه با برنامه مربوطه زیر مطالب خط کشبد یا هایلایت کرد.

  • سلام لطفا ایمیل بزنید در مورد مسایل خرید و جزوه و اینها.

   • سلام خانم خجوی عزیز..بنده دو روز پیش اقدام به خرید مجموعه دو روانشناسی رشد کردم موقعی که مبلغ رو پرداخت کردم یه وقفه کوچیک باعث شد که برام بزنه تراکنش ناموفق وهیچ گونه لینکی برای دانلود برام باز نشدو بنده دوباره اقدام به خرید کردم که برای بار دوم موفق امیزبود وتونستم مجموعه رو دانلودکنم..وقتی حسابم رو چک کردم دیدم مبلغ برای خریدی که برام تراکنش ناموفق زده بود کم شده ممنون میشم پیگیری کنین..بنده شماره پیگیری خریدناموفق و خرید موفق رو براتون میفرستم.شماره پیگیری:۶۸۸۵۱۵وشماره پیگیری :۶۵۵۶۱۹٫٫ممنون میشم پیگیری کنین.

 32. بله من واسه فیزیولوژی همین کارو دارم میکنم یعنی بالینیم همینطوره? میشه همزمان خوند?
  فضلا به ترتیب کتاب اصلیه?

  • سوال قبلیتون رو یادم نیست ولی حدس میزنم منظورتون تطبیق کتاب با خلاصه است. بله خلاصه بالینی خودم فصل به فصل فیرس هست میشه تطبیقی خوند و خلاصه رو کنارش چک کرد.

 33. سلام خانم خجوی اگه من فقط یه دور رشد لورا هر دوجلدو رو دوره کنم میتونم بعدش فقط از خلاصه شما استفاده کنم? کفایت میکنه? همچنین بالینی فیرس رو. ممنون از شما

  • سلام بله خلاصه ها برای دوره کفایت می کننند و البته برای کسی که وقت خوندن کتاب اصلی رو نداره که بخواد دوره کنه. بهترین حالتش این هست که همون موقع که فصلی رو میخونید از خلاصه هم همون روز بخونید اگر خودتون دوست داشتید چیزی اضافه کنید و بعد دیگه همون رو چند بار دوره کنید.

 34. باسلام
  در خصوص کتب دکتری سراسری روانشناسی تربیتی منابعی پیشنهاد می فرمایید
  باتشکر- احمدرضا

 35. سلام ببخشید من در مقطع کارشناسی روانشناسی عمومی به تازگی فارغ التحصیل شدم و امسال میخوام برای ارشد بخونم ولی بین انتخاب روانشناسی تربیتی و راهنمایی و مشاوره مردد موندم ، میشه منو راهنمایی کنین؟ کدوم یک از این رشته ها به نظر شما اینده بهتری دارن؟ راستش خودم به مشاوره علاقه دارم ولی خیلیا میگن چون رشته خودم روانشناسی بوده بهتره تو همین شاخه هم ادامه بدم چون مباحث مشاوره رو به صورت تخصصی نگذروندیم و ممکنه از این لحاظ وقت گیر باشن ، حالا به نظر شما با این شرایط شانسی برای قبولی در رشته مشاوره دارم یا خیر؟

  • سلام اینکه بگین روانشناسی خوندین و بهتره در روانشناسی تربیتی ادامه بدین خیلی ارتباطی به هم ندارند. درسته که در یک مجموعه قرار دارن اما شباهت زیادی ندارن که بگیم با مشاوره این شباهت وجود نداره. بهتره که به علاقه خودتون توجه کنید با توجه به اینکه دارین تغییر رشته میدین قطعا اگر علاقه مند نباشید مسیر بیهوده ای رو رفتین. بازار کار در صورتی که مهارت داشته باشین برای هر دو هست ولی اگر علاقه و مهارتی نباشه بازار کار هیچ رشته ای خوب نیست!

 36. با سلام مجدد
  ببخشید من کتاب رشد اولی شما را در همان روزهای اول تهیه کرده ام
  با مشاهده در سایت متوجه شدم که در حال حاضر برای رشد دو جلد خلاصه تهیه شده است
  با توجه به اینکه بنده جزوه ی رشد که مربوط به سال گذشته است و جزوه ی رشد خانم فریده… را هم که در سایت شما موجود بود ، تهیه کرده ام
  کدام یک از جزوات جدید رشد برای دکترا آزاد و سراسری ضروری است ؟

  موفق باشید.

  • سلام. شما الان خلاصه کدام کتاب ها رو دارید؟ لطفا ایمیل بزنید اونجا براتون توضیح بدم که چه خلاصه هایی رو میتونید جدا تهیه کنید که مجبور نشین مجدد کل مجموعه رو خریداری کنید. ravanamooz@yahoo.com

 37. سلام
  وقت بخیرمن هنوز درسم تمام نشده و میخوام امسال کنکور بدم.بهمین خاطر فرصت مطالعه ی کمتری دارم.میخواستم ببینم مجموعه ی شما رو بهمراه مدرسان بخونم کفایت میکنه؟
  متشکرم

 38. سلام من براتون میل زده بودم اما پاسخی دریافت نکردم خانم دکتر

  من کتاب هالجین رو دارم برای اسیب میخونم ایا لازمه کتاب دیگه ای رو هم بخونم؟

  ممنونم

  • سلام. ما با توجه به دو سال اخیر کتاب اسیب رو معرفی کردم که گنجی بوده. هالجین هم از امسال چاپ شده که طبق گذشته قطعا کتاب خوب و مهمی است. ولی ما بر اساس دو سال اخیر کتاب گنجی رو معرفی کردیم.

 39. مجموعه رشد را خریداری کردم صفحه قبل از دانلود بسته شد و امکان دسترسی مجدد بخش رو ندارم چکار باید بکنم

 40. سلام خانم دکتر.من دوجلد برک رو تقریبا خلاصه کردم.میخواستم بدونم میشه فقط جزوه کرین و ژنتیک روتهیه کنم؟قیمتش چطوره؟
  بعد کلا کتابای کرین و ژنتیک منصور خیلی,باهم تفاوت دارن؟
  باوجود جزوه شمانیازی هست رشدمدرسان تهیه کنم؟
  ممنون

  • سلام. بله میتونید فقط مجموعه رشد دو رو تهیه کنید. قیمتش هم روی لینک خرید مجموعه رشد دو کلیک کنید مشخص هست. بعضی نظریات کرین و ژنتیک مشترک هستند و بعضی نظریات هم خیر…رشد مدرسان رو برای تست زنی و جمع بندی معرفی کردیم.

 41. سلام.
  چرا نمیشه جزوه رشد دکتر پورحسین رو دانلود کرد؟ میشه به یمیلم بفرستید؟

 42. این کتاب هم بهترین کتاب برای جمع بندی رشد و مرور هست. واقعا ممنون از تلاش هاتون

 43. با سلام من یک فرهنگی از ارومیه هستم میخواستم برا ارشد روان شناسی تربیتی آماده بشوم اگه ممکنه اسامی منابع این رشته رو برام بفرستین ممنون میشم در ضمن کارشناسی آموزش ابتدایی دارم به نظرتون میتونم موفق بشم بیست سال هم سابقه دارم

  • سلام. منابع روانشناسی تربیتی در سایت هست. به بخش ارشد سراسری در فهرست بالای سایت مراجعه کنید. در باره باقی موارد میتونید از خانم پژمان فرد، رتبه یک تربیتی که مشاور سایت هستند مشاوره تلفنی بگیرید.

 44. سلام به نظر شما برای مرضی دکتری کتاب مدرسان شریف خوبه؟باید کتاب دیگه ای هم کنارش استفاده کرد؟

 45. با سلام و وقت بخیر

  می خواستم از حضورتون سوال کنم آیا مطالب این سه منبع منفک هستند؟ یعنی به صورت بخش بندی شده ست؟ میشه تشخیص داد کدام مطالب از کدام کتاب (لورا یا کرین یا ژنتیک) هستند؟ به عنوان مثال اگر کسی بخواد فقط لورا و کرین رو بخونه از این خلاصه می تونه مطالب این دو منبع رو جدا کنه؟

  • سلام. مجموعه یک از لورابرک استفاده کرده و بعضی نکات رو از ژنتیک گذاشته که فقط از یک فصل ژنتیک هست. بنابراین مجموعه یک مشخص هست. مجموعه دو نظریه هایی که هم در کرین و هم ژنتیک بوده رو تلفیق کرده و نظریاتی که در هر کتاب جدا بوده رو هم جدا نوشته. مجموعه دو بیشتر تلفیقی هست. اگر بخواید میتونید جداگانه اش رو از طریق ایمیل دریافت کنید

 46. سلام
  آیا مجموعه کلی مجموعه یک و دو را کامل در بر میگیرد آخه قیمت کلی۵۰۰۰۰وقیمت ۱و۲روی هم ۶۵۰۰۰است؟

 47. سلام
  وقت بخیر

  میشه لطفا بفرمایید کلا این مجموعه رشد چند صفحه ست؟

 48. باسلام
  فارغ التحصیل رشته تکنولوزی اموزشی هستم، قصد شرکت در ارشد روانشناسی بالینی رو دارم اما فرصتم زیاد نیست برای خواندن تمام منابع، اگر خلاصه منابع را بخوانم کافیست؟

  • سلام. خلاصه کتاب ها خیلی از مطالب رو پوشش میدن اما قطعا همه اش رو شامل نمیشن. برای کسی که فرصت کمی داره بله گزینه خوبیه که به دوره کردن هم برسین. میدونید که نمیشه گفت کافی هستند و به رتبه مد نظر شما هم بستگی داره. لطفا بخش شروع اصولی کنکور ۹۴ رو در سایت بخونید کمکتون میکنه. برای رشد و بالینی میتونید از مجموعه ما استفاده کنید و خلاصه کتاب های موسسات که در قسمت منابع توضیح دادیم.

 49. سلام.
  ببخشید خلاصه بالینی فیرس رو هم دارید؟ کلا خلاصه هاتون چی هستن؟ ممنون

  • مجموعه روانشناسی بالینی ما نمونه سوالات تالیفی از بالینی فیرس هست که همراه با اون هر مبحث همراه با سوالاتش نوشته شده. به زودی قرار میدیم طی روزهای اتی چون در حال اپدیت هست.

 50. سلام خانم خجوی
  من قبلا ژنتیک و جلد۱لورا برک رو از سایت گرفتم.
  الان در مجموعه رشد کدوم کتابها اضافه شده و آیا من می تونم جداگانه تهیه کنم؟

  • سلام بله مباحث رشد کرین و لورابرک دو اضافه شده. ژنتیک با کرین تلفیق شده است/ اگر تا به الان زنتیک رو نخوندید این تلفیق جدید رو بخونید.با این حال من جداش رو هم میفرستم. برای تهیه مباحث جدید لطفا ایمیل بزنید ravanamooz@yahoo.com

 51. سلام روزه نمازاتون قبول
  من جزوه رشد + امار+ اسیب (گنجی ) رو میخوام . امکانش هست برام ارسال کنید ؟ هزینه اش چقد میشه ؟
  این جزوه رشد شما تمام نظریه ها رو پوشش میده ؟
  من واسه روش تحقیق کتاب پوران پژوهش رو دارم به نظرتون کافیه ؟

  • سلام ما برای اسیب گنجی و امار خلاصه نداریم. برای رشد همونطور که گفته شده از همه منابع لورابرک، کرین و ژنتیک استفاده شده، خلاصه کتاب تکی نیست و همه مطالب رو پوشش میده. برای امار و روش تحقیق کتاب مدرسان مناسبه.

 52. سلام خسته نباشید
  من قصد خرید خلاصه های کتابها و جزوات شما رو دارم. نتونستم اون قسمت خرید رو پیدا کنم ممنون اگر بفرمائید از چه طریقی میشه تهیه کرد همش رو چون من خلاصه کتاب دادستان رو میخوام و بقیه رو واسه دکتری . ممنون

 53. سلام خانم خجوی عزیز
  وقت به خیر
  آیا میشه از جزواتتون برای کنکور سال آینده استفاده کرد یا باید با توجه به تغییرات رخ داده ، جزوات هم تغییر کنند ؟
  چه زمانی میتونم ازتون بخرمشون؟
  ممنونم

 54. سلام قیمت جزوه ها یکمی زیاده امکانش نیست تغییر کنه؟

 55. با سلام
  شماره مربوط به اخبار روانشناسی در وایبر رو سیو کردم اما ظاهرا فعال نیست !
  درسته؟

 56. با سلام و وقت بخیر
  برای دریافت مجموعه رشد و مرضی از طریق آنلاین متاسفانه باز هم نمیشه پرداخت کرد بنابراین مبلغ موردنظر پنجاه هزارتومان را فردا صبح کارت به کارت کنم امکان ارسالش برای شما هست؟ و اینکه سوالات کنکورهای اخیردکتری البته به همراه پاسخ تشریحی از چه طریق می تونم تهیه کنم، آیا انتشاراتی هست که هم سوالات ارشد و هم دکتری به همراه پاسخ تشریحی به صورت کتاب موجود باشه؟
  همچنین خلاصه لورابرگ جلد دوم چه زمانی در سایت قرار می گیره؟
  با تشکر

  • سلام. یعنی قبلا هم امتحان کردید انجام نشده؟ دوستان دارند خرید می کنند و مشکلی نیست. در هر حال بله میتونید کارت به کارت کنید و شماره پیگیری پرداخت رو ایمیل کنید. پاسخ تشریحی دکتری رو تا آخر بهمن ماه انشالا در سایت خواهم گذاشت همونطور که در سایت گفتم نمیتونم عجله کنم. بله کتاب هایی هست اما من تاییدشون نمیکنم که بخوام در سایت معرفی کنم چون پاسخ های تشریحی شون رو خیلی قبول ندارم شما بخواهید تهیه کنید میتونید از هر مغازه ای که کتاب کنکوری داره سوال کنید. برای ارشد که همین موسسات مدرسان و .. هستید که میتونید کتاب های به اسم مجموعه سوالات چند سال اخیرشون رو تهیه کنید. برای جلد دو نمیتونم قولی بدم و زمانی مشخص کنم.

 57. سلام گلم خسته نباشید.لطفا بهم بگین برای ارشدبالینی وزارت بهداشت خوندن و خرید همه منابع برام مقدور نیست.آیا مطالعه کتابهای مدزسان کافیه؟اگرنه کدوم کتاب وزارت رو بخرم که مهمتره؟ مرسی

  • سلام برای منابعی که با سراسری اشتراک دارند میتونید از خلاصه موسسات استفاده کنید ولی این خلاصه ها برای وزارت بهداشت نوشته نشدند و توصیه میشه منابعی که خودشون معرفی کردند رو بخونید.

 58. سلام
  من مبلغ ۴۰۰۰۰تومام با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۳۶۱۳۴۹۰۲امورخ ۵ دی ماه به صورت نلاین پرداخت کردم جهت خلاصه ژنتیک و مرضی ولی هنوز خبری نشده است

  • سلام. چک کردم وضعیت خرید اگر کامل شده باشد در سایت جلوی رسید شما کلمه کامل نوشته می شود. و اگر ناموفق بوده باشد یا کامل نباشد جلوی آن کلمه ناموفق یا در انتظار نوشته می شود. وضعیت خرید شما “در انتظار” نوشته شده است و پولی به حساب سایت واریز نشده است. لطفا حساب خود را چک کنید و ببنیید کسر شده است یا خیر.
   همچنین قبل از خرید شیوه خرید را مطالعه کنید. همانطور که نوشته شده است به محض خرید لینک دانلود برای شما باز می شود و دانلود می کنید. فایلی برای شما ارسال نمی شود.

 59. با سلام و خسته نباشید من برای خرید خلاصه کتاب روانشناسی ژنتیک مبلغ مربوطه رو پرداخت کردم و در صورت نیاز مدرک هم ارایه می دهم ولی هنوز این خلاصه یا لینکش به ایمیل من فرستاده نشده، لطفا بررسی بفرمایید.
  در ضمن سایت شما شماره تماس و یا حتی ایمیلی برای ارتباط برقرار کردن نداره یا من ندیدم. ممنون میشم پیگیری کنید.
  منتظر پاسخ شما هستم

  • سلام صورت حساب پرداخت ها ۲۴ ساعت پس از پرداخت به حساب من واریز میشه و همانوطور که در فوق ذکر شده جزوه حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد به دست شما میرسه. خلاصه کتاب به ایمیل شما ارسال شد.
   همچنین ایمیل سایت در همین صفحه پایین جدول ذکر شده که البته شما نیازی به اون ندارید. شماره تماس هم برای کسانی که هزینه مشاوره رو پرداخت می کنند ارسال میشه تا بتونند تماس بگیرند. برای خرید جزوه نیازی به تماس نیست. موفق باشید.

 60. آزمون کارشناسی ارشدویژه شاغلین که ظاهرادرتیرماه ثبت نام می کنند،درسایت سازمان سنجش آمده…

 61. باسلام وعرض خسته نباشید.وتشکرازلطف شما….متأسفانه بدرستی متوجه منظورشمانشدم.خواهش می کنم کمی روشنتربه اهم منابع وجزوات اشاره بفرمایید.آیامقصودتان مدرسان شریف است؟وادامه توضیح حضرتعالی مربوط به همان منبع است؟مجددا عرض می کنم برای فرصتی کوتاه مطالعه چه کتاب یاجزوه ای رابرای ارشدروانشناسی بالینی توصیه می فرمایید؟چه برای بهمن ماه(سراسری)وچه آزمون شاغلین؟

  • برای سراسری بهمن ماه نمی رسید کامل کتابی رو بخونید بهتره مباحث مهم پرتکرار رو از مدرسان شریف بخونید. ازمون شاغلین چی هست اطلاعی ندارم.

 62. باتقدیم سلام وتشکرازپاسخ سریع شما.درصورتی که لطف نموده ومرادرخصوص منابع وجزواتی که دراین فرصت کوتاه به من کمک کندونحوه تهیه آنها،راهنمایی بفرماییدسپاسگزارخواهم شد

  • سلام. سوال قبلی تون خاطرم نیست خلاصه کتاب های مدرسان میتونن کمک کنند اگر برای سراسری سوال کرده بودید فقط مباحث اصلی پرتکرار در تحلیل ازمون رو بخونید.

 63. سلام خانم دکتر
  می خواستم نظرتون رو راجع به روانشناسی رشد پاپالیا بدونم برای دکتری امسال ممکنه از اون سوال بدن؟
  در ضمن اگر به جای آسیب شناسی گنجی خود DSM5 ترجمه سیدمحمدی رو بخونیم کفایت میکنه؟

  • سلام. کتاب مذکور رو نمیشناسم و جزو اولویت هاتون نیست. در کنکور ارشد تنها از ملاک ها سوال نیومده بود از متن کتاب گنجی هم سوال بود. با این حال اگر فرصت ندارید میتونید فقط ملاک ها رو بخونید. برای دکتری فقط پیش بینی میکنیم چیزی مشخص نیست

 64. سلام و خسته نباشید
  صبا مومنی هستم
  بله دریافت کردم ممنون از بابت جزوه ها
  نظرتون در مورد خواندن dsm 5 برای کنکور دکتری امسال چیه میتونیم طبقات و تشخیص ها رو از این کتاب و بقیه مسائل اسیب شناسی رو از خلاصه شما بخونیم

  • بله احتمالش هست که سوال مطرح بشه. میتونید کتاب اقای گنجی رو بخونید و خلاصه دادستان رو هم مخصوصا بخش اول رو بخونید.

 65. باسلام یک فرهنگی هستم بارشته مشاوره برای ارشددررشته بالینی کودک ثبت نام کردم که می دانم فرصتم بسیاراندک است…آیابه نظرشمامی توانم امیدی به قبولی داشته باشم؟آیاممکن است دراین خصوص به من کمک کنید.باسپاس

  • با توجه به ظرفیت پایین بالینی کودک کار سختی است. غیرانتفاعی علم و فرهنگ رو میتونید با اطمینان بیشتری بگید ولی شهید بهشتی و تبریز سخت هستند با توجه به اینکه تازه شروع کردید. فعلا مطالعه کنید و تمرکزتون رو از روی بالینی کودک بردارید. رتبه که آمد به این موارد فکر خواهیم کرد.

  • سلام. یک ایمیل بزنید تا براتون توضیح بدم

   • سلام زینب خانم. براتون ایمیل زدم.

    راستی زینب جان من کارهای پژوهشی انجام میدم و ساکن شیراز هستم. به لحاظ آماری خیلی قوی هستم. میتونید راهنماییم کنید کجا دنبال کار بگردم؟
    ممنون و متشکر

    • سلام. چه ایمیلی در چه زمینه ای؟؟ ایمیلی برام نیومده. نه متاسفانه طلاعی برای کار ندارم میتونید برای کارهای اماری مقالات و پایان نامه ها اقدام کنید و با این موسسات همکاری کنید

 66. سلام دوباره و عرض خسته نباشید
  آدرس ایمیل من همینه ۵۸momeni@gmail.com
  یه ایمیل زدم به no-reply@ravanamooz.ir نمی دونم آدرسی که ایمیل زدم درست بوده یا نه؟

 67. سلام خانم دکتر
  شاید مسخره به نظر برسه ولی فکر نمی کنم دور از ذهن باشه… من متاهلم و دو تا بچه دارم ۸ ساله و ۲ ساله. شاید بگید که همون بهتر که درس نخونم به بچه هام برسم ولی بالاخره عشق روانشناسی منو تا اینجا کشیده که ارشد بالینی رو با تمام سختی ها ( بچه داری و …) گرفتم
  تقاضام اینه که آیا می تونید …..

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وبسایت متعلق به موسسه روان آموز است.

منوهای نصب در پنل مدیریت

X