مجموعه روانشناسی رشد روان آموز

مجموعه روانشناسی رشد روان آموز با استفاده از همه منابع اصلی کنکور ارشد روانشناسی بالینی ارشد و دکتری در کنکورهای سراسری، بهداشت و آزاد گردآوری شده است.

در مجموعه روانشناسی رشد روان آموز ،  رشد در چرخه زندگی در مجموعه اول و نظریات رشد در مجموعه دوم به شکل کامل و جامع با استفاده از پنج منبع اصلی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی جمع آوری شده است. این مجموعه می تواند در مطالعه مباحث مهم کنکوری شما را یاری کند. از آنجا که توصیه ما همواره این بوده است که تا جایی که امکان دارد حداقل در مطالعه اول کتاب اصلی را مطالعه کنید تا با توضیحات و مثال ها بیشتر آشنا شوید، می توانید فصول مجموعه را با کتاب اصلی تطبیق داده و سپس برای دوره ها  از این مجموعه استفاده کنید. نهایتا برای مباحثی که فرصت خواندن منبع اصلی آن را ندارید به این مجموعه اکتفا کنید و مطمئن باشید  تمام مباحث مهم به شکل کاملا قابل فهم ذکر شده است. این مجموعه توسط زینب خجوی، مدرس درس روانشناسی رشد، رتبه ۲ دکتری روانشناسی و رتبه ۶  ارشد روانشناسی بالینی تهیه شده است. همچنین از خانم بهزادپور، رتبه ۹ دکتری روانشناسی که در استخراج مطالب نظریات رشد  ما را یاری دادند سپاس گزاریم.  امیدواریم که شما نیز با استفاده از این مجموعه بتوانید درصد مطلوبی در درس روانشناسی رشد کسب کنید و این امر نقشی در کسب رتبه مطلوبتان داشته باشد. 

طی چند روز آینده پستی مبنی بر اینکه بیش از ۹۵ درصد از سوالات سال های اخیر را می توانید مستقیما از این مجموعه پاسخ دهید ارایه خواهیم کرد.

خرید آنلاین کتاب روانشناسی رشد

قبلا برخی مباحث رو در سایت داشتیم و دوستان تهیه کردند. با توجه به اینکه مجموعه جدید تلفیقی از مباحث قبلی و جدید است، کسانی که قبلا از سایت خرید داشته اند می توانند مباحث جدید را جداگانه خریداری کنند. برای این مورد، لطفا از طریق ایمیل در ارتباط باشید

Ravanamooz@yahoo.com

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورابرک

خلاصه کتاب روانشناسی ژنتیک

خلاصه کتاب روانشناسی کرین

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x