مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک نشر روان آموز

مقدمه مولف:

از زمانی که خواندن کنکور ارشد را شروع کردم جای خالی یک مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک را احساس کردم. من با روش خودم با این درس سخت و فرارکنار آمدم که نتیجه آن بالاترین درصد روانشناسی فیزیولوژیک در این سالها، یعنی بالای ۹۵ درصد بود. این قضیه در سال هایی که به داوطلبان ارشد مشاوره می دادم ادامه پیدا کرد و حتی بیشتر ذهنم را مشغول کرد. درسی که می توان درصد بالایی در آن کسب کرد جزو درس هایی شده که داوطلبان از آن فرار می کنند. مجموعه هایی نیز در بازار دیده بودم اما متاسفانه این مجموعه ها کامل نیستند و امسال نمی توانستید به سوالات جزئی طراحان با آنها پاسخ دهید. اما اغلب مشاوران به کتاب های قبلی اکتفا می کنند که احتمالا به دلیل عدم آگاهی از محتوای دقیق آنها و عدم صرف وقت برای تطبیق آنها با سوالات سال اخیر است. دلایل غیرآکادمیک دیگر نیز در این امر دخیل است که نمی خواهم اینجا به آنها اشاره کنم. البته این دست کتاب ها برای یک درصد پایین کافی است اما اگر بخواهید درصد مطلوبی کسب کنید شما را یاری نخواهند کرد. برخی کتب نیز همه تست های سال های گذشته را وارد نکرده اند، و بعضا اشتباهات فاحشی دارند. سال پیش مجموعه ای تهیه کردم که همانطور که در بخش پاسخ تشریحی سوالات دیدید، تمام سوالات کنکور امسال را پوشش می داد اما همواره  به دنبال ویرایش و بهبود آن بودم. امسال سعی کردم مجموعه ای در اختیارتان بگذارم که بتوانید آسان تر مطالب را فرا بگیرید.  امیدوارم که این مجموعه شما را در درجه اول در یادگیری مباحث شیرین درس روانشناسی فیزیولوژیک و پس از آن در کسب درصد مطلوبتان یاری کند و قدمی برای نزدیک تر شدن شما به هدفتان باشد.

هیچ مجموعه ای بی نیاز از نظر خوانندگان آن نیست. مثل همیشه مشتاقانه منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود مجموعه هستم و همواره از این نظرات جهت ویرایش مجموعه بهره برده ام.

زینب خجوی، رتبه ۲ دکتری روانشناسی و رتبه ۶ ارشد روانشناسی بالینی – راه ارتباطی: ravanamooz@yahoo.com

ویژگی های مجموعه:

 • این مجموعه تلفیقی از سه منبع اصلی درس روانشناسی فیزیولوژیک است که به ترتیب شامل کتاب روانشناسی فیزیولوژیک دکتر خداپناهی، دکتر معظمی و دکتر روحانی است. این منابع در انتهای کتاب ذکر شده اند. همچنین در بعضی موارد لازم از کتاب نورسایکولوژی و سایکوفیزیولوژی دکتر خداپناهی کمک گرفته ام.
 • این مجموعه مطالب را به شکل کامل اما با زبان روان تر و استفاده از عکس و توضیحات کامل ارایه کرده است.
 • مطالب در پاراگراف ها و خطوط مجزا ارایه شده است تا مطالعه برای داوطلب آسان تر باشد چرا که دیده شده است مشخص کردن مطالب اساسی در این درس یکی از مشکلات داوطلبان است. همچنین در انتهای هر فصل یک بخش به نام “مروری بر نکات فصل” قرار دارد که مهم ترین نکات فصل را گوشزد می کند و یک خلاصه از فصل ارایه می کند.
 • در انتهای هر فصل سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال های گذشته همراه با کلید پاسخ به شکل طبقه بندی شده قرار گرفته است. پاسخ تمام این سوالات در متن مجموعه مستقیما وجود دارد که نشان دهنده کامل و کافی بودن این مجموعه برای پاسخ به تمام سوالات درس روانشناسی فیزیولوژیک است. همچنین تست های تالیفی به آخر فصل اضافه شده است که برای مرور و ارزیابی خودتان بسیار مفید خواهد بود.
 • مجموعه شامل ۲۳ فصل در ۳۰۰ صفحه است که عناوین آن به شرح زیر است:

تعریف روانشناسی فیزیولوژیک – روش های تحقیق در روانشناسی فیزیولوژیک – ساختار و کارکرد سلول های عصبی – دستگاه عصبی مرکزی – پتانسیل غشا و انتقال آن بین نورون ها- ساختار دستگاه عصبی- قشر جدید مغز- کارکرد و آسیب لوب های قشر مغز – مخچه، ساقه مغز و نخاع – ساختارهای زیرقشری – دستگاه عصبی محیطی  و خودکار- پیک های شیمیایی (انتقال دهنده ها و هورمون ها) – دستگاه حرکتی – دستگاه دیداری – دستگاه شنوایی و تعادل – حس شیمیایی (چشایی و بویایی) – حس تنی احشایی – چرخه های شبانه روزی – تکلم – دقت و هشیاری – یادگیری و حافظه – انگیزش – هیجان – بیماری های روانی و مغ

برای مشاهده نمونه مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک روان آموز، از یکی از مهم ترین فصول این درس، اینجا کلیک کنید

برای خرید مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک نشر روان آموز اینجا کلیک کنید

دوستانی که قبلا مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک(ویراست اول) را تهیه کرده بودند و قصد تهیه ویراست جدید را دارند نام و ایمیلی که قبلا با آن خرید کرده بودند را به ایمیل زیر ارسال کنند تا توضیحات لازم برایشان ارسال شود: ravanamooz@yahoo.com

 

۱۰۷ پاسخ به "مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک نشر روان آموز"

 1. سلام
  این جزوه مطالب انگیزش و هیجان رو هم پوشش داده؟

 2. سلام،وقتتون به خیر
  میخواستم بپرسم جزوه ی فیزیولوژیک روان آموز، کتاب انگیزش و هیجان،خداپناهی رو هم پوشش میده؟یا فقط شامل روانشناسی فیزیولوژیک خداپناهی هست؟یعنی با خوندن این جزوه لازم به خوندن انگیزش و هیجان به صورت جداگانه نیست؟

 3. با عرض سلام. میخواستم بدونم این جزوه رو برای آزمون دکتری امسال پیشنهاد میکنید؟

 4. علی احمدیان8 مهر, 1395 از 05:21پاسخ

  با سلام
  من میخواستم کتاب فیزیولوژی رو برای کنکور دکتری خریداری کنم فق میخواستم ببینم بصورت کتاب هست یا پی دی اف یا هردوش برامون ارسال میشه؟؟

  • سلام هر دو هست پی دی اف و چاپ شده. موقع خرید انتخاب می کنید کدوم رو میخواید. البته وقتی چاپ شده می خرید، پی دی اف هم براتون ارسال میشه.

 5. ببخشید این کتاب فیزیولوژیک واسه کنکور دکتری هم مناسبه؟؟

  • سلام چون این درس جدید هست در دکتری، نمیشه پیش بینی کرد. اما چون اینن مجموعه از سه کتاب اصلی این درس تهیه شده پیشنهادش کردیم. خداپناهی، معظمی و روحانی.

 6. سلام من این کتاب را از نوع الکتریکی اش خرید کردم و هنوز ایمیل بدستم نرسیده اگر بخواهم این خرید را به نسخه چاپی تغغیر دهم چکار باید کنم ؟؟؟؟؟

  • سلام، شاید ایمیلتون رو اشتباه موقع خرید وارد کردین چون مشکل اکثر دوستان به این دلیله..برای نسخه چاپی ادرستون رو ایمیل کنید به ravanamooz@yahoo.com تا هزینه محاسبه و تفاوتش رو واریز بفرمایید تا همکاران براتون ارسال کنند

 7. سلام.وقتتون بخیر.من کتاب امار هردوجلدش.رشد جلد اول وفیزیولوزیک خرید کردم.هزینه اشونم از حسابم کم شده.ولی فقط امار برام ایمیل شده.لطفا بگید چیکار کنم

  • سلام من چک کردم شما ایمیلتون رو موقع خرید اشتباه وارد کردین (ایمیلی که اینجا وارد کردین فک کنم درست هست). مجموعه ها براتون ایمیل شد به این آدرسی که اینجا وارد کردین..دوستان مجدد عرض میکنم مشکلات خرید رو در کامنت ها ننویسید ممکنه چک نشه. ایمیل کنید لطفا

 8. سلام.من کتاب روانشناسی فیزیولوزیک.ورشد جلداول.وامارتوصیفی واستنباطی.ولی نیومدن/چرا

 9. سلام خانم خجوی. من روانشناسی بالینی دانشگاه تهرانم. میتونم نسخه چاپی این کتاب رو تو دانشکده ازتون بگیرم تا هزینه ارسال ندم؟

 10. سلام. من کتاب رو ۱۶ شهریور سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده . ایمیلی هم مبنی بر اشکال از شما دریافت نکردم . چیکار کنم ؟

 11. سلام خانم خجوی عزیز،من هم این کتاب رو به صورت الکترونیکی خریداری کردم،ولی لینک دانلودی وجود نداشت،ممنون میشم اگه برام ارسال کنید،با تشکر از سایت خوب شما

 12. سلام
  من این کتاب رو خریدم ولی به ایملم توی هرز نامه فقط پیام مبنی بر خرید ارسال شده و هیچ لینگ دانلودی وجود ندارد چیکار کنم
  دیشب سساعت۱۲٫۳۰ خریدم.نوشته حسلب کاربری شما.ولی لینگ دانلود ارسال نشده.من نسخه الکترونیکی فیزیولوزی رو خریدم۲۵ت.من هم ریختم ولی الان هیچی؟؟؟

  ۴۱۱۳۳۹۶۶۰۴۹ شماره رسید پرداختم
  سریع ارسال کنید ممنون

 13. سلام.
  من سیستم برای مطالعه ندارم.
  چاپی میخوام؟?
  نمیشه؟
  چنده قیمتش؟

 14. سلام خانم خجوی.این مجموعه کامل هست؟میتونم به جان خداپناهی ,این مجموعه رو چند بار بخونم و درصد بالای ۶۰ بیارم؟

  • سلام بله از نظر خودم کامل هست و تمام سوالات سال های پیش رو هم پوشش میده ولی کسی نمیتونه درصد رو برای شما تضمین کنه چون به مطالعه شما بستگی داره. بازم نمونه روی سایت هست میتونید خودتون ملاحظه کنید

   • اوکی.من میخواستم کتاب خداپناهی رو بگیرم ولی شنیدم سخته خوندنش و جزوه شما روان تره.ممنون

 15. سلام خسته نباشید
  تاریخ ۲۴ مرداد،جزوه فیزیولوژیک رو بصورت اینترنتی خریدم ولی هنوز لینکش برام فرستاده نشد

 16. سلام. وقتتون بخیر.
  ببخشید من دیروز کتاب رو پستی خریدم. نوشته شده فایل الکترونیک هم ایمیل میشه، ولی ایمیلی به دست من نرسیده!
  چقدر طول می کشه تا کتاب به دستم برسه؟

 17. باعرض سلام وخسته نباشید آیا این کتاب در کتابفروشی ها قابل تهیه است به دلیل کاهش هزینه پست میشود آن را از کتاب فروشی تهیه کرد؟

 18. سلام ببخشید من ۱۴ تیر ماه این کتاب خریداری وسفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده لطفا بررسی کنید

 19. سلام خانم دکتر خجوی عزیز جزوه فیزیولوژیک من هم به دستم نرسیده.با همین ایمیل سری قبل خریدم

 20. سلام .من این مجموعه رو ویراست اولشو خریدم.
  هزینشو دوباره باید پرداخت کنم؟
  ممنون

  • سلام خیر در انتهای متن توضیح داده شده که برای تهیه ویراست جدید چکار کنید. یک ایمیل بزنید و ایمیلی که باهاش خرید کرده بودید رو ذکر کنید.

 21. سلام. وقتتون به خیر. من همه ی اطلاعات رو وارد می کنم اما موقع تسویه حساب ب مشکل میخورم و صفحه برام باز نمیشه و سفارشم ثبت نمیشه

 22. سلام.خسته نباشید والاازبس ایمیل دادم جوابی هم ندیدم خسته شدم بخدا .پس کی جوابمومیدین جزوه فیزیو دستم می رسه ؟؟؟؟

  • سلام. امروز به همه ایمیل های در این زمینه جواب دادم. این ایمیل بینش نبود. با ایمیل دیگه ای بوده؟ اگر به دستتون نرسیده جوابی هنوز، لطفا مجدد ایمیل کنید.
   ایمیل هم این هست اشتباها ایمیل نداده باشید: ravanamooz@yahoo.com

 23. سلام فقط خواستم بگویم من همیشه از این درس فرار می کردم ولی با این مجموعه که واقعا روان و کامل است به آن علاقه مند هم شدم.واقعا از نویسنده محترم ممنونم.

 24. سلام.خسته نباشید باتشکرازشما.جزوه فیزیولوژیک شکرخدااماده شده خواستم بدونم چه جورتهیه ش کنیم؟؟؟؟؟من قبلا خریده بودم همراه مجموعه کامل رشد؟؟؟

 25. سلام خانم خجوی
  برای نحوه دریافت ویراست جدید روانشناسی فیزیولوژیک که قبلا خریداری کرده بودم بهتون ایمیل زدم انگار بدستتون نرسیده میشه لطف کنید توضیح بدید چطور میشه ویرایش جدید رو میشه تهیه کرد ممنون

 26. باخبر شدم که مجموعه فیزیولوژی در مرحله چاب هست خواستم خسته نباشیدی عرض کنم وبپرسم اینکه فرمودین در حال چاب هست یعنی به صورت جزوه ارسال میشه یا نه؟؟؟واینکه هزینه اش تغیر کرده؟؟؟

 27. هانیه روزبهانی2 اردیبهشت, 1395 از 17:37پاسخ

  سلام و وقت به خیر. من چند دقیقه پیش جزوه رواشناسی فیزیولوژیک رو خریداری کردم ولی به صفحه اصلی برنگشت و فایلی برای دانلود برای من نیومد. باید چه کار کنم؟
  هانیه روزبهانی

 28. متشکرم از جوابتون …….

 29. سلام. من همین مجموعه ی روانشناسی فیزیولوژیک رو خریداری و دانلود کردم. در صفحه ی ۱۰ این جزوه نوشته شده که امواج مغزی از ۶ تا ۳۰ سالگی آلفا و بتا و ۳۰ سالگی به بعد فقط آلفا و بتا . آیا این عبارت درسته ؟ اگر امواج مغزی از ۶تا ۳۰ سالگی و از ۳۰ سالگی به بعد, عین همدیگه هستن , پس چرا در دو دسته ی جدا ذکر شده اند؟ در کل , امکان اشتباه مفهومی در این جزوه هست یا صحت و دقت مطالب این جزوه کاملا کنترل و بررسی شده اند ؟

  • سلام. در جزوه درست ذکر شده… متن کتاب رو براتون مینویسم (البته جدول هست در کتاب): بیشترین امواج در سنین مختلف: کمتر از یک سالگی: دلتا – یک تا دو سالگی: دلتا و تتا – دو تا شش سالگی: تتا – شش تا سی سالگی: آلفا و بتا – سی سال به بالا: فقط آلفا و بتا………………همچنین بابت سوالی که پرسیدین در تمام جزوات نهایت دقت انجام شده که متن کتاب رعایت بشه، با این حال اگر اشتباه تایپی مهم باشه، یا اشتباهی در کلمه ای رخ داده باشه به دلیل بی دقتی که اجتناب ناپذیره، به دوستانی که خریدند و ایمیلشون در سایت موجود هست ایمیل زده میشه که خداروشکر تا به الان چیز خاصی نبوده.

   • سلام.خانم خجوی عزیز..امیدوارم سلامت باشید…یه سوال داشتم ایا امکانش هس با خوندن دقیق مجموعه های شما رتبه دلخواهموبدست بیارم؟چون من شاغل هستم تقریبا وقت نمیکنم به منابع اصلی برسم..ممنون میشم جوابمو بدین…

    • سلام همه چیز به منبع نیست و قطعا من نمیتونم به شما چنین اطمینانی بدم. فقط میتونم بگم سعی کردم که تمام نکات رو حتی بیشتر داخل مجموعه هایی که خودم نوشتم بیارم و چون متن روان و حجم کمی دارن با شرایط شما تناسب دارن که بتونید بیشتر دوره کنید. با این حال همیشه تاکید کردم که اگر فرصت دارید منبع اصلی بخونید که دانش منسجم تری داشته باشید.

 30. سلام . خدا قوت .
  ویرایش جدید مجموعه ی روانشناسی فیزیولوژیکتون چه زمانی آماده میشه تا منتظر باشیم و ویرایش جدید و اصلاح شده ی این مجموعه رو خریداری کنیم ؟

  • سلام همین رو خریداری کنید کامل هست. ادیت هم اگر بشه احتمالا مشکلات تایپی هست و جزئی است که برای کسانی که خریداری کردند ارسال میشه اگر مشکلی باشه. ادیتی جز این نیست.

 31. سلام خانم دکتر.خسته نباشید
  عذرمیخوام اسامی اعصاب مغزی و وظایف ویزگی هاشون مهمه؟! یعنی باید حفظ باشم؟

  مرسی از راهنمایی هاتون

 32. سلام خانم دکتر گرامی.من درحال خوندن مجموعه خوب شماهستم وواقعا ازتون بابت این مجموعه روان ممنونم.یه سوال دارم درفصل چهارسوالات ۱۳/۱۴/۱۱/۵ پاسخ درست رو ازخوداین فصل پیدانکردم.مربوط به فصول دیگه س؟

  بازهم مرسی;-)

  • سلام احتمالا مربوط به فصل دیگه ای بوده اشتباها در این فصل قرار گرفته. علامتشون بزنید جلوتر حتما در فصل دیگه ای هستن. موادی هست که در ادیت دوم در حال ویراستش هستم ممنونم از اطلاع رسانیتون.

 33. سلام خانم دکتر عزیز. ببخشید دوسوال دارم سیتوزول یعنی چی؟ بعد اینکه شمافرمودین برای دوران مرور موقع خوندن نکات مهم تر رو مشخص کنین. مگه نکاتی که شما لطف کردین تو جزوتون نوشتین مهم ترین هانیستن. چون من توی تشخیص اینکه کدوم نکات یا مباحث مهم ترن مشکل دارم.ممنون میشم راهنماییم کنین

  متشکرم

  • سلام. یعنی مایع درون سلولی…………بله اگر خلاصه های من رو دارید من نکات مهم رو نوشتم اما برای اینکه خلاصه کامل باشه بیشتر از اون چه نکته هم باشه شاید نوشته شده باشه، شما نهایتا مهم ترین ها رو برای دوره اخر مشخص می کنید. البته دور اول همین خلاصه برداشتن خودش یعنی نکات مهم مشخص کردن، در هر دوره ای این نکات مشخص تر میشن و اخر سر مهم ترین ها هایلایت میشن برای دوره اخر.

 34. سلام خانم خجوی..ممنون بابت جزوتون، من دیشب جزوه رو تهیه کردم..
  فقط این اسم روان اموز وسط جزوه ک هس بعضی کلمات مشخص نیستن?

 35. منظورم اینه اول منبع اصلی یه دوربخونم بعد مجموعه شما؟ من ۶فصل خداپناهی خوندم.

 36. سلام مجدد خانم دکتر.بنظرتون همزمان بامنبع اصلی پوران بخونم برای فیزیولوژی یا برای دوره؟ متن کتاب یه مقدارسنگینه .بعداگر بخوام مجموعه شماروبگیرم.چطوربایدپیش برم؟
  یه سوال دیگه هم داشتم برای آسیب خلاصه ندارین؟همزمان باخوندن دارم خلاصه نویسی,میکنم ولی وقت گیره و زیادمیشه ودقیق نمیدونم کدوم نکات مهم تره؟کتاب موسسات هم که براساس dsm4

  • سلام. برای فیزیولوژی مجموعه روان اموز کامل و کافی است. متوجه نمیشم که منظور چیه که چطور پیش برید…برای دی اس ام ۵ خلاصه ای نداریم ولی سوالات تالیفی داریم که روی سایت قرار خواهد گرفت

 37. خانم دکتر.ببخشیدمن کتاب فیزیولوژی دکترپناهی وکتاب پیری دارم.خواستم بپرسم مجموعه شما باپوران خیلی فرق داره?قصدخریدمجموعه تونودارم.ما بتابتب

 38. کاش ژنتیک و انگیزش هیجانم داشتین خیلی این سه کتاب نامفهومن ماشالا به نویسنده هاشون!!!!!!

 39. راستی خانم دکتر جزوه دادستان رو هم میخام….

 40. سلام .خانم دکتر من خلاصه فیزیولوژیک و کالات و درسنامه رشدتون رو میخوام بگیرم . تخفیفی نداره ؟ آخه هزینش زیاده برام یه خورده … ممنون میشم پاسخ بدید

 41. سلام خانم خجوی. می خواستم از تون بپرسم با این وضعیت بیکاری در رشته روانشناسی ایا سازمان بهزیستی مجوز می ده تا یه کلینک بزنیم و شرایط مجوز گرفتنو اگه اطلاع دارید بگید.ممنون از سایت فوق العادتون

  • سلام بله مجوز که میدن کلینیک ها و مراکز مختلفی هستند که تحت نظارت سازمان بهزیستی هستند. اما من از شرایط دقیقش اطلاع ندارم. بهتر هست که به خود سازمان بهزیستی مراجعه کنید.

 42. خیلی ممنون به خاطر خلاصه های خوبتون.
  فقط ای کاش به صورت پی دی اف نبود و به صورت جزوه ارسال می شد. چون پرینت گرفتن و تبدیل به جزوه کردنش برای ما خیلی درد سر داره.
  برای انگیزش و هیجان نمی خواید جزوه ای تهیه کنید؟

  • سلام. ممنونم. اگر اون کار بخواد انجام بشه هزینه بالاتر میره ( هم هزینه پرینت و هم پست رو در نظر بگیرید) و نهایتا با اینکه خودتون پرینت کنید تفاوتی نمیکنه. خیر فعلا برنامه ای برای انگیزش نداریم مگر اینکه سایر رتبه های برتر چنین جزوه ای در اختیارمون بگذارند

 43. خانم دکتر خجوی عزیز این کتاب انگیزش هیجان و احساس ادراک رو هم شامل میشه دیگه؟خدا خیرتون بده کتاب مدرسان خیلی بیانش سخت بود

 44. خانم خجوی عزیز میشه این جزوه رو برایم ایمیل کنید شماره ارجاع را دادم خدمتتون … ممنونم

 45. سلام خانم خجوی، برای دکتری وزارت بهداشت میشه از این جزوه استفاده کرد؟

  • سلام کتاب هایی که برای بهداشت معرفی میشه کالات و معظمی هست. معظمی رو در این مجموعه داریم اما برای کالات خلاصه جدایی از یکی از دوستان داریم. مطالب همپوش هستند اما باید دقت کنید که هر کنکوری روی یک سری منابع تاکید بیشتری داره. ما این مجموعه رو با تاکید بر علوم تهیه کردیم بنابراین اساس اون خداپناهی هست و معظمی و روحانی هم اضافه شده اند تا مطلب کامل بشه. سوالات فیزیولوژی دکتری بهداشت اونطور که بنده بررسی کردم این ویزگی رو دارند که صرفا از درس فیزیولوژی نیستند داروشناسی و نشانه شناسی که در کاپلان میخونید هم جزو اونها هست. برای مثال کنکور پارسال از ۱۵ سوال، ۵ تاش رو از این مجموعه میشد پاسخ داد، چند سوال رو از کالات میشد پاسخ داد و بقیه هم از قسمت های زیستی اختلالات هستند که با کاپلان قابل پاسخ گویی هستند. موفق باشید

 46. سلام. من کتاب مدرسان رو واسه فیزیواوژی گرفتم. کلی هم پولش شد. حالا چیکار کنم؟ از یه طرف اون رو دارم، از یه طرف منبع شما رو هم میخوام….
  خلاصه شما کاملتر از مدرسانه؟

 47. بهترین کتاب ممکن تو این درسه. یعنی عالیه. هرچی خدا پناهی منو از این درس دور کرد این کتاب شما علاقه منو بیشتر کرد. توصیه میکنم همه خریداری کنن. واقعا بی نظیره و خیلی هم با کیفیت. ممنونم از زحمتای مدیریت سایت.

 48. کاش کالات رو هم با این یک پکیج میکردین و تخفیفم میدادین … امکانش نیس با خرید این جزوه و جزوه کالات همزمان تخفیفی بدین ؟

 49. سلام خانم خجوی عزیز.دوتا سوال داشتم.اول اینکه با این جزوه دیگه میتونم کتاب رو بزارم کنار؟دوم اینکه چند درصد میتونم با حفظ کردن خط به خط این کتاب تو کنکور بزنم؟(چقدر سوالای کنکور رو پوشش میده؟)

  • سلام. قرار نیست خط به خط حفظ کنید امیدوارم مفاهیم طوری باشند که توضیحاتشون هم براتون کامل و مفید باشه. سوالات اخر هر فصل نوشته شده میتونید نمونه اش رو ببینید که براتون گذاشتم. تمام سوالات فیزیولوژیک رو از سال ۸۰ تا ۹۴ پوشش میده چون همه منابع اصلی استفاده شده اند (در بررسی سوالات شاید تعداد دو سه تا سوال بود که نتونستم منبعش رو دقیق مشخص کنم که اونها هم قابل پاسخ گویی بودند). بنده سعی کردم که طوری نوشته بشه که نیازی به خوندن کتاب دیگه ای نباشه و فکر میکنم با توجه به اینکه سوالات کنکورها رو میشه باهاش پاسخ داد تاییدی بر این مطلب باشه. نمیشه کنکور رو هیچ وقت پیش بینی کرد ولی اینکه طی چندین سال متوالی منبع یکسان باشه کار رو راحتتر میکنه.

 50. آیا برای ارشد وزارت بهداشتم کفایت میکنه؟

  • سلام منابعی که استفاده شده مشخصا منابع کنکور علوم هستند و میشه سوالات رو مستقیما از داخل این کتاب ها پیدا کرد. برای بهداشت من شخصا اکثر سوالاتش رو با همین مجموعه پاسخ میدم. با توجه به اینکه ما خلاصه فیزیولوژی کالات رو که منبع بهداشت هست، رو هم در سایت داریم، میتونید از اون هم کنارش استفاده کنید.

 51. تعداد صفحات جزوه رو هم بگید ؟

  • فکر نمیکنم مهم باشه کیفیت مهم تر هست میتونیم کاری کنیم که ناکامل اما کمتر باشه ، یا برعکس فاصله بگذاریم تا بیشتر بشه 🙂 اما چون پرسیدید عرض میکنم حدود ۳۰۰ ( با احتساب عکس، سوالات کنکور، و جدا نوشته شدن نکات)

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وبسایت متعلق به موسسه روان آموز است.

منوهای نصب در پنل مدیریت

X