محاسبه آنلاین نمره کل کنکور دکتری روانشناسی

به منظور محاسبه نمره کل کنکور دکتری روانشناسی درصدهای خود در درس های مختلف را وارد نمایید، تا به صورت آنلاین نمره کل یا همان تراز خود را مشاهده نمایید، نمره کل داده شده برای آزمون دکترای سال ۹۴ با دقت ۱۰۰ درصد و برای سال های دیگر تخمینی می باشد، از این برنامه می توانید برای ارزیابی خود در آزمون های دوران جمع بندی استفاده نمایید، حداکثر نمره کل یا تراز ۱۰۰۰۰ می باشد که هشتاد درصد آن، از تقسیم میانگین وزنی درصدهای خام داوطلب بر میانگین نمرات نفر اول و بیست درصد آن توسط معدل مشخص می شود و عامل اصلی تعیین کننده رتبه ها در آزمون دکترا می باشد، نرم افزار نمره کل را با دقت بسیار بالایی محاسبه می نماید اما برای تخمین رتبه نیاز به کارنامه های بیشتری داریم.


برای مشاهده نمره کل و میانگین وزنی آزمون خود، درصدهای خود را در آزمون مطابق رابطه زیر محاسبه نموده و در کادرهای مشخص شده وارد نمایید.

Total_Score_Raw[1]

برای تست نرم افزار می توانید از کارنامه های سال ۹۴ استفاده کنید. اینجا کلیک کنید

13 شهریور, 1396

۸۸ پاسخ به "محاسبه آنلاین نمره کل کنکور دکتری روانشناسی"

 1. سلام. وقت شما بخیر. بنده امسال در کنکور ۱۳۹۸ دکتری رتبه م ۲۴۳ شد.
  تخصصی ۴۳/۳۳
  زبان ۲۴/۴۴
  استعداد تحصیلی ۱۲/۲۲
  امسال میخام با قدرت تمام برای رتبه ی تک رقمی تلاش کنم.
  به نظرتون با این درصدها امسال میشه به رتبه تک رقمی فکر کرد؟
  در ضمن طبق محاسبات خودم بنده درس امار و روش و نوروسایکولوژی رو بد زده بودم. دروس تخصصی دیگه رو بالای ۵۰ زده بودم

 2. سلام
  وقتتون بخیر
  درصداهاى من زبان ۶۵
  استعداد ٢۵
  تخصصى ۵٣
  با تراز ٨۵١١
  با توجه به این ادعا که ازمون تخصصى راحت بوده تعبیر شما از این تراز من چیه؟!

 3. سلام خانم دکتر.با توجه به شرایط امسال وضعیت تراز و رتبه ها خیلی فرق کرده حداکثر تراز مجاز۲۸۶۰ هست.بنظر شما با توجه با این وضعیت تا چه تراز و رتبه ای برای مصاحبه دانشگاه اصفهان قبول میشیم؟؟؟؟؟؟!!

 4. سلام خانم دکتر فرانه هستم
  جوابم را ندادید

 5. ۵۴۰۰٫۶۸۸۷۰۵۲۳۴۱۶

  نرم افزار شما این تراز رو میده، تقریبا اینقدر تفاوت داره. البته من بالینی نبودم سال قبل.۶۷۰٫۳۱۱۲۹۴۷۶۵۸

  اصلارشته ما کلا چهارصد نفر شرکت کننده داشت، تا رتبه ۳۰ فقط روزانه مجاز بودن ، شبانه و سایر موارد هم رتبه ۴۹.

  دیگه جایگزینی ساده هست دیگه. ممنون .میدونم تخمین هست ولی خطاش زیاده.

 6. سلام، ببخشید بر اساس چه منبعی می گید که امسال پذیرش بر اساس ترازه و رتبه اعلام نمی شه؟
  و این که شرایط امسال چه فرقی با شرایط سال های قبل داره؟
  ممنون

  • سلام امسال خود دانشگاه هها تصمیم می گیرند که چطور ازمون رو تاثیر بدن. مثلا اصفهان اعلام کرده که ازمون رو ۲۰ درصد تاثیر میده و ۸۰ درصدش مصاحبه است…اینکه تراز میدن و رتبه نمیدن هم از طرف سنجش اعلام شده اما اینقدر خبرهای متفاوت اعلام می کنند که هنوز روشن نیست دقیقا. حالا مهم نیست تراز یا رتبه تفاوتی نمیکنه مهم این هست که تاثیر آزمون به دانشگاه ها بستگی داره.

 7. من پارسال باتراز ۶۰۷۱ ‌ ‌، قبول نشدم . گرایش های مختلف فرق داره؟ رتبه ۹۷. بر اساس نفر اول رشتمون هم چک میکنم ‌ این ، خیلی تفاوت داره. برای خودم رو هم غلط میگه.
  تراز رو نمیشه دقیق گفت، اگه همه مثل هم جواب داده باشند‌ نفر اول فاصله اش با بقیه در حد یکی دو سوال میشه.
  امساب آسون بوده ولی یه سوال هایی رو نود درصد داوطلب ها اشتباه پاسخ دادند.

  • سلام نه کاملا دقیق هست برای مجموعه روانشناسی که پارسال مجموعه یک بود، یعنی عمومی و سلامت و بالینی. میتونید درصد و معدلتون رو بگید که چک کنم. این ترازی که برای کنکور امسال تخمین می زنید بر اساس کنکور ۹۴ حساب میکنه و بر حسب اون دقیق هست یعنی بهتون میگه پارسال با این درصدها چه ترازی میاوردین.

 8. سلام خانم دکتر
  تراز ۶۵۵۰ چه پیش بینی دارید؟ دعوت به مصاحبه؟ سراسری یاپیام نور؟
  رزومه خوبی ندارم چه پیشنهادی دارید؟

  • سلام تراز خوبیه و به سراسری دعوت میشین انشاله. در مورد رزومه فرمودید چه پیشنهادی دارم؟ خوب حدود یک ماه و نیم و شاید دو ماه تا مصاحبه ها مونده نمیشه به اکسپت مقاله جدیدی فکر کرد مگر استادی که باهاش کار کردید با مجله خاصی در ارتباط باشه که بتونه برای اکسپت سریعتر اقدام کنه. تنها میتونید اگر از قبل مقاله دارید تلاش کنید زودتر اکسپت بگیرید و کار نیمه تمام اگر دارید تمام کنید. ازمون زبان بعد از عید رو هم میتونید شرکت کنید چه دانشگاه تهران چه ام اس ار تی. تهران راحتتر هست.

 9. با سلام. یه سوال دارم عاداد اعشاری رو چطور باید وارد کنیم؟

 10. سلام، ببخشید می شه بگین با میانگین وزنی ۳۰ و تراز ۶۰۰۰ رتبم بر اساس سال ۹۳ و ۹۴ چند می شه؟
  با تشکر

 11. روانشناسی عمومی201621 اسفند, 1394 از 17:35پاسخ

  با توجه به این که امسال براساس تراز هست آیا تراز ۴۰۰۰ امیدی داره برای دعوت شدن در مرحله اول یا نه؟

  پارسال پایین ترین رتبه پذیرفته شده چقدر بود؟

  • احتمالش کمه تراز پایینیه. ولی باز هم میگم امسال نمیدونیم چطور خواهد بود دعوت ها با توجه به تغییراتی که رخ داده. پایین ترین رتبه ها رو هم من ندارم.

 12. سلام خانم دکتر من میانگینم ۴۲ و ترازم حدود ۷۴۰۰ اومد چقد احتمال داره برا روزانه تبریز دعوت بشم؟ من رشتم روانشناسی تربیتی هس

 13. روانشناسی بالینی20 اسفند, 1394 از 15:08پاسخ

  ممنون از پاسخ شما. اما امسال کنکور در مقایسه با پارسال تا اندازه زیادی متفاوت بود. آمار و روش تحقیق دشوارتر و آسیب آسان تر بود. دو درس یادگیری و شخصیت هم اضافه شده بود. بنابراین فکر می کنم مقایسه امسال و پارسال که به طور کلی کدام سال آسان تر بود چندان درست نخواهد بود.

 14. سلام
  با تراز ۵۰۸۶/۶۹ و میانگین ۲۵/۸۳ امیدی هست؟

 15. روانشناسی بالینی20 اسفند, 1394 از 12:23پاسخ

  سلام و وقت شما بخیر،

  من میخواستم بدونم به نظر شما درصدهای ۴۲ برای زبان، ۲۲ برای استعداد و ۴۶ برای تخصصی در کنکور امسال درصدهای خوبیه، ضمن اینکه تراز رو هم محاسبه کردم که تقریباً ۷۳۰۰ یا یک کم بیشتر میشه. یک سؤال دیگه اینکه رتبه های ۴۰ یا حدود این رتبه ها پارسال تقریباً چه ترازی داشتند؟ البته من به کارنامه رتبه های برتر نگاه کردم ولی اطلاعات دقیق تری میخواستم. و سؤال آخر اینکه پارسال افرادی که دانشگاه شیراز به مصاحبه دعوت شدند با چه رتبه ها و ترازهایی بودند؟ ممنون از شما

  • سلام تراز متوسطی است. با توجه به اینکه امسال تخصصی راحت بوده میانگین نفر اول بالاتر خواهد بود و درصد تخصصیتون نسبت بهش پایین خواهد بود. ولی عمومی ها بد نیست. در مورد سوال دوم اطلاعاتی ندارم. دعوت شده ها به دانشگاه ها رو که اطلاع ندارم تا چه تراز بوده چون چند برابر ظرفیت دعوت میشن و مخصوصا به شهرستان ها تعداد زیادی دعوت میشن. تنها میدونم که پارسال رتبه ۱۲ که کارنامشون هم در سایت هست شیراز قبول شدند. شیراز با توجه به اینکه روانشناسی بالینی است نه عمومی، تقاضای بالایی در بین رتبه های برتر داره.

 16. سلام خانم دکتر خداقوت. من برای تست نمرات شما رو وارد می کنم نمره کلتون میشه پنج هزار و خورده ای

  • سلام عزیزم. نه خودم حساب کردم ۹۴۳۱ هست. البته از تراز خودم کمتر میشه کمی، چون کارنامه من برای سال ۹۳ هست و نرم افزار بر اساس سال ۹۴٫

 17. خیلی لطف کردن خانم خجوی عزیز 🙂

 18. سلام خانم دکتر میانگین۲۰بانمره کل ۴۲۰۰ چه رتبه ای میتونه بیاره؟ تشکر

 19. سلام
  با تراز ۶۶۸۰ امیدوار به دعوت باشم؟ یه مقاله علمی پژوهشی، یه کنفرانسی، یه کتاب و یک طرح جای امیدواری داره؟؟؟

 20. سلام خانم دکتر میانگین وزنی ۲۶٫۵۷ و نمره کل ۵۲۵۰آیا امیدی هست یا بشینم شروع کنم به خوندن البته پیام نور یا شبانه هم باشه فرقی نداره

 21. روانشناسی عمومی201619 اسفند, 1394 از 15:44پاسخ

  ترازم ۳۸۰۰

 22. روانشناسی عمومی201619 اسفند, 1394 از 11:45پاسخ

  خانم دکتر با استعداد ۱۳ و تخصصی ۲۲ امیدی هست

 23. سلام ممنونم خانم دکتر

 24. نمره کل ۷۷۵۱ و میانگین وزنی۴۵،۵۱ مشخص شده

 25. سلام، خانم دکتر ، با این درصدا تخصصی ۵۴٫۱۱
  زبان۱۰
  استعداد ۴۶٫۶۷
  احتمال قبولی من هست؟

 26. سلام. به نظرتون برای روانشناسی تربیتی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان (دانشگاهی که اونجا دارم ارشد روانشناسی شناختی تموم میکنم) چه ترازی برای دعوت به مصاحبه نیاز هست؟

 27. لطفا درمورد مصاحبه اطلاعات بدید بهمون چیا بخونیم .تشکر

 28. سلام
  با آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز، تراز من حدود ۵۵۰۰ است، آیا این تراز به شهرستان دعوت میشود یا خیر؟
  با سپاس از خانم دکتر عزیز

  • سلام احتمالش بالا نیست، البته به دانشگاهی که مدنظر هست هم بستگی داره. مما چنین داده هایی از هر دانشگاه نداریم. مشخص هم نیست امسال قرار هست چطور دعوت به مصاحبه ها انجام بشه با توجه به تغییراتی که وجود داره.

 29. سلام و درود. تراز من ۶۴۱۹ شده به نظرتون امیدی هست؟؟؟ رزومه خیلی خوبی دارم .

  • سلام تراز بالایی نیست اما امسال خیلی مشخص نیست چطور میشه چون با تراز فقط قرار هست که به دانشگاه دعوت بشید و اینکه رزومه خوبی دارید امید خوبی است.

 30. سلام خسته نباشید
  ایا با میانگین ۲۰درصد میشه دکترای ازاد روانشناسی عمومی سمنان یا شاهرود یا ساری قبول شد؟

 31. سلام و خسته نباشید. رتبه بنده ۱۲۸ و ترازم تقریبا ۶۸۰۰ شده است. سه تا مقاله ، یه تالیف کتاب ، سه تا کنگره و مدرک زبان هم دارم. استعداد درخشان هم می تونم شرکت کنم .آیا می تونم امید به دانشگاه اصفهان داشته باشم و کلا وضعیتم چطوره آیا امید قبولی هست؟ باتشکر

  • سلام. خوب قطعا دعوت که می شین ولی اینکه قبول بشین یا نه که قبلا هم گفتم به وضعیت رقبا بستگی داره چون رتبه ای نیست که بشه با اطمینان چیزی بگیم. وضعیت رزومه بسیار خوبه و امیدوارکننده است.

 32. سلام و عرض ادب
  تراز تقریبی من حدود ۶۷۰۰ میشه.یه مقاله چاپ شده و دوسال سابقه فعالیت در سازمان بهزیستی دارم…
  بنظرتون امیدوار باشم؟!

  • سلام تراز خوبیه برای دعوت به مصاحبه اما وضعیت قبولی به وضعیت و روزمه رقبای شما بستگی داره برای همین مثل ارشد نمیشه با قطعیت گفت. در هر شرایطی به نظر من باید امیدوار باشید 🙂

 33. ممنون خانم دکتر
  نمره کل من ۷۸۰۰ شده اما نمی دونم کجا باید تخمین رتبه رو ببینم اگه شما زحمت بکشید ممنون میشم. خانم دکتر عزیز امتیاز طرح و تدریس چند امتیازه؟ به نظر شما تا زمان مصاحبه کار خاصی می تونیم برای تقویت رزومه انجام بدیم ؟ممنونم

  • سلام تراز خیلی خوبیه. فقط امتیازهایی رو میدونیم که در جدول سنجش ذکر شده اند. تا زمان مصاحبه مقاله هاتون رو از مجلات پیگیری کنید، اگر همایشی هست تا اون موقع شرکت کنید، برای مصاحبه احتمالی دانشگاه تهران بخونید برای ازمون کتبی اش، حیطه خودتون رو مشخص کنید و در اون زمینه دانشتون رو بالا ببرید.

 34. سلام خانم دکتر
  سال نوتون مبارک.من اختصاصی هایم رو ۵۰ زدم کلید استعداد و زبان که نزدن ولی حدودن زبان ۱۵ و استعداد ۵۰ زدم به نظرتون رتبم چند میشه؟

  • سلام. اختصاصی و استعداد رو که خیلی خوب زدید. میتونید همین جا نمره کل رو محاسبه کنید تا بتونیم یک تخمین از وضعیتتون داشته باشیم. البته با توجه با سال پیش.

 35. با سلام ، من درصدامو برای رشته روانشناسی کودکان استثنایی با توجه به کلید سوالات بررسی کردم که اختصاصی دقیق ۵۰ درصد و زبان و استعداد هر کدوم ۲۰ درصد محاسبه کردم ،به نظرتون برای مصاحبه دعوت میشم

 36. سلام. تراز من از ازمون امسال شده ۱۰۱۵۶٫ وای شما گفتین بالاترین تراز ۱۰۰۰۰ بوده. چطوری میشه؟

 37. نمرهوکل که میده همون تراز ؟مثلا میانکینی وزنی ٣٧ خیلی بد متوسط؟!!

  • بله نمره کل یعنی تراز. میانگین خوب و بدش بستگی به سال داره. مثلا امسال سخت بوده احتمالا درصد همه افت میکنه درصد نفر اول هم افت کنه شما با او مقایسه میشید.

 38. سلام خانم دکتر، با تراز ۷۰۰۰ امکان قبولی دکترا در دانشگاه اصفهان هست ؟

  • سلام به مصاحبه دعوت میشید ولی قبولی فقط به تراز شما نیست ۷۰ درصد مربوط به مصاحبه است بنابراین نمیشه مثل ارشد گفت که با چه ترازی کجا قبول میشین.

 39. سلام/ میشه یه کارنامه دکتری روانشناسی وزرات بهداشت رو که در آزمون پذیرفته شده رو نمایش بدید یا درصدهاشو بگید یا …../ یه سوال دیگه چند نفر دکتری روانشناسی بالینی بهداشت شرکت کردن؟ ( داوطلبان اولیه

  • سلام. سوال کردم گفتند که تا اسفند کارنامه ای داده نمیشه. به محض دادن کارنامه انشالا میگیریم از دوستان. از بچه های پارسال هم که پرسیدم کارنامشون رو در اختیارمون نذاشتن. الان چون درگیر کنکور دکتری سراسری و ارشد هستم کمی تامل کنید حتما مطالب خوبی برای دکتری بهداشت خواهم گذاشت.

 40. سلام/ میشه یه کارنامه دکتری روانشناسی وزرات بهداشت رو که در آزمون پذیرفته شده رو نمایش بدید یا درصدهاشو بگید یا …../ یه سوال دیگه چند نفر دکتری روانشناسی بالینی بهداشت شرکت کردن؟ ( داوطلبان اولیه)

 41. تراز ٧٠٠٠ حدودا چه رتبه ای میده؟

  • مطابق چیزی که در متن ذکر کردم برای سال ۹۳ نمیتونیم تخمین رتبه بزنیم تا کارنامه های بیشتری به دستمون برسه. تراز ۷۰۰۰ رو با کارنامه های سال ۹۲ که لینکش در متن قرار داده شده مقایسه کنید، می تونید به صورت نسبی رتبه متناظر با تراز ۷۰۰۰ رو طبق سال ۹۲ حدس بزنید.

 42. میانگین وزنی نشان دهنده چیه اینجا؟

  • میانگین وزنی برابر مجموع حاصلضرب درصد کسب شده هر درس در ضریب اون درس تقسیم بر مجموع ضرایب است، که مجموع ضرایب برای آزمون دکترا برابر ۶ است، میانگین وزنی عامل تعیین کننده رتبه ها در آزمونه، بر خلاف آزمون کارشناسی که درصد هرکدام از درس ها به صورت جداگانه بر رتبه تاثیر می گذاشت، در آزمون ارشد و دکترا، درصد درس ها به صورت جداگانه اهمیتی ندارد و آن چه که نتیجه را مشخص می کند میانگین وزنی مجموع درس ها ست.

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 + = 35

تمام حقوق وبسایت متعلق به موسسه روان آموز است.

منوهای نصب در پنل مدیریت