نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۴ در سایت سنجش قرار گرفت.

دوستان لطفا برای ما بنویسید با چه رتبه ای کجا دعوت شده اید؟ به کجا دعوت نشده اید؟!

برای مشاهده برنامه زمانی مراجعه و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۹۴ اینجا کلیک کنید

اشتراک
به من خبر بده
18 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

سلام.کنکور دکتری رتبم تو سهمیه شاهد یک شده نمره مصاحبم با ترازم که جمع بشه هفتاد درصد نفر اخر میشه.دانشگاه مد نظرم سه تا ورودی داره آیا قبول میشم؟

سلام رتبه بنده در سهمیه جانبازان چهار است . در مصاحبه همه اطلاعات بنده را داشتند. رتبه در سهمیه آزاد و درصدهای زده شده. هیچ سوالی از بنده نپرسیدند. فقط مدارک مقاله ، تالیف کتاب و نمره زبان و کارهای پژوهشی و مدارک ارشد را گرفتند. این یعنی چی؟

سلام، خواهش میکنم منو راهنمایی کنید،
من از طریق فکس به سازمان سنجش درخواست تغییر در اولویت های مصاحبه م رو دادم. اولویت اولم رو گذاشتم آخر. از طریق تلفن هم پیگیری کردم گفتن حتما تغییر براتون لحاظ میشه و این ترتیب جدید اولویت در نتیجه نهایی در نظر گرفته میشه، اما الان خیلی استرس دارم، نکنه این تغییرات اعمال نشه. من از چه طریق میتونم کاملا مطمین بشم؟
لطفا کمکم کنید خیلی ممنونم.

با سلام
من با رتبه ى ۴ در سهمیه ایثارگران قبول شدم و به مصاحبه دعوت شدم. بسیار نگران هستم که آیا وزارت علوم در مرحله ى دوم و مصاحبه رتبه ى من را با سهمیه ى ورود ایثارگرى به دانشگاه اعلام میکند یا خیر؟ و استادها از این موضوع اطلاع دارند؟
و اگر اعلام میکند آیا این موضوع به ضرر من در مصاحبه نیست که دید اساتید را ناخواسته نسبت به من منفى کند؟!؟!

از توضیحتون واقعا ممنونم

سلام خسته نباشید، میخواستم بپرسم مصاحبه پردیس شهید بهشتی با مصاحبه روزانه اش متفاوته؟ آیا آزمون کتبی هم داره؟ به نظر شما بالینی پردیس شهید بهشتی بهتره یا شبانه عمومی دانشگاه تبریز؟ یعنی مدرک پردیس اعتبارش به اندازه شبانه هست؟ لطفا راهنماییم کنید چون باید تصمیم بگیرم برم برای مصاحبه یا نه، خیلی خیلی ممنونم.

سلام مجدد
من با اینکه رتبه ۱۰۳ سهمیه ایثارگری شدم ولی به مصاحبه دعوت نشدم.چرا؟
پس برا قبولی با سهمیه باید رتبم چند بشه تا روزانه قبول بشم( هم وزارت علوم هم بهداشت)
خانم دکتر لطف میکنید لینک ظرفیت دکتری وزارت بهداشت رو،ممنون از صبوریتون

خیلی ممنون از پاسخگوییتون،

سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم خدمتتون
من سهمیه ایثارگری دارم، برا قبولی در دکتری وزارت بهداشت و یا علوم، کدوم سهمیه مد نظره؟آزاد یا ایثارگری؟
من از زحمات بی دریغتون

سلام خانم دکتر خجوی عزیز! چند تا سئوال دارم.خواهش میکنم نظرتون رو بگید: ۱_ من تو مصاحبه به شبانه تبریز و اردبیل و پردیس ها دعوت شدم.در شبانه تبریز رتبم ۴۸ و آخرین رتبه دعوت شده ۶۲ است.. و در شبانه اردبیل رتبم ۴۱ و آخرین ۵۱ است.آیا با ۳ مقاله و ۹ مقاله کنفرانس و دو جلد کتاب امیدی هست برای قبولی؟ دانشگاه ارشدم تبریزه.سابقه تدریس در دانشگاه هم دارم. ۲_ وقتی رتبه من فرضا ۴۸ از ۶۲ در شبانه تبریز اومده به نظرتون چند نفر قبل از من و بعد از من دعوت شدن.یعنی چه جوری بدونم کلا… بیشتر »