نتایج اولیه آزمون دکترای ۹۷ اعلام شد،  با تبریک به همه دوستان گرامی و با آرزوی نتیجه مطلوب، در این پست می توانید رتبه و درصدهای خودتان را ذکر کنید.

در صورتی که از طریق فرم زیر مشخصات خود را  ثبت نمایید، کد تخفیف سی درصدی دریافت می کنید که می توانید در زمان مشاوره مصاحبه دکتری از آن استفاده نمایید.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://ravanamooz.ir/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-97/” icon=”” target=”true”]ثبت مشخصات داوطلبان دکتری ۹۷[/button]

اشتراک
به من خبر بده
8 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

با سلام ببخشید رتبه بنده در سهمیه ایثارگری ۹۸ شده . بنده امسال فقط به صورت آزمایشی در آزمون دکترا شرکت کرده بودم و برنامه دیگه ای دشتم برای ادامه تحصیلم اما الان برای انتخاب رشته مرددم! احتمال دعوت به مصاحبه رو در نوبت روزانه و نوبت دوم کم میبینم اما سوالم اینه که اگر درصدی این اتفاق بیفته و من به مصاحبه نرم و روی آزمون سال بعد تمرکز کنم از آزمون سال بعد محروم میشم؟؟ یا اگه کسی به مصاحبه بره پذیرفته بشه ولی به دانشگاه نره محروم میشه؟ و صرف نرفتن به مصاحبه محرومیت ایجاد نمیکنه؟؟ ممنون… بیشتر »

سلام خانم دکتر خجوی امیدوارم سالم و تندرست باشید کبیری نسب هستم رتبه ۹۶ آوردم می خواستم بابت مشاوره مفید و جزوات کاربردی تون ازتون تشکر کنمږ

با سلام و خسته نباشید
من رتبه ۱۰۲ آوردم و از جزوات شما نوروسایکولوژی مطالعه کرده بودم که خیلی رضایت داشتم و ۸۰ درصد زدم.خیلی پشیمانم که درس های دیگه را تهیه نکردم.
سوالم این هستش که آیا با این رتبه به بالینی علم و فرهنگ یا بالینی پردیس شاهد امیدوار باشم یا مطالعه برای سال بعد آغاز کنم؟

با سلام و تقدیم سپاس بابت اینکه در کنکور ارشد و دکترا مارو همراهی کردید،من ٨٧ شد رتبم و مجموعه ی کتاب های شما برای من که تقریبا زمانی برای مطالعه نداشتم بسیار مفید بود،سپاس فراوان با ارزوی بهروزی