اشتراک
به من خبر بده
10 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

دوستان لطفا حتما اعتراض بزنید…درمان میان فردی برای افسردگی بیشترین پشتوانه داره نه مرزی سوال بالینی..ص ۳۷۶ فیرس

پاسخنامه ای که امروز منتشر شده اشتباههات زیادی داره!! (خیلی سطح سوالاتشون استاندارد و علمی هست پاسخنامه هم ….) خانم دکتر لطفا راهنمایی بفرمایین ما کدوم سوالات رو باید اعتراض بزنیم از نظر شما؟؟؟؟!

عرض سلام و خسته نباشید
امروز کلید اولیه سوالات در سایت سنجش بارگذاری شده اما نکته ی حیرت آور و ناراحت کننده تعداد زیاد اشتباهات در پاسخنامه ای که منتشر کردند هست ؟! به صورتی که برای مثال با پاسخنامه ی تشریحی شما بنده مرضی رو ۴۸ درصد زدم و با پاسخنامه ی سنجش ۲۶ درصد و این تفاوت به جز درس علم النفس و رشد تقریبا در بقیه دروس هم وجود داره ؟؟؟ الان واقعاااا ما باید چی کار کنیم ؟؟؟

هدی عزیز به خاطر اینکه تقلبی پیش نیاد گزینه های سوالات برای هر کس متفاوت هستش در واقع کد گذاری شدن گزینه ها و مثلا کد شما با بغل دستیت فرق میکنه،اینجا هم دفترچه ای در اختیار عموم قرار گرفته که با کد شما متفاوته پس در واقع مشکلی نیست و شما با توجه به کد و گزینه های خودتون پاسخ دادید.

سلام. سوالات کارشناسی ارشد روانشناسی که منتشر شدن برای من در روز کنکور پاسخ سوال ها گزینه هاش به این ترتیب نبود. تمام سوال های من پاسخ هاشون جای گزینه سه با یک و جای گزینه دو با چهار فرق میکنه. خواهش میکنم راهنماییم کنید من کجا باید این موضوع رو پیگیری کنم؟

بابا جوابا اصول بالینی وروانشناسی عمومی بزارید

بی صبرانه منتظر جواب بقیه دروس هستم تا همینجا شم واقعا ممنون

وجدانن بقیه کلید های درس های دیگه بزنید

سلام و خدا قوت
چرا پاسخنامه ی بقیه دروس رو قرار نمیدین ؟ بالینی ؛ آمار و روش تحقیق ؛ زبان

آه! خراب کردم… رشد در حدود ۵۰ درصد 🙁