اطلاعیه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص چگونگی ثبت نام از داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴:

ضمن آرزوی توفیق برای متقاضیان شرکت در آزمون های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاع می رساند، ثبت نام از داوطلبان آزمون های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی به ترتیب از روزهای یک شنبه مورخ ۹ آذر ماه و دوشنبه مورخ ۱۰ آذر ماه از طریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش به آدرس Azmoon.org آغاز شده است. برای آگاهی داوطلبان از رشته ها و مجموعه های امتحانی و همچنین رشته/محل های دایر در این دو مقطع از امروز مورخ ۴ آذرماه ۹۳ فهرست رشته / محل های دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۴ از طریق پیوند های ذیل در دسترس داوطلبان قرار گرفته است. از آنجایی که تعدادی رشته /محل نیز در دست بررسی و تصویب نهایی قرار دارد ، فهرست رشته /محل های جدید متعاقبا به اطلاع متقاضیان گرامی خواهد رسید تا در صورت علاقمندی نسبت به انتخاب آن ها اقدام نمایند.

در آزمون دکتری تخصصی سال جاری به هر داوطلب امکان انتخاب یک رشته امتحانی و حداکثر در ۲۰ واحد دانشگاهی انتخابی ارائه شده است. در مقطع کارشناسی ارشد نیز داوطلبان پس از انتخاب یک مجموعه امتحانی مجاز به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته /محل متناسب با آن می باشند.
رشته محلهای آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۴

رشته محلهای آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴

 

(همانطور که مطالعه کردید مطلبی در زمینه اخرین تاریخ ثبت نام نوشته نشده است و از آنجا که رشته محل ها در حال تصویب نهایی است فعلا تاریخی مشخص نشده است)

اشتراک
به من خبر بده
7 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

سلام
تا کی فرصت ثبت نام هست؟؟؟؟

یادم رفت بگم رشته کارشناسیم روانشناسی عمومی بود

سلام واسه ارشد وزارت بهداشت معدل چقد تاثیر داره؟ من زبانم ضعیفه چه درسی رو باید بالا بزنم که جایگزین زبان بشه؟

سلام زینب جان، خوب هستید؟
می بخشید، در مورد رشته محل های دانشگاه آزاد سوال دارم، شما در مورد واحدهای تهران شما ل و جنوب و غرب و مرکزی و علوم تحقیقاتف اطلاعاتی دارید؟ واسه اولویت بندی میگم، و این که هزینه ی دانشگاه آزاد و دولتی شبانه، در مقام مقایسه چطور هستن؟ البته اگر اطلاع دارید.