کارنامه کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی

جهت ارایه خدمات بیشتر به دوستانتان در سایت روان آموز و مشاوره بهتر و اصولی تر، می توانید کارنامه خود را در هر کنکوری که شرکت کرده اید (آزاد، سراسری، وزارت بهداشت) به آدرس ایمیل روان آموز ارسال کنید تا از آن جهت مشاوره به شما و دوستانتان استفاده شود.

دوستانی که در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۳ پذیرفته شده اند، در صورت ارسال کارنامه ۱۵ هزار تومان اعتبار خرید از سایت (جهت مشاوره، خرید جزوه و سایر هزینه ها) دریافت خواهند کرد. این دسته از دوستان لطفا ذکر کنند که کدام دانشگاه  پذیرفته شده اند. دوستانی که مجددا برای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۴ آماده می شوند ۱۰ هزار تومان اعتبار خرید از سایت و همچنین مشاوره رایگان در جهت بررسی درصدها و کارنامه دریافت می کنند.

اطلاعات شخصی خود شامل نام، شماره شناسنامه، شماره پرونده و غیره را از کارنامه پاک کرده و سپس ارسال کنید چون فقط به رتبه و تراز و درصدهای شما جهت مشاوره احتیاج داریم. در غیر این صورت فقط درصدها و رتبه و تراز خود را در یک فایل ارسال کنید. لطفا شماره داوطلبی خود را از کارنامه خط نزنید تا از همین شماره به عنوان مشخصه شما جهت اعتبار خرید استفاده شود.

آدرس ایمیل: ravanamooz@yahoo.com

موفق و شاد باشید

20 دسامبر, 2014
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
به من خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x