درس روانشناسی کودکان استثنائی جزو مهم ترین دروس کنکور مقاطع ارشد و دکتری است که در گرایش های مختلف روانشناسی، ضریب بالایی به خود اختصاص داده است. پراکندگی محتوایی و عدم کفایت مطالعه یک یا دو منبع برای پاسخ به سوالات روانشناسی کودکان استثنایی موجب شده که میزان پاسخدهی دانشجویان به سوالات این درس کاهش یابد.

در مجموعه روانشناسی کودکان استثنائی روان آموز که نوشته محمد علی خالق پور، رتبه ۲۱ ارشد روانشناسی بالینی سراسری است، تمامی نکات منابع مهم موجود برای این درس به صورت منسجم و با توضیح کافی جمع آوری شده است. در عین حال تلاش شده است که تا جای امکان نکات در خطوط ذکر شوند. در این مجموعه از کتب روانشناسی کودکان استثنایی بر اساس DSM-5  نوشته گنجی، هالاهان و کافمن، میلانی فر، سیف نراقی و نادری، افروز و همچنین مطالب مربوط به روان شناسی کودکان از کتاب آسیب شناسی گنجی و خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک استفاده شده است.

در صورت داشتن فرصت کافی، بهتر است کتاب دکتر میلانی فر یک دور خوانده شده و سپس از این مجموعه برای مرور و مطالعه نکات تکمیلی سایر کتب استفاده شود. در پایان هر فصل تمامی سوالات روانشناسی کودکان استثنائی ۱۰ سال اخیر همراه با پاسخ تشریحی قرار گرفته است. امیدواریم این مجموعه راه رسیدن شما به کسب درصد دلخواهتان در کنکور و فهم بیشتر مطالب را هموار نماید. برای سفارش نسخه چاپ شده کتاب می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://ravanamooz.ir/wp-content/uploads/2018/06/koodakansample.pdf” icon=”” target=”true”]دانلود نمونه کتاب[/button]

[button color=”red” size=”medium” link=”http://ravanamooz.ir/product/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%DB%8C/” icon=”” target=”true”]سفارش نسخه چاپ شده کودکان استثنائی[/button]

اشتراک
به من خبر بده
13 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

سلام وقتتون بخیر
من نسخه چاپی این کتاب رو میخوام چیکار کنم ، برای سفارش میزنه در انبار موجود نمیباشد

سلام ضمن تشکر از سایت خوبتون
این کتاب روانشناسی کودکان استثنایی که در سایتتون گذاشتین یک جلد داره یا دوجلد؟

سلام
آیا نسخه دیجیتال هم ازین کتاب برای فروش دارین؟

بهتر بود میگفتین موجود نیست

اگه بخواین بدون تعصب و صادقانه جواب بدین ، این جزوه خوبه یا استثنایی مدرسان ؟؟

ممنون

سلام.خانوم دکتر من فقط اینو بخونم اشکال نداره؟

سلام.

دوتا سوال داشتم . ممنون میشم جواب بدی ..

۱) _ آیا خوندن این جزوه ب تنهایی برای کنکور ارشد کفایت میکنه ؟؟

۲) _ آیا این جزوه کتاب استثنایی گنجی را پوشش میده ؟؟

۳) _ ممنون