در این نوبت کلید سوالات دکتری روانشناسی سراسری سال های ۹۳، ۹۲ و ۹۱ را در سه درس تخصصی قرار می دهیم. به زودی پاسخ تشریحی سوالات دکتری روانشناسی نیز در سایت قرار خواهد گرفت.

ما در ارایه پاسخ های تشریحی عجله نمی کنیم چرا که به دنبال اهداف زیر هستیم:

ارجاع به صفحه مربوطه در کتاب اصلی – در بسیاری از پاسخ های تشریحی می بینیم که به منبع خاصی ارجاع داده نشده یا به منبع یک موسسه یا انتشارات خاصی ارجاع صورت گرفته است. ما تلاش می کنیم که پاسخ اکثر سوالات را در منابع اصلی بیابیم تا بتوانید برای یادگیری بیشتر به آنها مراجعه کنید. گرچه همیشه این امر میسر نیست اما ما تمام تلاش خود را کرده ایم.

توضیح کافی جهت یادگیری و فهم پاسخ – در بسیاری از پاسخ های تشریحی می بینیم که صرفا پاسخ دهنده پاراگرافی از یک کتاب را کپی کرده است بدون اینکه سعی در توضیح علت انتخاب گزینه داشته باشد.  در این مجموعه ما سعی کرده ایم توضیحی کافی که گاهی لزومی به یک پاراگراف طولانی ندارد، ارایه کنیم تا خواننده به خوبی قانع شود که چرا گزینه صحیح انتخاب شده است.

سعی در انتخاب بهترین گزینه طبق منبع – گاهی دیده شده است که در کلید سازمان سنجش گزینه ای انتخاب شده که با دانش ما و منبع اصلی هماهنگ نیست. ما از این امر اجتناب کرده ایم که بخواهیم به هر طریقی گزینه سنجش را توجیه کنیم! اگر به نظر می رسیده که گزینه اشتباه است گزینه درست را جایگزین کرده ایم، و اگر در پاسخ شک داشته ایم پاسخ احتمالی را صادقانه بیان کرده ایم تا خواننده خود تصمیم بگیرد.

برای دانلود کلید سوالات دکتری روانشناسی اینجا کلیک کنید

0 0 vote
Article Rating
اشتراک
به من خبر بده
guest
14 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
elnaz

توان ازمون tهمبسه بیشتر یا ازمون F?

elnaz

وان ازمون tهمبسه بیشتر یا ازمون F?

delishnaz

ببخشید منظورم ورنر بود

delishnaz

سلام وقت میکنید یک خلاصه از نظریه برونر بزارید؟ ایا بخش دانیل هارت هم باید خوند؟ جزوه دکتر پورحسین …مرسی

delishnaz

با سلام چون قسمت پرسش و پاسخ خیلی طول میکشه باز بشه اینجا میپرسم شما استعداد تحصیلی بیشتر از چه بخشهاییجواب دادین برای من خیلی سخت واقعا نسبت به این درس استرس دارم

delishnaz

تستهای استثنایی و مرضی ازمون دکترا ی علوم تربیتی و کودکان استثنایی رو بزنم مفید ؟ یا نه از موضوع پرت میشم من برای دکترا عمومی میخوام امتحان بدم از دکترای دیگه فقط امار رو بزنم؟

mina

با سلام وخسته نباشید به مدیریت محترم سایت.
من ترازم بافرمول داده شده در سایت ،۶۷۹۸ با میانگین۴۵ شده است.آیا میتونم شبانه یا روزانه فردوسی مشهد رو بیارم با این تراز؟؟؟؟باتشکر

سیدعلی اکبررفاهی

سلام من امسال مصاحبه پردیس دان خوارزمی رفتم به نظر شما پردیس خوبه