قوانین رزرو جلسه مشاوره انتخاب رشته

امتیاز یادتون نره

هدف اصلی مشاوره انتخاب رشته در روان آموز بررسی کارنامه اولیه، ارائه اطلاعات تخصصی و فنی در رابطه با رشته ها و دانشگاه ها، و راهنمایی های کاربردبی با در نظر گرفتن شرایط شخصی مثل اهداف، علایق، توانمندی ها، محل زندگی وفرد می باشد. بدیهیست که تصمیم گیری نهایی و مسئولیت انتخاب یا عدم انتخاب رشته و ترتیب الویت ها با داوطلب است و تیم مشاوره روان آموز صرفا مشاوره های لازم تخصصی و فنی را ارائه می نماید تا داوطلب بتواند بهترین تصمیم را اخذ کند .

انتخاب رشته و  ارائه اطلاعات مرتبط، صرفاً برای کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم گرایش های (بالینی ، عمومی و تربیتی ) دانشگاه های سراسری(روزانه + شبانه) ، پیام نور، آزاد و غیرانتفاعی صورت میگیرد .

پس از ثبت نام و پرداخت، رزرو قطعی میشود و از طرف مجموعه روان آموز جهت هماهنگی های بعدی با داوطلب تماس برقرار خواهد شد. به علت محدودیت نوبت های مشاوره، محدودیت بازه زمانی ثبت نام و اختصاص تایم مشاورین، پس از ثبت نام امکان عودت وجه و کنسل کردن ثبت نام وجود نخواهد داشت. همچنین درصورت لغو یا عدم برقراری تماس، قابلیت برگزاری مجدد جلسه به علت تعدد و فشردگی نوبت ها وجود ندارد. پس حتما دقت لازم و کافی را در تصمیم گیری مبذول فرمایید.

بارگزاری کامل کارنامه اولیه در فیلد های بالا الزامی می باشد. سایر اطلاعات مورد نیاز برای مشاوره انتخاب رشته برای داوطلب ارسال می گردد.

سرفصل جلسات مشاوره انتخاب رشته روان آموز : 

  • معرفی رشته ها، دانشگاه ها، گرایش ها 
  • بررسی شرایط اپلای 
  • آموزش انواع دوره ها، سهمیه ها، بومی گزینی 
  • اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی، امکانات، میزان اعتبار مدرک و میزان شهریه دانشگاه ها 
  • بررسی بازار کار ایران در رشته های مختلف
  • پاسخ به سوالات و دغدغه های فردی داوطلبین در باب انتخاب رشته
  • تست روانشناسی سه گانه هوش، شخصیت، استعداد جهت ارائه پیشنهادات الویت بندی گرایش ها به داوطلب

 سیستم انتخاب رشته روان آموز، آموزش ها و استانداردهای لازم این موضوع توسط سرکار خانم دکتر زینب خجوی انجام شده است و ایشان به صورت فردی جلسه ای برگزار نخواهند کرد. انتخاب مشاور متناسب با داوطلب صرفا توسط دپارتمان مشاوره روان آموز صورت خواهد پذیرفت و نظرات و درخواست های شخصی داوطلب اعمال نخواهد شد. لازم به ذکر است که بررسی الویت بندی های فرم انتخاب رشته داوطلبین پکیج طلایی و نقره ای توسط شخص خانم دکتر خجوی بررسی خواهد شد. نکات ذکر شده ایشان و سایر موضوعات مهم در جلسه دوم توسط مشاور منتخب به داوطلب ابلاغ خواهد شد تا داوطلب نسبت به جوانب انتخاب های خود به آگاهی کافی برسد و در نهایت انتخاب رشته را انجام دهد .

  • قوانین بالا را خواندم و شرایط گفته شده را میپذیرم.