0% فروش رفته

دفتر برنامه‌ریزی الماسی

۳۹,۸۰۰تومان

موجود در انبار

توضیحات

امتیاز یادتون نره

توضیحات:

در دنیای امروز که خیلی شلوغ و درهم برهمه و کارهای متنوع و مهمی برای یک فرد وجود داره که باید در طول یک هفته انجام بده. این همه جنبه مختلف و موارد گوناگون می‌تونه فرد رو گیج و سردرگم کنه. این ویژگی‌ها لزوم داشتن یک برنامه‌ریزی درست و دقیق رو اجتناب ناپذیر می‌کنه.

داشتن یک ابزار همه چیز تموم که همه موارد لازم رو پوشش بده و یک تصویر کلی از هفتمون و کارهای مهمی که باید به انجام برسن پیش روی ما قرار بده، حسابی کیفیت زندگی ما رو افزایش میده.

دفترچه برنامه ریزی هفتگی همه این کارها رو انجام میده و یک دورنمای دقیق از هفتتون و کارهای مختلف برای شما ایجاد می‌کنه، این دفترچه دارای یک بخش برای نوشتن همه امور مهم هفته است و در صفحه مقابل روزهای هفته قرار داره که شما می‌تونین کارهای هفته پیش‌روتون رو به روزهای مختلف هفته اختصاص بدین و یک تقسیم بندی متعادل داشته باشین تا بشه به همه امور رسیدگی کرد.

همچنینی این دفترچه دارای بخش‌هایی برای یادداشت، نوشتن اهداف هفته و مواردی برای یادآوریه که کار شما رو برای یک برنامه‌ریزی دقیق و همه جانبه راحت‌تر می‌کنه.

دفترچه برنامه ریزی هفتگی با طرح زیبا و رنگارنگ الماسی در ابعاد 15 × 10 × 1 سانتی متر تنظیم شده و شما می‌تونین همه جا اون رو با خودتون حمل کنین تا دستیار زیبا و همه چیز تموم شما باشه و به کارها و فعالیت‌های متنوعتون در طی هفته نظم بده.

به خاطر رنگ‌های شاد و زیبایی که داره فرد ترغیب به استفاده ازش میشه و این کمک بزرگیه برای برداشتن قدم‌های کوچیک در جهت رسیدن به هدف‌های بزرگتر.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

قوانین دیدگاه

  • از ارسال دیدگاه های توهین آمیز پرهیز کنید
  • لطفا نظر واقعی خود را بنویسید
  • دیدگاه شما میتواند به خرید دیگران کمک کند
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دفتر برنامه‌ریزی الماسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز دریافتی محصول از کاربران

متوسط امتیاز ها
0
۳۹,۸۰۰تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

محصولات مرتبط