3%
تخفیف ثبت نام
0% فروش رفته

واژه نامه روانشناسی و روانپزشکی دوسویه فیروزبخت

عنوان: واژه نامه روانشناسی و روانپزشکی دو سویه
نویسنده: مهرداد فیروزبخت
ناشر: رشد
وچاپ: زمستان 1395
شابک: 2-056-351-600-978

۲۹۱,۰۰۰تومان

موجود در انبار

توضیحات

4.7/5 - (6 امتیاز)

کتاب واژه نامه روانشناسی و روانپزشکی دوسویه دکتر مهرداد فیروزبخت

کتاب واژه نامه روانشناسی و روانپزشکی همان فرهنگ جامع روان شناسی و روان پزشکی  است که شش سال از انتشار ویراست اولش می گذرد، با اصلاحات و تغییرات و اضافات فراوان در قالب کتاب واژه نامه روان شناسی و روان پزشکی ارایه می شود. اطلاعات و مطالعات نویسنده در طول این شش سال، دستخوش تحولات زیادی شده است. بنابراین، بازنگری در این کتاب اجتناب ناپذیر می نمود.

بر همین اساس و متناسب با این تغییرات، تصمیم بر اصلاح و تکمیل آن گرفته شد که حاصل این اصلاح و تکمیل کتاب واژه نامه روانشناسی و روانپزشکی شده است. در تعریف این کتاب که توسط انتشارات ویرایش به چاپ رسیده است از منابع فراوانی استفاده شده است. همچنین بیش از هزار و چند صد منبع شامل ترجمه های دو دهه اخیر درسنامه های معتبر انگلیسی فرهنگ های جامع تخصصی و عمومی و فرهنگ ها و منابع اینترنتی مورد استناد قرار گرفته است.

در ویراست دوم واژه نامه روان شناسی و روان پزشکی، ضمن برطرف کردن ایرادها و اغلاط تایپی ویراست اول، صدها مدخل جدید افزوده شده است. به فراخور افزایش دانش و تجربه ی نوشتاری نویسنده این واژه نامه، شاهد سربر آوردن اصطلاحات و مفاهیم جدیدی در این کتاب هستید که در حوزه های مختلف روان شناسی کاربرد دارند. از آن جمله می توان به اصطلاحات روان شناسی قانونی، آسیب شناسی روانی، ژنتیک رفتاری و روان شناسی عصب نگر اشاره کرد.

همچنان که در روانشناسی و روانپزشکی، تحولات و پژوهش های بیشتری رخ خواهد داد، این کتاب نیز ویراست های جدید را به خود خواهد دید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

قوانین دیدگاه

  • از ارسال دیدگاه های توهین آمیز پرهیز کنید
  • لطفا نظر واقعی خود را بنویسید
  • دیدگاه شما میتواند به خرید دیگران کمک کند
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “واژه نامه روانشناسی و روانپزشکی دوسویه فیروزبخت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز دریافتی محصول از کاربران

متوسط امتیاز ها
0
۲۹۱,۰۰۰تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

محصولات مرتبط