کارنامه خجوی رتبه برتر دکتری روانشناسی

رتبه برتر کنکور دکتری روان‌شناسی 93

با اعلام نتایج کنکور دکتری روان‌شناسی سال 93 شاهد نتایج مختلف داوطلبان هستیم. یکی از رتبه برترهای کنکور دکتری روان@شناسی سال 93، خانم زینب خجوی هستند. در این مطلب می‌تونید کارنامه دکتری خانم زینب خجوی رو مشاهده کنید. ایشون رتبه 6 کارشناسی ارشد و رتبه 2 آزمون دکتری روان‌شناسی هستند. همچنین فارغ‌التحصیل کارشناسی روان‌شناسی بالینی دانشگاه اصفهان و ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه تهران بوده و در مقطع دکتری نیز در رشته روان‌شناسی سلامت دانشگاه تهران پذیرفته شده‌اند.

روان‌آموز

همونطور که مطلع هستید خانم دکتر زینب هجوی از موسسین روان‌آموزبوده و کلیه فعالیت‌های مجموعه زیر نظر ایشون جریان داره. تیم روان‌آموز با تلاش‌های دلسوزانه و مستمر، به داوطلبان کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری رشته روان‌شناسی در گرایش‌های عمومی، بالینی و تربیتی تا روز کنکور کمک‌های مفید و سازنده عرضه می‌کند تا شاهد نتایج درخشان و انگیزه بخش آنها در سال‌های متوالی باشد.

سایت روان‌آموز

سایت روان‌آموز به عنوان کامل‌ترین مرجع آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی، قصد داره آنچه برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی احتیاج دارین صادقانه و با رعایت اصول حرفه‌ای در اختیار شما بذاره. اطمینان داریم خانم دکتر زینب خجوی با سابقه چندین سال مشاوره و تدریس دروس کارشناسی ارشد و دکتری در موسسات آموزش عالی همراه خوبی برای شما در مسیر رسیدن به موفقیت باشند. در این مسیر از حضور سایر رتبه‌های برتر نیز بهره‌مند هستیم که در عناوین مختلف با ما همکاری می‌کنن تا همگی با هم  زنجیره‌ای از دانش حقیقی روان‌شناسی باشیم!

روان آموز هر روز سعی در پیشرفت داره و از نظرات شما در جهت بهبود خدمات استقبال می‌کند. به امید خدا همراه با هم پیش خواهیم رفت و آموزش دانش روان‌شناسی به شکلی روان و جذاب را در روان‌آموز دنبال خواهیم کرد.

همراهی با شما در مسیر موفقیت باعث افتخار است.

 

 

 

14 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام منابع رو در بخش منابع دکتری نوشتم. فهرست بالای سایت رو ملاحظه کنید.
   امار دلاور و هومن- روش تحقیق دلاور و هومن- برای تسلط بیشتر سرمد و بازرگان- مدرسان شریف.
   نتونستم کامل هیچ کدوم امار و ورش رو بخونم هر دو به یک میزان.ولی سر جلسه بیشتر روش تحقیق زدم و تقریبا همه سوالات مشکل امار رو خالی گذاشتم که بیشترش هم اون سال مشکل بود.

 • سلام و خسته نباشید
  اگه امکانش هست کارنامه رتبه های مختلف قبول شدگان دکتری قرار بدین مثلا کارنامه های رتبه های 20 و 40 و اخرین افراد قبول شده تا ارزیابی بهتری ازدرصد قبولی و اختلاف درصد ها ی رتبه شما با رتبه های آخر که قبول شدن داشته باشیم

 • سلام تبریک می گم خانم دکتر
  امیدوارم منم بتونم سال 94 قبول شم
  من در مورد ساعت های مطالعه برای آزمون دکتری مشکل دارم، چون صبح ها می رم سر کار و سه روز تو هفته هم عصرها کلاس زبان می رم
  الان فعلاً یه روز در میان می رم سرکار اما سردرگمم نمی تودونم چه جوری برا دکتری بخونم و چقدر زمان بذارم. می شه لطفاً کمکم کنید؟

 • سلام خانم خجوی میشه رزومه خودتونو بنویسید ؟رتبه کارشناسی 2رتبه ارشد3وببخشید من هنوز بین عمومی وبالینی مرددم ومیدونم خیلی ها هم مثل من هستن میشه تو یه پست توصیح کامل بدید درمورد تفاوتها .به گفته ی بعضی از اساتید این رشته و بخی از بچه ها این رشته تو ایران زیاد تفاوت ماهوی نداره و فقط چند واحد اختلاف داره خصوصا تو کارشناسی و اونایی که میخان واقعا بالینی کار کنند باید برن کارگاههای خارج از دانشگاه شرکت کنند و عمومی وبالینی تو ایران زیاد تفاوت نداره وفقط اسم بالینی گنده تر وبیشتره ؟نظر شما چیه؟

  • سلام
   رتبه 2 دکتری، 6 ارشد بالینی، 2900 کارشناسی،
   دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد دانشگاه تهران، کارشناسی دانشگاه اصفهان
   بله پیشنهادتون عالی هست. حتما این کار رو میکنم چون جزو سوالات رایج دوستانه. در اسرع وقت پست رو میزارم برای همین اینجا نمی نویسم.

دیدگاهتان را بنویسید