دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد

دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 95 را می توانید به شکل رایگان از  لینک زیر دانلود کنید

دانلود دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 95

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  به علت جایگاه مناسبی که در جامعه دارد و متقاضیان زیادی را در این رشته به خود جذب کرده است

رشته های گروه پزشکی به دلیل داشتن جایگاه شغلی مناسب در جامعه ، علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده اند . از این رو هرساله شاهد استقبال بالای داوطلبان تحصیلات تکمیلی از کنکور کارشناسی ارشد رشته های پزشکی می باشیم .

کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 هم چون سال گذشته به صورت جامع و یکپارچه برای دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد برگزار شده و کلیه متقاضیان می بایست برای ثبت نام به سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایند .

با توجه به محدودیت زمانی که ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دارد، توصیه می شود داوطلبان مدارک ثبت نام را از پیش آماده کرده و در موعد مقرر به ثبت نام بپردازند. برای آشنایی با هر یک از فرآیندهای کنکور ارشد پزشکی در ادامه زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ را شرح می دهیم

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص بر اساس ضوابط و شرایط تعیین شده توسط مرکز سنجش پزشکی انجام می گیرد . کلیه داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ ملزم به رعایت این شرایط می باشند . در ادامه برخی از مهم ترین بندهای شرایط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 1400 را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

12 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید