سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱

جلال پریداد
31 اردیبهشت 1401
سوالات ارشد روانشناسی
5/5 - (3 امتیاز)

در این پست به بررسی سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ می پردازیم. در ادامه می توانید سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ کنکورهای ارشد روانشناسی، مشاوره و علوم شناختی سازمان سنجش را دانلود کنید. کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، مشاوره و علوم شناختی سال ۱۴۰۱ هم به مثابه سال های قبل برگزار شد با این تفاوت که داوطلبین امسال فقط ۸ ماه برای مطالعه فرصت داشتند. همین امر منجر به اعتراضات بعضی از متقاضیان شرکت در کنکور و درخواست تعویق شد.

دفترچه ارشد روانشناسی ۱۴۰۱

کلید اولیه سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱

دفترچه سوالات ارشد شناختی ۱۴۰۱

کلید اولیه ارشد شناختی ۱۴۰۱

دفترچه ارشد مشاوره ۱۴۰۱

کلید اولیه ارشد مشاوره ۱۴۰۱

دفترچه علوم تربیتی ۱۴۰۱

کلید اولیه ارشد علوم تربیتی ۱۴۰۱

اما بنا به صلاحدید سازمان سنجش و با توجه به زمانبندی های بعدی و درپیش داشتن کنکور سراسری جهت عدم تداخل، این آزمون در نوبت صبح روزهای چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه و جمعه ۳۰ اردیبهشت ‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

 

روان آموز امیدوار است تا با عادی شدن شرایط کرونایی و برگزاری در موعد مقرر آزمون امسال، در سال های آتی شاهد خللی در برگزاری آزمون ها و تایم اندک فاصله دو آزمون نباشیم و داوطلبین بتوانند مطابق با زمانبندی های از پیش معین جهت دریافت سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱، مشاهده نتایج، انتخاب رشته و … اقدام کنند.

سوالات ارشد روانشناسی 1401

برگزاری کنکور ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ در سراسر کشور

 

به گزارش رئیس سازمان سنجش دکتر پور عباس تعداد ثبت نام کنندگان آزمون کارشناسی ارشد امسال ۶۴۷۲۰۹ نفر بوده که در ۱۳۵ کد رشته امتحانی دسته بندی شده اند. ۵۳ درصد از این تعداد را داوطلبین خانم و ۴۷ درصدشان را آقایان تشکیل داده بودند.

به نقل از دکتر پورعباس، سال گذشته بیش از ۱۳۰۰۰۰ نفر در مقط ارشد تمام رشته ها پذیرفته شدند که پیش بینی می شود امسال با افزایش ظرفیت ها، حدود ۳۰ درصد از داوطلبین پذیرفته شوند. این تعداد با احتساب ظرفیت های پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر هم خواهد شد.

 

آزمون ارشد امسال در ۱۸۶ شهرستان، ۳۸۱ حوزه اصلی و ۱۷۷۰ حوزه فرعی با اجرای پروتکل های بهداشتی برگزار شد.مطابق با زمانبندی های اعلام شده توسط سازمان سنجش، نتایج اولیه کنکور ارشد ۱۴۰۱ تا پایان خرداد ماه، زمان انتخاب رشته در اوایل تیر ماه، اعلام نتایج نهایی کنکور ابتدای شهریور ماه و شروع سال تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه ها از ابتدای مهر ماه خواهد بود.

یادآوری میکنیم که در سایت سازمان سنجش روند نظرسنجی از کلیه داوطلبین اعم از معلولین و … در حال انجام است و داوطلبان با در دست داشتن شماره داوطلبی و اطلاعات شناسنامه خود به این امر اقدام کنند . قطعا ارائه بازخوردهای داوطلبین به سازمان سنجش در برگزاری با کیفیت تر این آزمون ها به این سازمان مهم در سال های پیش رو بسیار کمک می کند .

داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ و همینطور داوطلبین ارشد مشاوره و علوم شناختی در طول تمام این مراحل در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در هر یک از فرآیندها می توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org با این سازمان مکاتبه نمایند. همچنین پشتیبانان تخصصی مجموعه روان آموز آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات شما در ساعات اداری را دارند. جهت ارتباط با مشاورین ما و دریافت لینک های دانلود سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ میتوانید با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۷۰۸۰ تماس حاصل فرمایید.

 

زمان های کلی و تقریبی روند اجرایی کنکور ارشد روانشناسی، مشاوره و علوم شناختی ۱۴۰۱:
انتشار دفترچه سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش در اولین روز کاری پس از اتمام روند برگزاری کنکور ارشد می باشد. پاسخ کلیدی کنکور ارشد روانشناسی، مشاوره و علوم شناختی در روز دوشنبه یا سه شنبه پس از برگزاری کنکور است. طبق روال کلی سازمان سنجش در سال های قبل ، اعلام اولیه نتایج تقریبا سی روز پس از برگزاری کنکور ارشد انجام می شود و همزمان با آن روند انتخاب رشته داوطلبین و انتشار دفترچه های انتخاب رشته آغاز می گردد.

قابل ذکر است که روان آموز برنامه های ویژه ای برای انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی، مشاوره و علوم شناختی همچون سال های گذشته دارد که به تدریج از طریق سایت و فضای مجازی به داوطلبین اعلام می گردد.

بعد از انتشار سوالات ارشد روانشناسی ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش، با انتشار کلید پاسخ های این آزمون در پست های آینده همراه شما خواهیم بود.

اشتراک
به من خبر بده
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

مطالب مرتبط

ظرفیت پذیرش ارشد

در جداول زیر ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی سال 94 را مشاهده می کنید. در ردیف آخر هر جدول ...
مدیر سایت
27 خرداد 1394

پاسخ تشریحی آزمون ارشد روانشناسی

معرفی 80 سال پیش روانشناسی را مطالعه روح و روان و روانشناس را فردی می‌دانستند که رویداد‌های ...
مدیر سایت
23 خرداد 1398
پاسخ تشریحی آزمون دکتری روانشناسی سراسری

پاسخ تشریحی دکتری روانشناسی

پاسخ تشریحی اگر به درستی و با دلایل معتبر ارایه شده باشد نه تنها شما را به ...
مدیر سایت
05 اسفند 1394