4.8/5 - (29 امتیاز)

۲۰ دقیقه مشاوره رایگان

منابع کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم در گرایش های بالینی ، عمومی و تربیتی هر ساله دستخوش تغییرات می شود . ما در روان آموز هر سال با بررسی دقیق کنکور سال قبل بهترین منابع را با کمک رتبه برترها اعلام می کنیم . در این مقاله مفصل تک تک درس های کنکور ارشد روانشناسی را بررسی و بهترین منابع آن ها را لیست کردیم . ضمناً خاطرنشان میگردد که سازمان سنجش همچون وزارت بهداشت منابع اصلی خود را رسماً معرفی نمی کند .اگر داوطلب کنکور ۱۴۰۲ هستید پیشنهاد میکنیم حتما تا برگزاری کنکور و پس از آن جهت تهیه منابع دست نگه دارید .

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی بالینی
درصد رتبه های برتر


معرفی منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی بالینی

این درس منابع متعددی دارد و صرفا مختص منبع آکادمیک هم نیست. بنابراین مشخص کردن منبع اصلی که بتوان سوال را مستقیم با آن پاسخ داد در بعضی سالها دشوار است. همچنین سوالات به گونه ای است که دانش کلی شما از همه دروس در پاسخگویی به آن موثر است، مخصوصا سوالات آسیب شناسی در این درس زیاد طرح می شود.

کتاب های اصلی پیشنهادی برای این درس کتاب روانشناسی بالینی فیرس و نظریه های درمانی پروچاسکا و برخی فصول کتاب سنجش روانی مارنات است. مجموعه روان آموز بهترین کتاب کمک آموزشی موجود برای این درس است که در جلد اول سنجش ها و در جلد دوم درمان ها ارایه شده است. مجموعه دود جلدی روان آموز به خوبی کتاب فیرس و پروچاسکا و فصول مهم مارنات را پوشش می دهد و با نکات برجسته سایر کتب تکمیل شده است. همچنین شامل سوالات طبقه بندی شده کنکورهای گذشته همراه با پاسخ تشریحی است.

اگر وقت کافی ندارید ، می توانید فصل را یک بار از فیرس و پروچاسکا روخوانی کرده و در دفعات بعدی آن را با روان آموز جایگزین کنید. باوجود وقت کافی سراغ منابع اصلی بروید ، در غیر اینصورت آنها را با روان آموز جایگزین کنید. نهایتاً برای فهم بهتر مطالب این درس (بخصوص برای کسانی که فرصت مطالعه منابع اصلی ندارند و همچنین تغییر رشته ای ها) شرکت در کلاس این درس با تدریس دکتر خجوی پیشنهاد می شود. نرم افزار نارنگی برای این درس در حال آماده سازی است و امسال به دست شما خواهد رسید.

منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی بالینی برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب روانشناسی بالینی روان آموز دو جلد، کلاس، نرم افزار نارنگی 

در کنکور ارشد روانشناسی سال ۱۴۰۰ منابع درس روانشناسی بالینی چه کتاب هایی بود؟

منابع اصلی به ترتیب اهمیت: نظریه های روان درمانی پروچاسکا (۶ سوال)، روانشناسی بالینی فیرس (۳ سوال)، سنجش روانی مارنات (۱ سوال)، کتب غیردانشگاهی (۱۰ سوال)

تغییرات مهم:

در آزمون ارشد روانشناسی  سال ۱۴۰۰ سه سوال از کتاب «درمان فراشناختی اضطراب و افسردگی، نوشته ولز، ترجمه محمدخانی»  در زمینه درمان های فراشناختی داشتیم. (البته این کتاب نوشته ولز توسط دو انتشارات با مترجمان مختلف به چاپ رسیده است).

در کنکور ارشد روانشناسی ۱۴۰۰ کتاب روانشناسی بالینی روان آموز چند درصد مطالب را پوشش داده بود؟

پوشش کتاب روانشناسی بالینی روان آموز: ۵۰ درصد

روانشناسی بالینی فیرس ترجمه دکتر فیروزبخت


خرید

روانشناسی بالینی ۱: مبانی و سنجش بالینی


خرید

نظریه های روان درمانی پروچاسکا


خرید

روانشناسی بالینی ۲:نظریه های روان درمانی


خرید

راهنمای جامع سنجش روانی مارنات


خرید

آموزش مجازی روانشناسی بالینی


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس زبان تخصصی
درصد های لازم و بهترین روش های مطالعه


منابع ارشد روانشناسی درس زبان تخصصی چیست؟

برای اینکه با نظریات و واژگان اساسی روانشناسی آشنا شوید می توانید از منابع ساده تا متوسط مطالعه را آغاز کنید تا با لغات پایه آشنا شوید و سپس متن های مختلف بخوانید. می توانید با کتاب لیندا لیل یا سیدمحمدی شروع کنید. در کنار آن در صورت وقت کافی می توانید برای تقویت لغات عمومی کتبی مثل ۵۰۴ واژه ضروری را بخوانید. کتاب زبان روان نشر روان آموز در جلد اول به خوبی  لغات عمومی و تخصصی مهم مورد نیاز شما را در شیوه ای جدید ارایه می کند که مطالعه آن را توصیه می کنیم.

بعد از تمام شدن این کتاب ها جهت تقویت لغت و ترجمه یا همراه با آنها؛ برای تمرین متن خوانی و تکنیک های درک مطلب می توانید متون ارشد روانشناسی را از ویکی پدیا و متون کنکوری سال های پیش را بخوانید و همچنین اصول درک مطلب را تمرین کنید. در این زمینه در صورت وقت کافی مطالعه متون آزمون آیلتس هم پیشنهاد می شود.

جهت مرور لغت بهتر است جعبه لایتنر داشته باشید. ما لغات کتاب لیندالیل و کتاب زبان روان و همچنین لغات پرتکرار کنکورهای گذشته را در نرم افزار نارنگی داریم که می توانید از آن برای مرور لغات تا روز کنکور ارشد روانشناسی استفاده کنید. خودتان هم هر واژه جدیدی در هر منبعی دیدید به شکل فلش کارت در جعبه لایتنر بگذارید.

منابع ارشد روانشناسی درس زبان تخصصی برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب زبان روان، نرم افزار نارنگی، متون سالهای پیش

چند درصد لغات درس زبان تخصصی سال ۱۴۰۰ در کتاب زبان روان موجود بود؟

۹۶ درصد

زبان روان ۱: واژه های ضروری متون تخصصی روانشناسی


خرید

متون روانشناسی انگلیسی (لیندا لیل)


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس آسیب شناسی روانی
(روانشناسی مرضی) و کودکان استثنایی


منابع ارشد روانشناسی درس آسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی چیست؟

در سالهای گذشته منابع این درس پراکنده بوده است. تغییر برجسته دیگر هم طرح سوالات بیشتر از کودکان استثنائی و آسیب شناسی کودک بوده است (به شکلی که در سال گذشته حتی یک سوال بزرگسال نداشتیم). توصیه ما به مطالعه کامل کلیه اختلالات بزرگسال، کودک و استثنائی است (چون هرگز نباید بر اساس یک سال تصمیم گرفت). با توجه به شباهت کتب، پیشنهاد می شود که یک کتاب اصلی را برای فهم مطالب در نظر بگیرید و باقی کتب را با کمک آموزشی جایگزین کنید چرا که مرور مهمتر از مطالعه منابع متعدد است.

هم برای آسیب شناسی هم برای کودکان استثنائی، کتب آقای گنجی پیشنهاد می شود ولی اگر فرصت محدودی دارید و در عین حال نیاز به مطالعه منبع اصلی دارید آنها را با آسیب شناسی هالجین و کودکان استثنائی میلانی فر جایگزین کنید. آسیب شناسی روان آموز، همه نکات مهم کتاب گنجی را به خوبی پوشش داده است و با مهمترین مطالب کتاب های خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک، آسیب شناسی بارلو، آسیب شناسی هالجین و روانشناسی مرضی تحولی دادستان تکمیل شده است.

کودکان استثنائی روان آموز نیز علاوه بر پوشش نکات کتاب گنجی، مهمترین نکات تکمیلی را از سایر کتب اضافه کرده است. هر دو مجموعه  شامل تست های سالهای گذشته با پاسخ تشریحی است. می توانید در صورت فرصت کافی یک بار فصل را از کتاب اصلی بخوانید تا فهم بهتری کسب کنید و پس از آن فقط مجموعه روان آموز را بخوانید که هم خلاصه خوبی از کتب اصلی پیشنهادی است هم مطالب تکمیلی را شامل می شود.

نرم افزار نارنگی نیز نکات هر دو درس را به شکل فلش کارت دارد و برای مرور پیشنهاد می شود.

منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی مرضی برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب آسیب شناسی روان آموز  و کتاب کودکان استثنائی روان آموز، نرم افزار نارنگی

در کنکور ارشد روانشناسی سال ۱۴۰۰ منابع درس چه تغییری داشته است؟

منابع اصلی: کودکان استثنائی گنجی، آسیب شناسی گنجی، کودکان استثنائی سیف نراقی و نادری، دانش آموزان استثنائی هالاهان و کافمن، کودکان استثنائی میلانی فر

تغییرات مهم:

کتاب آسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی روان آموز چند درصد از سوالات کنکور ۱۴۰۰ را پوشش داده است؟

۸۵ درصد

آسیب شناسی روانی دکتر گنجی جلد اول


خرید

آسیب شناسی روانی دکتر گنجی جلد دوم


خرید

آسیب شناسی روانی بارلو ترجمه دکتر فیروزبخت


خرید

خلاصه روانپزشکی کاپلان سادوک جلد اول ترجمه دکتر فرزین رضاعی


خرید

خلاصه روانپزشکی کاپلان سادوک جلد دوم ترجمه دکتر فرزین رضاعی


خرید

چکیده DSM5-راهنمای تشخیصی و آماری اختلال های روانی dsm5


خرید

خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک، جلد اول، ویراست یازدهم، ترجمه دکتر گنجی


خرید

خلاصه روانپزشکی کاپلان سادوک جلد دوم ترجمه دکتر گنجی


خرید

خلاصه روان پزشکی کاپلان سادوک جلد سوم ترجمه دکتر گنجی


خرید

آسیب شناسی روانی هالجین ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

آسیب شناسی روانی باچر، جلد ۱، ویرایش شانزدهم، ترجمه سید محمدی


خرید

آسیب شناسی روانی باچر جلد دوم ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

آسیب شناسی روانی شاملو


خرید

روان شناسی کودکان استثنایی دکتر گنجی


خرید

روانشناسی کودکان استثنایی میلانی فر


خرید

دانش آموزان استثنایی هالاهان کافمن


خرید

اختلال های یادگیری هالاهان کافمن ترجمه دکتر حمید علیزاده


خرید

آسیب شناسی روانی روان آموز


خرید

روانشناسی کودکان استثنائی روان آموز


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی
فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان


معرفی منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان

در سالهای گذشته کتاب اصلی برای این درس روانشناسی فیزیولوژیک خداپناهی و انگیزش خداپناهی بوده است اما اخیرا بخصوص در در انگیزش و هیجان منابع دیگری مثل انگیزش و هیجان مارشال ریو نیز مدنظر طراح بوده است. از آنجا که کتاب های خداپناهی قلم دشواری دارند و همچنین با توجه به تعدد منابع این درس، ما مطالعه آنها را توصیه نمی کنیم و جایگزین کردن آن با کمک آموزشی را مناسبتر می دانیم. مجموعه روانشناسی فیزیولوژیک روان آموز تمام مباحث مهم فیزیولوژی کتاب خداپناهی را پوشش داده و با منابع دیگر مثل روحانی و معظمی تکمیل شده است و شامل تست های سال های گذشته با پاسخ تشریحی است.

چون کتاب اصلی برای اغلب دوستان دشوار است، تلاش شده این مجموعه روانتر و در عین حال کامل باشد تا بتوانید جایگزین کتاب اصلی کنید.  این درس بسیار فرار است و توصیه ما اکیدا این است که هر روز فلش کارت های نرم افزار نارنگی را بخوانید که تمام نکات این مجموعه را پوشش می دهد. درباره کتاب پوران پژوهش نوشته دکتر پیری عزیز که از همکاران خوب ما هستند، باید بگوییم کتاب ایشان برای درصد بالا کافی نیست و همه مطالب را پوشش نمی دهد ولی با توجه به حجم بالای منبع این درس (و در عین حال تعداد سوالات کمتر و ضریب پایینتر) اگر کسی قصد ندارد سرمایه گذاری زیادی روی این درس داشته باشد و فرصت کمی برای مطالعه دارد، کتاب دکتر پیری مناسب خواهد بود.

برای بخش انگیزش و هیجان نیز توصیه ما به جایگزین کردن کتب اصلی با مجموعه روان آموز است که کتاب خداپناهی و نکات مهم کتاب انگیزش و هیجان ریو را پوشش می دهد. در نهایت، با توجه به ماهیت این درس، شرکت در کلاس های دکتر پیری که با بیانی روان این درس را توضیح می دهند، بخصوص برای دوستان تغییررشته ای توصیه می شود.

منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب پوران پژوهش نوشته دکتر پیری

تغییرات منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش هیجان در کنکور ۱۴۰۰ چه مواردی بوده است؟

منابع اصلی به ترتیب اهمیت:  انگیزش و هیجان ریو، انگیزش و هیجان خداپناهی، روانشناسی فیزیولوژیک خداپناهی،سایر منابع

تغییرات مهم:

کتاب روانشناسی فیزیولوژیگ و انگیزش و هیجان روان آموز چند درصد از سوالات کنکور ۱۴۰۰ را پوشش داده است؟

۵۳ درصد

روان شناسی فیزیولوژیک خداپناهی


خرید

کتاب انگیزش هیجان روان آموز


خرید

روانشناسی فیزیولوژیک پینل ترجمه دکتر فیروزبخت


خرید

روان شناسی فیزیولوژیک کالات ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

فیزیولوژی اعصاب و غدد کالات ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

فیزیولوژی اعصاب و غدد کالات ترجمه دکتر بحیرایی


خرید

کتاب روانشناسی فیزیولوژیک روان آموز


خرید

روان شناسی فیزیولوژیکی کارلسون ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

انگیزش و هیجان خداپناهی


خرید

انگیزش و هیجان مارشال ریو ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی رشد
بهترین ها با روان آموز


منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی رشد چیست؟

منبع اول این درس با توجه به سالهای اخیر، نظریه های روان درمانی کرین است اما با توجه به تغییراتی که در مباحث مورد توجه طراحان رخ داده است از منابع دیگر هم در این درس سوال طرح می شود؛ با این حال کمتر کسی است که فرصت مطالعه همه آنها را داشته باشد (و ما هم چنین چیزی را توصیه نمی کنیم). مجموعه روانشناسی رشد روان آموز کامل ترین مجموعه روانشناسی رشد را در اختیار شما می گذارد که همه این منابع را پوشش می دهد و همچنین شامل سوالات سالهای گذشته با پاسخ تشریحی است.

جلد اول روان آموز، کتاب کرین و دو جلد ژنتیک را پوشش می دهد. دومین جلد رشد روان آموز، دو جلد لورابرک را پوشش می دهد (با توجه به آخرین تغییرات کتاب لورابرک، کتاب روان آموز نیز ویرایش شده است). افرادی با وقت متوسط به بالا می توانند حداقل یک بار کتاب کرین را خوانده و سپس برای مرور آن را با روان آموز جایگزین کنند. اگر هم وقت کافی ندارید از ابتدا روان آموز را جایگزین آن کنید.  درباره سایر کتاب، از آنجا که کتاب لورابرک جزئیات زیادی دارد، توصیه ما جایگزین کردن آن با کتاب روان آموز است که تلاش کرده تمام نکات مهم هر دو جلد لورابرک را پوشش دهد.

متن کتاب ژنتیک برای اکثر داوطلبان سخت است و در سالهای اخیر هم توجه کمتری به این کتاب شده است؛ بنابراین توصیه می کنیم با کتاب روان آموز جایگزین شود که آن را به خوبی پوشش داده و بیان روانتری هم دارد. با توجه به طرح چند سوال از کتاب رشد پاپالیا در سال گذشته، در حال خلاصه سازی نکات مهم این کتاب هستیم که به شکل یک ضمیمه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین، فلش کارت های نارنگی برای این درس در دسترس و برای مرور پیشنهاد می شود. در نهایت برای فهم بهتر مطالب این درس (بخصوص برای کسانی که فرصت مطالعه منابع اصلی ندارند و همچنین تغییر رشته ای ها) شرکت در کلاس این درس با تدریس دکتر خجوی پیشنهاد می شود.

منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی رشد برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب روانشناسی رشد روان آموز، هر دو جلد (اولویت با جلد اول)، کلاس، نرم افزار نارنگی

در کنکور ارشد روانشناسی سال ۱۴۰۰ منابع درس چه تغییری داشته است؟

منابع اصلی به ترتیب اهمیت: نظریه های رشد کرین (۸ سوال)- روانشناسی رشد پاپالیا (۶ سوال)- روانشناسی رشد لورابرک (۶ سوال)

تغییرات مهم:

در کنکور ارشد روانشناسی ۱۴۰۰ کتاب روانشناسی رشد روان آموز چند درصد مباحث را پوشش داده است؟

۷۰ درصد

نظریه های رشد کرین


خرید

روانشناسی رشد لورا برک جلد اول


خرید

روانشناسی رشد لورا برک جلد دوم


خرید

روانشناسی ژنتیک، تحول روانی از تولد تا پیری-دکتر محمود منصور


خرید

روانشناسی ژنتیک۲، از روان تحلیل گری تا رفتار شناسی-دکتر منصور و دکتر دادستان


خرید

کتاب روانشناسی رشد ۱:نظریه های رشد


خرید

کتاب روانشناسی رشد ۲:چرخه های زندگی


خرید

آموزش مجازی روانشناسی رشد برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری روانشناسی


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس آمار و روش تحقیق
نوین ترین ها در روان آموز


منابع ارشد روانشناسی درس آمار و روش تحقیق چیست؟

کتاب اصلی و پایه برای آمار کتاب آمار و احتمالات کاربردی دکتر دلاور و همچنین روش تحقیق دلاور است که اگر بخواهید پایه ای بخوانید با آنها شروع می کنید  (کلاس می تواند در فرصت محدود جایگزین آن باشد). پس از آن یا همراه با آن (به شکل فصل به فصل) می توانید از یک کتاب کمک آموزشی استفاده کنید چرا که باید این درس همراه با تست زنی مطالعه شود. در صورتی که در این درس متوسط به رو بالا هستید کمک آموزشی می تواند کافی باشد. ولی اگر در این درس ضعیف هستید بهتر است با یک کلاس پیش بروید و خودتان به تنهایی منبعی را مطالعه نکنید.

ما در حال حاضر کتابی برای این درس موجود نداریم (در دست تهیه است) و می توانید از کتاب مدرسان شریف یا جزوات کلاسی تان استفاده کنید. برای درس آمار مجموعه فلش کارتی در نرم افزار نارنگی داریم که به دلیل ماهیت این درس توصیه می کنیم حتما تهیه کنید و برای مرور روزانه نکات و فرمول های فرار این درس از آن استفاده کنید.

منابع ارشد روانشناسی درس آمار و روش تحقیق برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کلاس، نرم افزار نارنگی

احتمالات و آمار کاربردی دکتر دلاور


خرید

روش تحقیق دکتر دلاور


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی عمومی
جدیدترین ها در روان آموز


منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی عمومی چیست؟

منبع اصلی این درس کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد است، گرچه سوالاتی از منابع دیگر مثل سانتراک نیز طرح شده است.  مجموعه روان آموز به طور کامل هیلگارد را پوشش می دهد و نکات تکمیلی سایر منابع را نیز اضافه کرده است. عمومی روان آموز همچنین شامل تست های سالهای گذشته با پاسخ تشریحی است. با توجه به حجم بالای منبع اصلی، می توانید از این مجموعه برای دوره ها استفاده کنید و اگر وقت محدودی دارید فقط همین مجموعه را مطالعه کنید. در صورتی که قصد مطالعه برای هر دو گرایش عمومی و بالینی را دارید و سرمایه گذاری اصلی شما روی درس بالینی است، توصیه می کنیم برای درس عمومی فقط کمک آموزشی مطالعه کنید.

منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی عمومی برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب روانشناسی عمومی روان آموز

در کنکور ارشد روانشناسی سال ۱۴۰۰ منابع درس روانشناسی عمومی چه تغییری داشته است؟

منابع اصلی : روانشناسی عمومی هیلگارد (۱۱ سوال)؛ روانشناسی سانتراک (۴ سوال)

تغییرات مهم :

در کنکور ارشد روانشناسی ۱۴۰۰ چند درصد سوالات با کتاب روانشناسی عمومی روان آموز قابل پاسخگویی بود؟

۸۰ درصد

زمینه ی روان شناسی هیلگارد ترجمه دکتر براهنی


خرید

روان شناسی عمومی کالات جلد اول ترجمه دکترسیدمحمدی


خرید

روانشناسی عمومی کالات جلد دوم ترجمه دکتر سیدمحمدی


خرید

روانشناسی عمومی روان آموز


خرید

معرفی منابع ارشد روانشناسی درس علم النفس
با ما همراه باشید


منابع ارشد روانشناسی درس روانشناسی عمومی چیست؟

منابع اصلی شامل  کتاب دکتر احدی و بنی جمال، کتاب دکتر احمدی و کتاب دکتر کجباف هستند. هر سه کتابهای کم حجمی هستند و اگر فرصت مناسبی دارید می توانید همه را مطالعه کنید. اما با توجه به تعداد سوالات کم و ضریب پایین درس، توصیه ما جایگزین کردن این منابع متعدد با یک کمک آموزشی است. مجموعه روان آموز همه این منابع را به خوبی پوشش داده است و تلاش کرده است زبانی روانتر از منابع اصلی داشته باشد. همچنین تست های سالهای گذشته همراه با پاسخ تشریحی را شامل می شود.

منابع ارشد روانشناسی درس علم النفس برای داوطلبان با زمان محدود چیست؟

اگر فرصتتان محدود است: کتاب علم النفس به زبان ساده روان آموز

در کنکور ارشد روانشناسی سال ۱۴۰۰ منابع درس علم النفس تغییری داشته است؟

درس علم النفس بر خلاف ظاهر کم حجمش، دارای منابع بسیار متنوع و متعدد می باشد، به صورتیکه طراح سوال می تواند از تمامی آیات قرآن و احادیث مربوط به علم النفس و تفاسیر مختلف استفاده نماید. شاهد این مطلب، طرح سوال از آیات و روایاتی است که در منابع اصلی و مطرح موجود نیستند. با این وجود، کتاب علم النفس روان آموز با پوشش تمام منابع اصلی و همچنین آیات و روایات و مطالبی که در منابع اصلی موجود نیستند اما به مطالب آن ها مربوط هستند، هر سال توانسته پاسخگوی درصد بالایی از سوالات ارشد باشد.

در کنکور ارشد روانشناسی ۱۴۰۰ چند درصد سوالات با کتاب علم النفس روان آموز قابل پاسخگویی بود؟

پوشش دهی مستقیم : ۷۳ درصد

پوشش دهی مستقیم + دانسته های دبیرستان: ۸۶ درصد

تنها دو سوال را نمی توان توسط جزوه علم النفس روان آموز پاسخ داد.

علم النفس عثمان نجاتی ترجمه دکتر سعید بهشتی


خرید

علم النفس محمدباقر کجباف


خرید

کتاب علم النفس


خرید

درخواست مشاوره رایگان
درمدت بسیار محدود
منابع ارشد روانشناسی سراسری ۱۴۰۱ (بالینی و عمومی)
آسیب شناسی روانی

روانشناسی کودکان استثنائی

آمار

روش تحقیق

روانشناسی فیزیولوژیک

انگیزش و هیجان

علم النفس

روانشناسی رشد

متون روانشناسی به زبان انگلیسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

فهرست محتوا