طرح تبسم ویژه کنکور ارشد روانشناسی

طرح تبسم، برنامه ویژه مجموعه روان آموز برای پیگیری و هدایت تحصیلی داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی است. در این طرح تلاش می کنیم به داوطلبانی که نیاز به برنامه ریزی منظم و پیگیری آن از طریق یک مشاور باتجربه دارند، کمک کنیم تا متناسب با شرایط خود بهترین عملکرد را داشته باشند. انتقال تجربه و دانش مشاوران مجموعه روان آموز که خود از رتبه های تک رقمی آزمون سراسری بوده اند؛ فرصتی است که آزمون و خطا نکنید و امسال را به یکی از زیباترین و مفیدترین سالهای عمرتان تبدیل کنید!

آنچه در این طرح دریافت می کنید:
ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب

این برنامه در اختیار مشاور است که جزییات آن به شکل ماهیانه در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در صورت لزوم در طی مسیر بسته به وضعیت داوطلب تغییر می کند

ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت هفتگی، دوهفتگی یا ماهیانه متناسب با شرایط مطالعه داوطلب

پس از یک ماه ارزیابی داوطلب و شناخت او، این برنامه ریزی با هماهنگی داوطلب ریخته می شود و در تماسهای تلفنی ارزیابی می شود. داوطلب تصمیم می گیرد که تماس هفتگی، دوهفتگی یا ماهیانه باشد (مشاور نیز نظر خود را در این زمینه اعلام خواهد کرد)

مشاوره صرفا از طریق تماس تلفنی خواهد بود و تماس از جانب داوطلب صورت می گیرد.

انجام دو ارزیابی جهت بررسی وضعیت پیشرفت درسی در تابستان

تا قبل از شروع آزمون های آزمایشی از طریق دو آزمون تستی که دروس تابستان را شامل می شوند، وضعیت داوطلب ارزیابی می شود. آزمون اول در آخر مرداد و آزمون دوم در آخر مهرماه انجام خواهد شد. این آزمون کمک می کند که ایرادات مطالعه تابستان مشخص و رفع شوند.

با شروع آزمون های آزمایشی موسسات این ارزیابی توسط این آزمونها انجام می شود و نیازی به ارزیابی ما نخواهد بود.

برنامه زمان بندی طرح هم به این شکل هست:

12 خرداد 1399

آغاز ثبت نام

تکمیل فرم ثبت نام در سایت

12 خرداد 1399

1 تیر 1399

دوره مطالعه آزمایشی

در این دوره مشاور و داوطلب به شناخت یکدیگر می پردازند و در صورتی که مشاور تشخیص دهد، داوطلب انگیزه کافی ندارد و یا داوطلب نتواند با مشاور ارتباط برقرار کند، طرح به اتمام می رسد.

1 تیر 1399

1 مرداد 99

شروع دوره

انجام برنامه ریزی بلندمدت بر اساس شناخت مشاور از داوطلب

1 مرداد 99

1 اردیبهشت 1400

پایان طرح

آغاز دوره ای جدید در مسیر تبدیل شدن به روانشناسی حرفه ای و ارزشمند

1 اردیبهشت 1400

شیوه اجرای طرح:

ماه اول برنامه (ماه تیر):

 • ابتدا برنامه ماه اول داده می شود. چه کسانی که مشاوره هفتگی ثبت نام کرده اند چه آنها که دوهفتگی یا ماهیانه هستند، لازم است در این ماه هر هفته تماس داشته باشند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد:

1) داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب و نداشتن انگیزه کافی، طرح پایان یابد. تصمیم گیری در این مورد از جانب مشاور صورت می گیرد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف یا یکی از طرفین تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند یا با شخص دیگری مشاوره ادامه یابد.

2) برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند،  با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است و کلیات آن (برای مثال اینکه چه کتبی قرار است مطالعه شود؛ هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند. جزیات برنامه در ابتدای هر ماه برای داوطلب ارسال می شود تا برنامه هفتگی بر اساس آن تنظیم شود.

 ماه دوم به بعد:

 • از ابتدای مردادماه، برنامه به شکل ماهیانه به داوطلب داده می شود.
 • کسانی که مشاوره هفتگی دارند، 4 بار در ماه، و کسانی که مشاوره دو هفتگی دارند، 2 بار در ماه و افرادی که مشاوره ماهانه دارند، ماهی یک بار با مشاور تماس خواهند داشت.
 • دو ارزیابی تا قبل از آزمون های آزمایشی صورت می گیرد. آزمون اول آخر مردادماه، و آزمون دوم آخر مهرماه انجام می گیرد. نتیجه این ارزیابی برای بررسی مشکلات مطالعه در تابستان و رفع آنها و احیانا تغییرات برنامه استفاده خواهد شد.

مشاورین طرح تبسم

دکتر زینب خجوی، دکترای روانشناسی سلامت دانشگاه تهران (رتبه 6 ارشد و رتبه 2 دکتری)

دکتر فاطمه ابراهیمی، دکترای روانشناسی بالینی دانشگاه تربیت مدرس (رتبه 1 ارشد و 2 دکتری)

سعید نعیمی تاجدار، رتبه 4 آزمون ارشد 98

khajavi
دکتر زینب خجوی
ebrahimi
دکتر فاطمه ابراهیمی

شیوه پرداخت هزینه طرح تبسم:

هزینه هرکدام از طرح ها مطابق جدول زیر است.

 • 120 هزار تومان در ابتدای تیرماه واریز می شود. این هزینه مربوط به ماه اول (ماه ارزیابی) است و برای تمام طرح ها یکسان است.
 • بعد از نهایی شدن و ورود به طرح، هزینه  باقی مانده طی 3 دوره  واریز می شود (ابتدای مرداد، ابتدای آبان، ابتدای بهمن).
 •  به داوطلبانی که هزینه دوره نه ماهه را به صورت یکجا پرداخت نمایند، ده درصد تخفیف در هزینه کل طرح و  بیست درصد تخفیف در خرید کلیه محصولات مجموعه روان آموز (کتاب، جزوه، فلش کارت)  تعلق می گیرد. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند نیز مشمول این تخفیف خواهند شد.

تخفیف
نکته: کسانی که دوره کارشناسی را در یکی از دانشگاه های سراسری گذرانده اند و معدل بالای 18 دارند، و دانشجویان هر یک از دانشگاه های سراسری تهران، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه اصفهان (چه رشته مرتبط چه رشته غیرمرتبط) از 20 درصد تخفیف برای ثبت نام در طرح برخوردار خواهند بود.

شیوه ثبت نام طرح تبسم : 

جهت ثبت نام در طرح مورد نظر خود روی دکمه پیش ثبت نام کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

تماس هفتگی

هزار تومان
195
ماهیانه

 • 36 جلسه مشاوره تلفنی
 • برنامه ریزی بلند مدت
 • دو آزمون ارزیابی تابستان


پیش ثبت نام

تماس دو هفتگی

هزار تومان
135
ماهیانه

 • 18 جلسه مشاوره تلفنی
 • برنامه ریزی بلند مدت
 • دو آزمون ارزیابی تابستان


پیش ثبت نام

تماس ماهانه

هزار تومان
65
ماهیانه

 • 9 جلسه مشاوره تلفنی
 • برنامه ریزی بلند مدت
 • دو آزمون ارزیابی تابستان


پیش ثبت نام

222 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید