طرح تبسم ویژه دکتری روانشناسی

طرح تبسم، برنامه ویژه مجموعه روان آموز برای پیگیری و هدایت تحصیلی داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی است. در این طرح تلاش می کنیم به داوطلبانی که نیاز به برنامه ریزی منظم و پیگیری آن از طریق یک مشاور باتجربه دارند، کمک کنیم تا متناسب با شرایط خود بهترین عملکرد را داشته باشند. انتقال تجربه و دانش مشاوران مجموعه روان آموز که خود از رتبه های تک رقمی آزمون سراسری بوده اند؛ فرصتی است که آزمون و خطا نکنید و امسال را به یکی از زیباترین و مفیدترین سالهای عمرتان تبدیل کنید!

آنچه در این طرح دریافت می کنید:

✅ارایه برنامه ریزی بلندمدت تا روز کنکور، پس از یک ماه ارزیابی داوطلب

این برنامه در اختیار مشاور است که جزییات آن به شکل ماهیانه در اختیار داوطلب قرار می گیرد و در صورت لزوم در طی مسیر بسته به وضعیت داوطلب تغییر می کند

✅ارایه برنامه ریزی کوتاه مدت هفتگی، دوهفتگی یا ماهیانه متناسب با شرایط مطالعه داوطلب

پس از یک ماه ارزیابی داوطلب و شناخت او، این برنامه ریزی با هماهنگی داوطلب ریخته می شود و در تماسهای تلفنی ارزیابی می شود. داوطلب تصمیم می گیرد که تماس هفتگی،دوهفتگی یا ماهیانه باشد.

مشاوره صرفا از طریق تماس تلفنی خواهد بود و تماس از جانب داوطلب صورت می گیرد.

✅انجام دو ارزیابی جهت بررسی وضعیت پیشرفت درسی در تابستان

تا قبل از شروع آزمون های آزمایشی از طریق دو آزمون تستی که دروس تابستان را شامل می شوند، وضعیت داوطلب ارزیابی می شود. آزمون اول در آخر مرداد و آزمون دوم در آخر مهرماه انجام خواهد شد. این آزمون کمک می کند که ایرادات مطالعه تابستان مشخص و رفع شوند.

با شروع آزمون های آزمایشی موسسات این ارزیابی توسط این آزمونها انجام می شود و نیازی به ارزیابی ما نخواهد بود.

✅ 20 درصد تخفیف جهت تهیه محصولات مجموعه روان آموز تا 15 تیرماه

برنامه زمان بندی :

شیوه اجرای طرح:

ماه اول برنامه (ماه تیر):
 • ابتدا برنامه ماه اول داده می شود. چه کسانی که مشاوره هفتگی ثبت نام کرده اند چه آنها که دوهفتگی یا ماهیانه هستند، لازم است در این ماه هر هفته تماس داشته باشند. بر اساس عملکرد داوطلب و تعامل ایجاد شده بین داوطلب و مشاور در این برنامه یک ماهه، دو تصمیم گیری صورت می گیرد:

1) داوطلب در طرح مشاوره باقی بماند یا خیر: ممکن است به دلیل عدم اجرای منظم برنامه توسط داوطلب و نداشتن انگیزه کافی، طرح پایان یابد. تصمیم گیری در این مورد از جانب مشاور صورت می گیرد– ممکن است به دلیل عدم ایجاد تعامل لازم بین مشاور و داوطلب، هر دو طرف یا یکی از طرفین تصمیم بگیرند که طرح را قطع کنند یا با شخص دیگری مشاوره ادامه یابد.

2) برنامه ریزی بلندمدت نوشته می شود: در صورتی که قرار شد داوطلب در طرح بماند،  با توجه به آشنایی که مشاور از داوطلب پیدا کرده است، برنامه ریزی بلندمدت تا کنکور برای داوطلب نوشته خواهد شد. این برنامه در اختیار مشاور است و کلیات آن (برای مثال اینکه چه کتبی قرار است مطالعه شود؛ هر کتاب قرار است چه زمانی تمام شود و دوره کی شروع شود) برای داوطلب نیز ارسال می شود تا هر دو طرف درباره آن توافق داشته باشند. جزیات برنامه در ابتدای هر ماه برای داوطلب ارسال می شود تا برنامه هفتگی بر اساس آن تنظیم شود.

 ماه دوم به بعد:
 • از ابتدای مردادماه، برنامه به شکل ماهیانه به داوطلب داده می شود.
 • کسانی که مشاوره هفتگی دارند، 4 بار در ماه، و کسانی که مشاوره دو هفتگی دارند، 2 بار در ماه و افرادی که مشاوره ماهانه دارند، ماهی یک بار با مشاور تماس خواهند داشت.
 • دو ارزیابی تا قبل از آزمون های آزمایشی صورت می گیرد. آزمون اول آخر مردادماه، و آزمون دوم آخر مهرماه انجام می گیرد. نتیجه این ارزیابی برای بررسی مشکلات مطالعه در تابستان و رفع آنها و احیانا تغییرات برنامه استفاده خواهد شد.

مشاورین طرح:

دکتر زینب خجوی، رتبه 2 دکترا و رتبه 6 ارشد، سابقه مشاوره از سال 90

دکتر فاطمه ابراهیمی، رتبه 2 دکترا و رتبه 1 ارشد، سابقه مشاوره از سال 92

شیوه پرداخت هزینه طرح:

هزینه هرکدام از طرح ها مطابق جدول زیر است.

 • 120 هزار تومان در ابتدای تیرماه واریز می شود. این هزینه مربوط به ماه اول (ماه ارزیابی) است و برای تمام طرح ها یکسان است.
 • بعد از نهایی شدن و ورود به طرح، هزینه  باقی مانده طی 2 دوره  واریز می شود (ابتدای مرداد و ابتدای آذرماه). 
 • محصولات مجموعه روان آموز (کتاب، جزوه، فلش کارت) با 20 درصد تخفیف قابل خریداری هستند. این تخفیف برای محصولاتی که در حال حاضر روی سایت قرار دارند برای خرید تا 15 تیرماه لحاظ خواهد شد. مجموعه هایی که در طی مسیر مطالعه به سایت اضافه شوند نیز مشمول این تخفیف خواهند شد.

شیوه ثبت نام: 

ثبت نام از 4 خردادماه تا 24 خرداد صورت می گیرد. این فرصت تمدید نمی شود.

به دلیل ظرفیت محدود شرایطی را برای ورود به طرح در نظر گرفته ایم. دانشجویانی که یکی از شرایط فوق را داشته باشند در طرح قرار خواهند گرفت:

  1. دانشجویان کلیه دانشگاه های سراسری 
  2. دانشجویان سایر دانشگاه ها با معدل بالای 18  
  3. کسب حداقل میانگین درصد 50 در آزمون ورودی برای کسانی که جزو دو دسته فوق قرار ندارند

 

توضیح درباره آزمون ورودی:

این آزمون در تاریخ 24 خردادماه به صورت آنلاین برگزار می شود. آزمون شامل 40 سوال تستی (هر درس 10 سوال) خواهد بود. 

مواد آزمون برای داوطلبان دکتری شامل این موارد است:

 • آسیب شناسی روانی- فصل اختلالات اضطرابی (منبع: خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک)
 • روانشناسی رشد- فصول نخستین نظریه ها و نظریه گزل (منبع: روانشناسی رشد کرین- فصول 1 و 2)
 • آمار- فصل شاخص های مرکزی (منبع: آمار و احتمالات کاربردی دلاور- فصل 3)
 • نوروسایکولوژی- فصل ساخت دستگاه عصبی (منبع: نوروسایکولوژی و سایکوفیزیولوژی خداپناهی- فصل 2)

جهت ثبت نام در طرح مورد نظر خود روی دکمه پیش ثبت نام کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

41 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید