نمایش دادن همه 4 نتیجه

10%تخفیف
آزمون آزمایشی ارشد روانشناسی - پکیج سه مرحله ای جامع
585,000 526,500 تومان
5%تخفیف
azmoon3
195,000 185,250 تومان
5%تخفیف
azmoon2
195,000 185,250 تومان
5%تخفیف
آزمون آزمایشی مرحله اول روان آموز
195,000 185,250 تومان

*آزمون‌های آزمایشی ارشد روانشناسی روان‌ آموز*
روان‌آموز با تهیه‌ی آزمون‌ آزمایشی ارشد روانشناسی به صورت مجازی، در پلتفرم پیشرفته‌ی آنلاین و اختصاصی، با ارائه پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی و مفصل و همچنین کارنامه کمی و کیفی تا 24 ساعت بعد از آزمون به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و آن‌ها را تقویت کنید. برای مثال اگر در اولین مرحله‌ی آزمون آزمایشی ارشد روانشناسی در درس روانشناسی بالینی درصد کمی را به دست آوردید، می‌توانید مباحث مهم این درس را دوباره و با دقت بیشتری مطالعه کنید و در مرحله‌ی دوم آزمون مجدد میزان تسلط خود را در درس روانشناسی بالینی محک بزنید.

*چه کسانی سوالات آزمون های آزمایشی ارشد روانشناسی روان آموز را طرح می‌کنند؟
سوالات آزمون‌های آزمایشی ارشد روانشناسی روان آموز توسط برترین اساتید و مولفین طرح شده و تلاش روان‌آموز بر این است تا سوالات بیشترین شباهت را با کنکور ارشد روانشناسی داشته‌باشند. برخی از سوالات این آزمون‌ها در کنکور همان سال یا سال‌های بعد مطرح شده‌اند.

*مزایای شرکت در آزمون های آزمایشی روان آموز چیست؟
شرکت در آزمون‌های آزمایشی این امکان را به شما می‌دهد تا خودتان را چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ فیزیکی برای کنکور ارشد آماده کنید. این آزمون‌ها به شما کمک می‌کنند تا مهارت‌هایی چون مدیریت زمان، تست‌زنی و حل‌مسئله را تمرین کرده و با داشتن روحیه‌ای بسیار خوب، عملکرد فوق‌العاده‌ای در جلسه کنکور ارشد روانشناسی داشته‌باشید. آزمون‌های آزمایشی شما را برای مواجه با سوالات دشوار و شک‌دار نیز آماده می‌کنند.