نمایش دادن همه 10 نتیجه

59%تخفیف
کارگاه بیس کمپ ارشد روانشناسی روان آموز
59%تخفیف
کارگاه بیس کمپ دکتری روانشناسی روان آموز
مجاززی 03
مجاززی 09
890,000 تومان
مجاززی 07
690,000 تومان
مجاززی 08
790,000 تومان
کلاس علم النفس مجازی روان آموز
490,000 تومان
مجاززی 02
490,000 تومان
مجاززی 04
490,000 تومان
مجاززی 05
290,000 تومان

*کلاس های کنکور ارشد و دکتری روانشناسی روان آموز*
کلاس‌های کنکور ارشد و دکتری روانشناسی روان‌ آموز برای دروسی چون: روانشناسی کودکان استثنایی، انگیزش و هیجان، روانشناسی عمومی، روانشناسی فیزیولوژیک، روانشناسی بالینی، آسیب‌شناسی روانی و روانشناسی رشد با بهترین کیفیت در استودیو تهیه شده‌اند. کلاس های کنکور ارشد روانشناسی به داوطلبین کنکور ارشد و دانشجویان این رشته کمک می‌کند تا درک عمیقی از دروس پیدا کرده و همچنین با نکات کنکوری هر یک از درس‌ها به‌خوبی آشنا شوند. در کلاس‌های جامع روان‌آموز مباحثی چون: نکات کنکوری مهم روانشناسی، مرور تست‌های چالش‌برانگیز سال‌های گذشته و تمامی نکات مهم مرتبط با هر درس بیان می‌شود. شاید این سوال در ذهنتان باشد که شرکت در کلاس های کنکور ارشد روانشناسی روان آموز چه مزایای ویژه‌ای دارد؟
مهم‌ترین مزیت کلاس‌های کنکوری جامع روان آموز، آموزش مباحث مهم دروس کنکور ارشد روانشناسی است چراکه اساتید این دوره‌ها مدرسین باتجربه این حوزه و همچنین رتبه‌برترهای سال‌های گذشته بوده که با بیانی ساده و شیوا یادگیری موضوعات مهم دروس مختلف را برایتان آسان کرده‌اند.
دومین مزیت کلاس های کنکور ارشد روان آموز، آفلاین بودن آن است. شما می‌توانید در هرجایی که هستید و در هر زمانی که بخواهید به وسیله‌ی تلفن‌همراه و یا رایانه‌ی خود پس از خرید هر دوره به آن دسترسی داشته باشید. کدفعال‌سازی مربوط به هر کلاس بعد از خریداری از طریق ایمیل برایتان ارسال می‌شود. لایسنس خریداری شده توسط شما فقط تا یک سال فعال بوده و در طی این یک سال تمامی آپدیت‌های مربوط به دوره برای شما نیز قابل دسترسی است، به همین دلیل لازم نیست که فایل‌های به‌روزشده را مجددا تهیه کنید.
لازم به ذکر است که در آپدیت‌های جدید کلاس های کنکور ارشد روانشناسی روان آموز، علاوه‌بر سوالات و پاسخ‌های تشریحی، به مباحث جدید مطرح‌شده در کنکور ارشد 1402 نیز پرداخته شده‌است. در صورت داشتن هرگونه سوال درباره‌ی فعال‌سازی و یا استفاده از این کلاس ها می‌توانید با تیم پشتیبانی روان‌آموز در ارتباط باشید.