• لطفا خودتان را برای دوستان معرفی کنید

نسیم محمودوند هستم.  کارشناسیم رو از جهاددانشگاهی خرم آباد در رشته کامپیوتر در سال 90 گرفتم و در ارشد روانشناسی عمومی امسال رتبه 39 رو کسب کردم و این اولین باری بود که ارشد شرکت میکردم.

  • شما به عنوان شخصی که رتبه خوبی در کنکور کسب کرده اید، چه توصیه ای به سایر داوطلبان دارید؟

توصیه ام اینه که وقتی با آگاهی و تحقیق از عزیزانی چون شما منابع انتخابی رو تهیه کردن دیگه به جز موارد ضروری و مهم از دنیای مجازی فاصله بگیرن و فقط روی هدفشون تمرکز کنن این در دنیای امروز خیلی مهمه.

  • ما خوشحالیم که دیگر نمی خواهید در کنکور ارشد شرکت کنید  اما فرض کنیم که به عقب برگشته ایم و دوباره می خواهید کنکور شرکت کنید. تغییری در شیوه مطالعه، منابع و برنامه ریزی تان می دهید؟

بله ،در برخی دروس مثل رشد که منابع کمی رو خوندم سعی میکنم تمام منابعی که معرفی شده رو بخونم و خلاصه های که سایت روان آموز تهیه کردن و میدونم که خیلی جامع است رو تهیه میکردم  و اینکه من به خاطر اینکه تغییر رشته ای هم بودم یه کم طول کشید تا برنامه ام رو قطعی کنم مثلا من در دورهای اول خلاصه نویسی کردم که این خلاصه ها زیاد به کارم نیومد به نظرم خلاصه های شخصی رو بهتره از بار دوم نوشت که تسلط به دروس بیشتره

  • از روان آموز چه خاطره ای دارید؟

من اولین مشاوره تلفنیم رو زمانی که تصمیم به تغییر رشته و شرکت در کنکور ارشد گرفتم از خانم خجوی گرفتم که باید ازشون تشکر کنم که راه رو برای من مشخص کردن و اینکه در طول این مدت همیشه از نکات و توصیه های سایت روان آموز استفاده کردم  مثلا یکی از چیزهایی که ازشون یادگرفتم و واقعا به دردم خورد نت برداریهای خیلی خیلی خلاصه ای از دروس برای هفته های آخر که واقعا موثر بود و اگر اینو نمیدونستم قطعا روزهای آخر خیلی از مطالب یادم میرفت و خیلی نکات مهم دیگر ممنون بابت همراهیتون.